Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp Sprint Lagård

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp Sprint Lagård
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 16 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Hermine Iversen ÅseEgersund OK224843

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Åshild Hausberg IversenEgersund OK208646
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tordis FrøytlogEgersund OK149177

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL197882
Olav HellandEgersund OK207822
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Morten LaursenEgersund OK208751
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Arild SvihusGanddal IL206298
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb171890
Geir FrøytlogEgersund OK183826
Frank HansenEgersund OK187209
Steinar HorpestadEgersund OK
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Tore RøddeGanddal IL206300
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Jan HetlandEgersund OK208645
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Kjell SvihusGanddal IL501674

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

C-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aase SveinsvollGanddal IL200609

Annonser

IOF Eventor