Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fortet rundt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Fortet rundt
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 4 mars 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Andebu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILA-Herrer181554
Elisabeth RødAndebu ILA-kort79499

Fossum IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar MølnvikFossum IFA-Herrer157055
Magnhild T. MølnvikFossum IFA-kort201695

Ganddal IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Joar EilevstjønnGanddal ILA-Herrer184484

Hedrum OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLA-kort187285
Hanna JohanssonHedrum OLA-kort187323
Kristin JohanssonHedrum OLC-løype501843
Espen JohnsenHedrum OLA-Herrer182118
Ludvig SkramdalHedrum OLC-løype187325
Marlene SkramdalHedrum OLC-løype187326
May-Britt SkramdalHedrum OLC-løype187295

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torgeir BrandalKongsberg OLA-Herrer192953

Larvik OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKA-kort182002
Jørgen FrøydLarvik OKA-Herrer197776
Jørn SundbyLarvik OKA-Herrer159035
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKA-kort211532

OK Moss (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda FredhOK MossA-Damer184147
Morten FredhOK MossA-Herrer208419
Erik Rytter JakobsenOK MossA-Herrer208926
Tordis Rytter JakobsenOK MossA-kort197740

OK Skeidi (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiA-kort500673
Øyvind FlaattenOK SkeidiA-Herrer89677
Arve GlittumOK SkeidiA-Herrer188444
Inge GlittumOK SkeidiA-Herrer190985
Lars Rune LieOK SkeidiA-Herrer206364

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnA-Herrer80466

Porsgrunn OL (29)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OLA-Damer222212
Espen BruemPorsgrunn OLC-løype
Sigrid BruemPorsgrunn OLC-løype175807
Jan GatevoldPorsgrunn OLA-Herrer221108
Thomine HilstanPorsgrunn OLC-løype176685
Une HoltermannPorsgrunn OLA-Damer213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLA-kort89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLA-Herrer200404
Kay JørgensenPorsgrunn OLA-kort501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLA-Damer213424
Jakob KløverødPorsgrunn OLA-kort172076
Halvard KornmoPorsgrunn OLA-Herrer184355
Thore KornmoPorsgrunn OLA-Herrer222121
Bjørn LiePorsgrunn OLA-Herrer501731
Rolf LyePorsgrunn OLA-kort200511
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLA-Herrer480109
Sara MathisenPorsgrunn OLA-Damer175944
Tobias MathisenPorsgrunn OLA-Herrer203281
Børge NordliPorsgrunn OLA-Herrer183877
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLA-kort206517
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLA-Herrer187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLA-Damer186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLA-Herrer176262
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLA-kort199543
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLC-løype176750
Dagfinn TorpePorsgrunn OLA-kort222595
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLA-kort199542
Siv WiersdalenPorsgrunn OLA-kort199541
Eli Marie WiigPorsgrunn OLA-kort89041

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OKA-Damer191349
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKA-Herrer174694

Skien OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gaute NysæterSkien OKC-løype170884
Gisle NysæterSkien OKA-Herrer217460

Annonser

IOF Eventor