Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til STOK Ungdomsløp 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: STOK Ungdomsløp 6
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: torsdag 24 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

Byåsen IL (27)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erlend AuneByåsen ILH 13-14200441
Jørgen AuneByåsen ILH 11-12229714
Torvin Bergh-HansenByåsen ILN-åpen212458
Vebjørn Bergh-HansenByåsen ILH 11-12225572
Olav BjørkanByåsen ILN-åpen225286
Åsa BullByåsen ILD 11-12228488
Einar EideByåsen ILH 15-16209976
Petter Liabakk EriksenByåsen ILH 15-16199482
Oliver FuruhaugByåsen ILH 11-12225580
Jermund Lund GjerdeByåsen ILH -10212228
Sander M JensenByåsen ILH 11-12225280
Malin Nordgård LeirenByåsen ILD 11-12212099
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILN-åpen
Vilde Nordgård LeirenByåsen ILD -10212120
Kasper LodgaardByåsen ILH 11-12502664
Kristoffer LodgaardByåsen ILH -10225153
Imre Overgård FremstadByåsen ILH 11-12228447
Nora Rossvold OtterleiByåsen ILD -10212153
Marion Dyrset StangenesByåsen ILD 11-12212152
Elias StensethByåsen ILN-åpen228474
Sondre StensethByåsen ILN-åpen228548
Johannes StordalByåsen ILN-åpen225321
Ella Bruchmüller SundtByåsen ILD -10225181
Herman Bruchmüller SundtByåsen ILH 11-12228494
Håkon SæternesByåsen ILH 15-16502484
Andrine VikenByåsen ILD 17-20181017
Maren VikenByåsen ILD 15-16192325

Freidig (46)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eystein AskeFreidigN-åpen225496
Marita AskeFreidigD 11-12212777
Anna ChristensenFreidigD 13-14225367
Mari EidsmoFreidigD 13-14142824
Vetle Grønvik EkraFreidigH 13-14212776
Tormod Kristian GevingFreidigH 15-16203449
Emil GrønliFreidigH 13-14211762
Erlend GrønliFreidigN-åpen225465
Jonas GrønliFreidigH 15-16215144
Nora HalvorsenFreidigD 11-12206044
Tristan HalvorsenFreidigH 11-12176201
Mikkel HoltFreidigH 15-16184323
Tora KittilsenFreidigD 11-12207404
Una KittilsenFreidigD 11-12206519
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidigH 13-14504483
Maja Sæterhaug KnudsenFreidigD -10203578
Ane Malene KolstadFreidigD 13-14180130
Jo Even KolstadFreidigH 15-16179917
Emil Reinertsen LeroyerFreidigH 13-14192662
Alf Petter LynumFreidigH 11-12186849
Linus Fossum MalmringFreidigN-åpen238054
August MaskeFreidigH 13-14212807
Jørgen Moseid UlvenFreidigH 11-12203581
Martin Moseid UlvenFreidigH 11-12212824
Vemund MølnvikFreidigH 13-14213305
Silje Marie NissenFreidigD 13-14212787
Solveig Louise NissenFreidigD 11-12211745
Anna Aurora NolteFreidigD 13-14224051
Emil Aleksander NolteFreidigN-åpen502989
Filip Leonard NolteFreidigN-åpen206048
Jostein RøFreidigH 15-16203648
Tale Tannvik SkeiFreidigD 15-16221189
Mathea Spets StorhovFreidigD 13-14182074
Simen Spets StorhovFreidigH 15-16203586
Vegard Lereim StorliFreidigH 11-12212820
Vilde Lereim StorliFreidigD 15-16179918
Kristoffer Strømdal WikFreidigH 11-12179862
Ole Ulseth SylteFreidigN-åpen206049
Vegard Ulseth SylteFreidigH 13-14220833
Martin Sæther LevinFreidigN-åpen225527
Sivert Sæther LevinFreidigH -10224366
Ine Bohnhorst TegdanFreidigD 11-12225393
Iver Dalsaune ThunFreidigH 13-14180850
Agnes Vatterholm JernbergFreidigD 11-12224073
Oliver Vatterholm JernbergFreidigN-åpen225560
Maria Strømdal WikFreidigD 11-12213142

Malvik IL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik ILN-åpen213797
Ole Einar AndresenMalvik ILN-åpen224450
Silja FuglemMalvik ILD 11-12211848
Einar GarsholMalvik ILN-åpen226086
Eirik GarsholMalvik ILN-åpen226089
Jens Husby AftretMalvik ILH 13-16C193040
Øystein MoltumyrMalvik ILH 15-16188775
Ludvig Williams StrømsnesMalvik ILH 17-2096318

Melhus IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas AagesenMelhus ILH 13-14225309
Martin AuneMelhus ILH 13-14224269
Espen KarlsenMelhus ILH 13-14224432
Kristoffer LerliMelhus ILH 13-14224281
Peter Prytz JensenMelhus ILH 13-14224055
Sander SandmoMelhus ILH 15-20B225214
Joakim Solberg QvenildMelhus ILH 13-14224033
Oskar StorlerMelhus ILH 13-14224320
Ørjan SæterMelhus ILH 13-14225268
Erik Tofte jrMelhus ILH 13-14224351
Håkon Wærnes ØfstiMelhus ILH 13-14

Nidarøst OK (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OKD 15-16213563
Emilie Aune BenjaminsenNidarøst OKN-åpen223984
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OKH 11-12213649
Gustav Johannes BugtenNidarøst OKN-åpen203652
Sofia Johanne BugtenNidarøst OKN-åpen203642
Trygve Johannes BuhaugNidarøst OKH 13-14212316
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OKD 11-12213648
Tobias Eid-JohansenNidarøst OKH 11-12224257
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OKN-åpen203646
Thomas GundersenNidarøst OKN-åpen213799
Tobias GundersenNidarøst OKH 15-16211904
Johannes GåsvikNidarøst OKH 13-14
Odin GåsvikNidarøst OKH 11-12225114
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OKH 13-14204643
Johannes LangaasNidarøst OKH 15-16213810
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OKH 13-14224258
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OKN-åpen
Liv Ingrid Søberg MjaalandNidarøst OKN-åpen
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OKD 11-12N
Haakon Alexander RogstadNidarøst OKN-åpen502896
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKD 15-16224270
Tord RomundstadNidarøst OKH 13-14213734
Hedda SæbøNidarøst OKN-åpen224259
Leah Korsnes VinjeNidarøst OKD 11-12224446

OL Trollelg (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frida HaugskottOL TrollelgD 15-16216794
Sigrid HaugskottOL TrollelgD 11-12216833
Emma B. HjelmenOL TrollelgD 13-16C211733
Karoline B. HjelmenOL TrollelgD 11-12213516
Anders Berge MjølhusOL TrollelgH -1069057
Astrid Berge MjølhusOL TrollelgD 11-12191300
Rannveig ØyåsOL TrollelgD 11-12217738

Selbu OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OKD 15-20B223590
Lars Erik UglemsmoSelbu OKH 13-14223630
Tina UglemsmoSelbu OKD 11-12223674

Stjørdals-Blink Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik KraftStjørdals-Blink OrienteringH 15-16227490

Wing OK (43)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik BraathenWing OKH 15-16228370
Kristine BraathenWing OKN-åpen223587
Sigurd BraathenWing OKH 13-14213155
Sarah BrynhildsenWing OKD 17-20501151
Gabriel CallananWing OKH 15-16203540
Leon Dahl LarsenWing OKH 13-14223817
Magnus Dahl LarsenWing OKN-åpen202252
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OKH 15-16213441
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OKH 11-12213165
Mona Eggen KongsbakWing OKD 15-16180068
Magnus Elden EggenWing OKN-åpen202570
Tuva GrøtteWing OKD 13-14212440
Magne GuttvikWing OKH 13-14213289
Guro HaalandWing OKN-åpen223822
Mons Løfaldli HansenWing OKH 13-16C223690
Loke Strøm HaugsnesWing OKH 11-12N193068
Erling Eide HustvedtWing OKH 15-16502362
Alfred F. HøysæterWing OKH 11-12212305
Anna F. HøysæterWing OKN-åpen213643
Emma ImslandWing OKN-åpen202356
Ingeborg KolstadWing OKD -10223812
Ella Eriksen KongsvikWing OKD 17-20184438
Synne Marie KvammeWing OKD 17-20213255
Sofus H LindWing OKH 11-12213348
Anna Emilie LonaWing OKD -10223821
Petter Andreas LonaWing OKH 13-14212595
Odin Bang LukassenWing OKN-åpen223512
Martin MelhuusWing OKN-åpen223632
August Hopstad NykvistWing OKH 13-14223811
Lisa Øritsland OrskaugWing OKN-åpen203524
Stian Øritsland OrskaugWing OKN-åpen193067
Martin Grøntvedt PedersenWing OKH 17-20184596
Anna RenolenWing OKD 17-20221441
Nikolai RenolenWing OKH 15-16504504
Maia Ruano StrandWing OKN-åpen223613
Tuva Holck SandbergWing OKN-åpen223614
Borgar StavrumWing OKH 11-12223664
Ingvild Lauvstad SundeWing OKD 15-16212522
Marius TorsethaugenWing OKH 11-12N223492
Hanne Marie TørhaugWing OKD 11-12N501264
Jonas VindalWing OKH 15-16161002
Eline Jøsang WithWing OKN-åpen223819
Jakob Jøsang WithWing OKH 11-12223650

Annonser

IOF Eventor