Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Byåsennatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Byåsennatta
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: onsdag 4 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 124 påmeldte deltakere.

D21 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingvild BrekkeNTNUI170780
Ingrid GulbrandsenNTNUI193890
Hildegunn HeggøyNTNUI82335
Marte Hoff HagenNTNUI222695
Karen Oline KolstadNTNUI212749
Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI199489
Malin SandstadFreidig504681
Sunniva StorrønningKlubbløs222608
Åsne Skram TrømborgNTNUI180127
Anna UlvensøenNTNUI182140
Marta UlvensøenNTNUI196843
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Camilla ÖhmanNTNUI208461
Martine ÅstebølNTNUI208108

D35 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig69051
Tonje BostadNidarøst OK213673
Kristin JægerWing OK176252

D 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne EikenKongsberg OL209814
Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb500002
Idunn HaavengenKongsberg OL167389
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Vera MelkildFreidig180322
Sonja MellbergNTNUI202890

H21 (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNTNUI500301
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL173436
Sindre Østgulen DeiszNTNUI504503
Gaute FriestadKristiansand OK184414
Malthe GaarsdalNTNUI193211
Olav Milian Schmitt GranHalden SK220800
Emil GranqvistNTNUI501157
Erik GustafssonNTNUI169149
Øystein HaugFrol IL179806
Matias Hodne HanischKristiansand OK229996
Mattis HoltFreidig179878
Jo Forseth IndgaardFrol IL502893
Øystein Grande JarenFreidig206055
Sindre JohannessenFreidig181960
Vegard Blomseth JohnsenNTNUI184997
Ola KeiseråsIL Leik226229
Jo Even KolstadFreidig179917
Tobias KristensenLarvik OK216933
Olai Stensland LillevoldNTNUI196772
Bjørn LundanesNTNUI208437
Carl Petter LyngenFrol IL211600
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Sigurd MelsomFossum IF202990
Jostein MårdalenFreidig221066
Simen Eid NielsenNTNUI238260
Anders Felde OlaussenNTNUI182081
Adrian OpheimNTNUI206305
Lars OwrenNTNUI160424
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Sverre Bang StøengNTNUI220919
Anders TiltnesTyrving IL159512
Håvard Mo VaadalNTNUI501732
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett222552

H35 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kurt AmundsenStjørdals-Blink Orientering96567
Ingebrigt FuglemMalvik IL207646
Andreas HaalandWing OK160423
Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL501353
Eivind LonaWing OK211262
Olle MalmringFreidig206218

H 17-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mats EidsmoFreidig179813
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Are LodgaardByåsen IL216729
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Adrian OpheimFreidig203662
Olav Andreas RemmenOL Trollelg191301

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Vegard KittilsenFreidig504704
Jostein RøFreidig203648
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484

H 10-14 Parløp (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Emil GrønliFreidig211762
Tristan HalvorsenFreidig176201
Johannes HalvorsrudMelhus IL211301
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321
Ådne StordalByåsen IL225177
Iver Dalsaune ThunFreidig180850
Aksel VikenByåsen IL224821

D 10-14 Parløp (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora HalvorsenFreidig206044
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Astrid Berge MjølhusOL Trollelg191300
Anna Aurora NolteFreidig224051
Nora Sumstad HanssenByåsen IL225292
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

H50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Haakon ArnesenByåsen IL503615
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Frode HaugskottOL Trollelg216715
John LerliMelhus IL211381
Agnar RenolenWing OK221451
Øyvind SchjelderupFreidig210013
Jens Even StorhovFreidig182078
Øystein WiggenByåsen IL226114

D50 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirin LodgaardByåsen IL502248

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130

H13-14 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Espen KarlsenMelhus IL224432
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Erik Tofte jrMelhus IL224351

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar ForbordMalvik IL208600
Nils Olav VennevikFreidig497403
Øistein ÅsmulOL Trollelg238065

Annonser

IOF Eventor