Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2017 Løp 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 13 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 171 påmeldte deltakere.

A - Legendar (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Eirik Langedal BreivikNydalens SK227567
Alan CherryNydalens SK200459
Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering503256
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Bjørn Anders FlågenHeming Orientering209873
Karl FremstadBækkelagets SK211281
Håvard HagaNydalens SK502921
Eirik Kamstrup HovindHalden SK200010
Espen JakobsenTyrving IL504561
Oskar JensenNydalens SK216361
Elias JonssonNydalens SK203274
Esten KorenNydalens SK77444
Lukas LilandNydalens SK202201
Mathias Stensland LillevoldTyrving IL154069
Einar LofthusHamar OK181995
Thor MellaOppsal Orientering187259
Einar MelsomFossum IF183652
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Jan Erik NaessFossum IF504581
Martin NilssonNydalens SK
Anders NordbergNydalens SK181232
Mats NordbrødenHalden SK184943
Torgeir NørbechTyrving IL500257
Mikael OlaussonOslostudentenes IK208560
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Lukas PetersonIFK Umeå192648
Marius PyttenKristiansand OK197877
Vegard RuttenborgTyrving IL177243
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Ludvig RødnesOppsal Orientering183908
Vegard SagaTyrving IL207865
Erik SagvoldenNydalens SK
Sindre SandvenFossum IF504330
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Halvor SaunesNydalens SK195811
Ralph StreetNydalens SK502673
Johan SvedbergHeming Orientering504576
Anders VisterNydalens SK209926
Sigve VågsnesOppsal Orientering180877

B - Ola (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Arild AndresenFossum IF165904
Harald BakkeFossum IF89475
Mathias BenjaminsenLillomarka OL186884
Audun BerganNydalens SK501605
Nils BerganNydalens SK191246
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL203229
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Tobias EspedalNydalens SK501469
Felix FinsrudAsker Skiklubb502244
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Stein H. HagenFossum IF206289
Ståle HeitmannFossum IF500614
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Hans JevanordFossum IF206276
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb207400
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Terje MelsomFossum IF183681
Svein NygårdLillomarka OL229680
Jostein Lind NørbechNydalens SK187100
Andreas RambergØstmarka OK207518
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Sander H. RogndokkenNydalens SK195911
Rune ScheeleNydalens SK207658
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896
Lavran ThorstensenOppsal Orientering500581
Lars-Christian UngerNydalens SK198004
Lars Young VikNydalens SK186295
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

C - Lokal (76)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Jonas AarsethNydalens SK228404
Helena AxelssonNydalens SK224261
Marius BakkeFossum IF186911
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Rolf Andreas BergNydalens SK192670
Gaute BerganNydalens SK502486
Solveig BerganNydalens SK180326
Tom BerganFet OL181103
Ella BerstadHeming Orientering237773
Audun BjerknesMåren OK501317
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Erlend BørliFossum IF504152
Håkon BørliFossum IF191200
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Linda FredhOK Moss184147
Morten FredhOK Moss208419
Martin GranlyLillomarka OL181270
Christian GrotnesTyrving IL211267
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Olav HasaasFossum IF192554
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Dag HauglandØstmarka OK224500
Morten HeirFossum IF178354
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Teodor Mo HjelsethNydalens SK502697
Torstein HoleNydalens SK197809
Jon Ivar JuvikVålerengens IF192393
Magnus JystadØstmarka OK212531
Siv Susanne JystadØstmarka OK212297
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Bent Sande KvermeFossum IF179912
Anders Håvard LarsenNydalens SK186126
Dag Håvard LarsenNydalens SK191368
Marie LilandNydalens SK500589
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Asgeir LiumFet OL410821
Ea LunøeNydalens SK502930
Einar LunøeNydalens SK177011
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs400366
Ove MartinsenHauketo IF199744
Maiken Skirstad MoNydalens SK91082
Morten MoeFet OL181700
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Erik PaulsrudIL Koll219189
Inge RambergØstmarka OK214468
Morten RannemFossum IF154160
Christian ReuschHeming Orientering194449
Fridtjof ReuschHeming Orientering194460
Jarle RogndokkenFet OL207832
Rune RystadNydalens SK500596
Sigurd RødnesOppsal Orientering183906
Per SandbergNydalens SK181026
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Marie SaugestadNydalens SK501013
Christopher SchiveOK Moss207790
Peer StiansenNydalens SK89333
Elias StubberudNydalens SK500557
Helge StubberudNydalens SK500561
Heidi TronbølFet OL177962
Per Ola UlsethNydalens SK170668
Claes-H. UngerLillomarka OL197963
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Knut Erling ØenHeming Orientering187010
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering182138

R - Rekrutt (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Markus HirschBækkelagets SK212251
Oskar HoltvedtBækkelagets SK184993
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK185059
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

K - Kari (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine BenjaminsenLillomarka OL502886
Åse BerganNydalens SK204666
Betty Ann BjerkreimTyrving IL183853
Kristine FjeldboTyrving IL168868
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Oda ScheeleNydalens SK501067
Pia Young VikNydalens SK502698

Annonser

IOF Eventor