Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang Buskerud og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang Buskerud og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Hemsedal IL
Dato: lørdag 26 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 310 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BerganKongsberg OL184532
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL79005
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL234231
Jenny Hovdenak HolmesEiker OL211859
Kaisa Hovland-sundeKonnerud IL
Synne KjernsmoSturla, IF211729
Kari KollstrømRingerike OL224869
Eirik LestebergKongsberg OL95246
Solfrid MarthiniussenKonnerud IL
Oda OpsethRingerike OL98375
Mathis RenardKongsberg OL209723
Sivert SkoltHemsedal IL155779
Terje SkramRøyken OL225385
Trym Alexander StorhaugRøyken OL192434
Julie WoldSturla, IF213059
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora AkselsenKonnerud IL224233
Marte EgerKongsberg OL196871
Elise RenardKongsberg OL238174
Mone Småge-HilsenKonnerud IL224341

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne BergHemsedal IL238109
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Nora Christine HansenRøyken OL213005
Solveig HübschleSturla, IF189150
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Annabell Aunmo KjellevoldModum OL213144
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756

D 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Brandal SøftingKongsberg OL193063
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF183830
Johanna Sofie LongfjeldModum OL212818
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril KihleKonnerud IL212654
Hedda Kind KjellevoldModum OL223849

D 15-16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Christine HoenEiker OL192291
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Silje MorlandstøEiker OL211618
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL154061
Tonje-Malin RhrichKonnerud IL211625
Alvilde Lysaker SandenEiker OL185887
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Mari Landro SvingheimKonnerud IL500237
Iselin SørensenSturla, IF82105
Karoline TorøKongsberg OL183883
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 15-16B (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miriam AbrahamsenHemsedal IL238107
Silje CarlsenSturla, IF212906
Martine JægtvikKonnerud IL500243
Elin MikkelsplassNesbyen IL217740

D 17-A kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AmundsenRingerike OL215577
Anette JuveliKonnerud IL198905
Hege KullerudKonnerud IL187194
Marita Weierud KvaaleRøyken OL72000
Anette Larsen AkselsenKonnerud IL67708
Ingrid LetmolieEiker OL211464
Mette SpangbergKonnerud IL173215
Anna Isnes TyseEiker OL185892

D 17-B (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Line BjørnåsKonnerud IL219301
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL88779
Sigrid Hegge EriksenGrong IL198518
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Mona Dalegård LøkenKongsberg OL200603
Hilde MoholthKongsberg OL208691
Tove SildnesKonnerud IL123915

D 17-C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aagot HartmannRøyken OL95272
Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF195790
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Elisabeth Mork FjeldværOslostudentenes IK192214
Elin ØverbyKongsberg OL221397

D 17-18 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Sildnes BaklidKonnerud IL187171
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL500244
Ane DyrkornEiker OL180221
Thea DyrkornEiker OL181872
Helene EgerKongsberg OL215112
Marlin HaavengenKongsberg OL206386
Guri Sollien HulbakHemsedal IL186090
Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL212321
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL205915
Aurora MoholthKongsberg OL229426
Kathinka RogstadKongsberg OL210056
Elin UlsakerHemsedal IL228271
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Sarah WølloKongsberg OL159005

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259
Ane Baldishol BrevigRøyken OL183727
Sølvi FossøyEiker OL211620
Therese HaareKonnerud IL182032
Hege Holth RekaaRøyken OL221272
Celine RenardKongsberg OL201981
Line Drange RuudRøyken OL193703
Marianne Solheim SandbergModum OL228432
Vendula SramkovaHemsedal IL165788
Ida SvanbergRøyken OL207004

D 40- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL400723
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Hilde HovdenakModum OL191353
Tanja InstanesSturla, IF226658
Ina Cecilie LandroKonnerud IL200367
Karen Backe LangumRingerike OL221512
Hildegunn MikkelsplassNesbyen IL184257
Heidi MyklemyrEiker OL173452
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Tone SkramRøyken OL188879
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180

D 50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsti Aas OlsenEiker OL173149
Anita Sørensen DrageKongsberg OL181574
Britt Helene FossøyNotodden OL64748
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL98609
Marit MikkelsplassNesbyen IL184261
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Annemarie RanvikKonnerud IL500558
Kirsti RogstadKongsberg OL205483
Jane RødderKongsberg OL182060
Inger SchibstedRøyken OL179406
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Kjersti StræteRingerike OL79007
Ida SyversenRøyken OL500585

D 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL91002
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Sirpa LiljaModum OL198084
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Pirjo LuchsingerKongsberg OL216661
Linda VerdeSturla, IF209838

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin DahlenRingerike OL503360

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jarand GustafssonKongsberg OL196856
Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL224741
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AbrahamsenHemsedal IL186190
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Alexander Ganc-PetersenFossum IF225295
Mats JohnsenSturla, IF212035
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Erlend UlsakerHemsedal IL206340

H 11-12N (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BergHemsedal IL165702
Simen FrognerHemsedal IL229637
Gaute GustavsenSturla, IF21291508
Sindre SkoltHemsedal IL216820
Jens WoldSturla, IF211942

H 13-14 (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Aas StræteRingerike OL198554
Eivind Bogen ArenthSturla, IF502376
Oskar BaklidKonnerud IL212561
Arne BerganKongsberg OL502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Johan EgerKongsberg OL500586
Jakob HusoHemsedal IL206341
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Vegard Holm JohannesenKongsberg OL179399
Lukas KlausenSturla, IF213015
Simen KolbergsrudRøyken OL212894
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL193917
Sivert PoppeFredrikstad SK192398
Sindre UlsakerHemsedal IL228377
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stephan Alexander Tærud PedersenRøyken OL212892
Øyvind TelstøEtnedal IL86345

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle DrageKongsberg OL502338
Olav LundKongsberg OL228395
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL220781
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Halvor RudningenHemsedal IL229630
Johan Kristian UndelandSturla, IF144063

H 15-16B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Amundsen BjørkliRingerike OL217088
Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL217086
Sigurd SmemoSturla, IF189146

H 17-A kort (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Narve J. BrennaHemsedal IL155780
Per GustafssonKongsberg OL501608
Lars HübschleSturla, IF183716
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Kjetil KjernsmoSturla, IF501672
Martin Koksrud BekkelundRøyken OL144977
Torodd KolbergsrudRøyken OL227514
Kristian KullerudKonnerud IL94059
Steinar KvaaleBø OL157067
Ola LestebergKongsberg OL211224
Per Erik OpsethRingerike OL160317
Vemund RønnebergRøyken OL215528
Knut Ivar VestliÅl IL97799

H 17-B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BaklidKonnerud IL500118
Torbjørn BogenSturla, IF144606

H 17-C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjerknesRøyken OL188862
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL220778
Anders JohnsenSturla, IF206565

H 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF502377
Sølve DrageKongsberg OL502238
Joar GjerdahlKonnerud IL188760
Sverre GrafferRingerike OL192203
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Kristen MikkelsplassNesbyen IL78854
Kristian MikkelsplassNesbyen IL63790
Andres RudningenHemsedal IL206311

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard MyklemyrEiker OL192295

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Morten Taraldsten BrunesModum OL502583
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Ole HulbakHemsedal IL208724
Lars-Einar IntelhusHemsedal IL185590
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Ola JordheimHemsedal IL228378
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Daniel MarstonBækkelagets SK95863
Jakob MestvedthagenHemsedal IL206352
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Henrik Drange RuudRøyken OL502540
Sigurd S. HulbakHemsedal IL155778
Øystein SørensenNydalens SK232977

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL71663
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Jesper Melin Ganc-PetersenFossum IF225328
Anders GustafssonSturla, IF189130
Stig InstanesSturla, IF209843
André JægtvikKonnerud IL500282
Jørn-Are LongfjeldModum OL205438
Stig MellingRingerike OL215004
Ole MyklemyrEiker OL200390
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL188786
Espen RøsteKongsberg OL204757
Vidar SireÅl IL158032
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Håvard TelstøEtnedal IL10295
Håkon WoldSturla, IF189075

H 50- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AasRingerike OL220777
Lars BaklidKonnerud IL220872
Leif Kåre BessebergEiker OL78377
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Anders FossøyNotodden OL86890
Snorre FrydenlundSturla, IF159624
Helge GrafferRingerike OL205398
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Kjell HusoHemsedal IL216842
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Kristian KihleRingerike OL160321
Jens Kr KoplandModum OL86843
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Syver LøkenKongsberg OL178250
Eilef Kristen MikkelsplassNesbyen IL184418
Pål Gunnar MikkelsplassNesbyen IL186191
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Christian SchibstedRøyken OL188867
Tommy SæterKongsberg OL200438
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Roger WiikSturla, IF205502
Atle WølloKongsberg OL177837
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 60- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Nils Erik HulbakHemsedal IL216841
Morten JohannessenRøyken OL229667
Nils-Kjell KolbjørnsgardÅl IL74950
Erik LindstrømModum OL207457
Kjell RønnebergRøyken OL207912
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Harald ThonSturla, IF209837
Geir Kåre ØenNesbyen IL

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Egil EriksenGrong IL152649
Svein GrønhovdModum OL501141
Leif Roger HultgreenRingerike OL78995
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Bård StangModum OL229574

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Tor SørensenEiker OL173346

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod DahlenRingerike OL211376

Annonser

IOF Eventor