Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ski-o-nærløp på Selbuskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ski-o-nærløp på Selbuskogen
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 12 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILHerrer 3 km 200441
Torgeir AuneByåsen ILHerrer 5 km 156740
Petter Liabakk EriksenByåsen ILHerrer 5 km 199482
Lene Berg HanssenByåsen ILDamer 5 km208919
Øystein WiggenByåsen ILHerrer 5 km 500161

Freidig (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emil GrønliFreidigHerrer 3 km
Jonas GrønliFreidigHerrer 5 km 215144
Ole Wanvik HaugenFreidigHerrer 5 km 165123
Ane Malene KolstadFreidigDamer 3 km 180130
Jo Even KolstadFreidigHerrer 5 km 179917
Vera MelkildFreidigDamer 5 km180322
Vilde Lereim StorliFreidigDamer 3 km 179918

Frol IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILDamer 5 km206562

IFK Göteborg (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas JohanssonIFK GöteborgHerrer 5 km 480359

Kristiansand OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag BlandkjennKristiansand OKHerrer 5 km 197997
Matias Hodne HanischKristiansand OKHerrer 5 km 229996

NTNUI (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild BrekkeNTNUIDamer 5 km170780
Sindre Østgulen DeiszNTNUIHerrer 5 km 186224
Anders EmilssonNTNUIHerrer 5 km 174589
Karoline Dahl FosbyNTNUIDamer 5 km78037
Aurora FossøyNTNUIDamer 5 km62220
Eirin Mari FossøyNTNUIDamer 5 km222455
Emil GranqvistNTNUIHerrer 5 km 199444
Gry GranstedtNTNUIDamer 3 km 39428
Maren Jansson HaverstadNTNUIDamer 5 km200005
Didrik Graham HenriksenNTNUIHerrer 5 km
Eivind KlokkehaugNTNUIHerrer 5 km
Ida LindkvistNTNUIDamer 5 km89839
Jørgen MadslienNTNUIHerrer 5 km 157150
Lukas MeierNTNUIHerrer 5 km
Lene Therese MyrlandNTNUIDamer 3 km 169106
Simen Eid NielsenNTNUIHerrer 5 km 172717
Britt Ingunn NydalNTNUIDamer 5 km
Anders Felde OlaussenNTNUIHerrer 5 km 182081
Adrian OpheimNTNUIHerrer 5 km 206305
Jonas RisethNTNUIHerrer 5 km
Audhild Bakken RognstadNTNUIDamer 5 km181664
Kajsa Stina SandstadNTNUIDamer 5 km212578
Jakob Kalvig SkoganNTNUIHerrer 5 km 219293
Espen StornesNTNUIHerrer 5 km 192522
Åsne Skram TrømborgNTNUIDamer 5 km180127
Anna UlvensøenNTNUIDamer 5 km147827
Marta UlvensøenNTNUIDamer 5 km196843
Jørund ValaNTNUIHerrer 5 km 191286
Olav VestølNTNUIHerrer 5 km 206427

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Markus GladNydalens SKHerrer 5 km 220766

OL Trollelg (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders HaugskottOL TrollelgHerrer 5 km 217107
Frida HaugskottOL TrollelgDamer 3 km 216794
Olav Andreas RemmenOL TrollelgHerrer 5 km 191301

Selbu OK (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Karin GalaaenSelbu OKDamer 3 km 157217
Eskil KulsetSelbu OKN-åpen 2 km3683869
Elisabeth StørsethSelbu OKDamer 3 km 223719
Anders TørumSelbu OKHerrer 3 km 157736
Markus TørumSelbu OKN-åpen 2 km172207
Lars Erik UglemsmoSelbu OKHerrer 3 km 223630
Tina UglemsmoSelbu OKDamer 3 km 223674

Stjørdals-Blink Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sofia HaglundStjørdals-Blink OrienteringDamer 5 km169474
Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink OrienteringDamer 5 km187187
Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink OrienteringHerrer 5 km 211305

Wing OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Malva KvithammerWing OKN-åpen 2 km206326
Sebastian KvithammerWing OKHerrer 5 km 221416
Agnar RenolenWing OKHerrer 5 km 221451
Øystein Kvaal ØsterbøWing OKHerrer 5 km 500305

Annonser

IOF Eventor