Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til HOK-rankingfinale 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: HOK-rankingfinale 2017
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: lørdag 16 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 120 påmeldte deltakere.

D17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annemarie B. AarnesFana IL180017
Tove AasheimAskøy OL192587
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Gunhild ForlandAskøy OL208634
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Siri KollerudLillomarka OL198836
Helen MartinsenIL Gular209975
Rannveig NordhagenFana IL213207
Linda RykkjeStord Orientering100200
Dagrun Daltveit SlettebøFana IL213390
Silje Gulbrandsen WollanFana IL195763

H17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve BuanesTIF Viking203415
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Vemund HansenTIF Viking186183
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Geir HeksemFana IL91590
Magne KnudsenGneist, IL207802
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

D15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Andreas NysæterBergens TF226165
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Kristine Bog VikaneFana IL213410

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Brage Bell LysakerFana IL211903
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Idun HeklandIL Gular213259
Helene NysæterBergens TF191281
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Oskar HeksemFana IL213352

D50- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014

H50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Øistein BøeFana IL200454
Kjetil DammTIF Viking215576
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Sigurd EiknerFana IL179948
Rune ErdalSamnanger IL228103
Harald ForlandAskøy OL187256
Johannes GjerstadOsterøy IL171970
Gunnar GytriFørde IL211292
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL146598
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

D70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ingvill VoldFana IL218600

H70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Kurt GrønliFørde IL199757
Dagfinn HoleBergens TF216755
Geir HusdalTIF Viking62992
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Dag SlettenBergens TF184631
Per VoldFana IL220842

D17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

H17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

D/H-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Triana K NerhusIL Strand-Ulv223568
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918

D/H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett223865
Ingeborg StrandenesFana IL225209

D/H17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BohneVaregg Fleridrett197820
May-lill DammTIF Viking220770
Gry Sveri LierTIF Viking195958
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett

B-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Inga Beate BøeFana IL501120
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663

N-åpen lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223

N-åpen kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris Popsueva BuanesTIF Viking223661
Sigve Popsuev BuanesTIF Viking203420
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Kirill EikangerGneist, IL212188

Annonser

IOF Eventor