Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen, løp 2 - Sturlanatta
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 26 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

D 17- Lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Sølvi FossøyEiker OL211620
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Line Drange RuudRøyken OL193703
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

D 17- Kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Berit DanielsenIL Tyrving220726
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Tove HeimdalKonnerud IL181855
May Ingela HopeModum OL204656
Maiken Økern HågårdKonnerud IL203655
Larysa MironavaModum OL63605
Maria PerssonAsker Skiklubb160811

D 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje CarlsenSturla, IF212906
Christine HoenEiker OL192291
Stella HolmboeIL Tyrving191265
Mina JørgensenIL Tyrving200361
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Emma Meyer LarssonIL Tyrving183330
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Tomine Lysaker SandenEiker OL185888
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Iselin SørensenSturla, IF82105
Oda Isnes TyseEiker OL192560

D 11-14 Par (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marthe Graff-WiikSturla, IF211867
Karoline HilsenSturla, IF
Tiril HolenKonnerud IL228510
Solveig HübschleSturla, IF189150
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Tiril KihleKonnerud IL500282
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF183830
Vilde Sabine SkotnesKlubbløs
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335

H 17- Lang (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb502140
Helge BakkehøiØstmarka OK206291
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Lars BaklidKonnerud IL220872
Lars BerglundRingerike OL71663
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Nicolai HübschleSturla, IF182005
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Eirik Holth JohannessenRøyken OL227556
Emil JönssonIL Tyrving208695
Harald KalagerNTNUI500532
Syver LøkenKongsberg OL178250
Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL222456
Svein NygårdLillomarka OL229680
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Torgeir SnilsbergOK Moss67577
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Per WiréhnAsker Skiklubb192186
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Martin ØstbergSturla, IF216779

H 17- Kort (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Hallvard BergIL Tyrving203634
Hasse BergstrømIL Tyrving214919
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Ole Johnny BråthenLierbygda OL95859
Peter CarlsenSturla, IF207695
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Eivind HoffIL Tyrving221325
Geir Holm GundersenSturla, IF221187
Gunnar HopeModum OL212760
Lars HübschleSturla, IF183716
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb207706
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Trond Cato MartinsenKonnerud IL400159
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Arild NyhaugAsker Skiklubb160771
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Sveinung RekaaNotodden OL480043
Trond RønnebergAsker Skiklubb500267
Vidar StrandLierbygda OL169008

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Johan Kristian UndelandSturla, IF189146

H 11-14 Par (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb217112
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Gaute GustavsenSturla, IF21291508
Kristoffer HübschleSturla, IF189149
Henrik KaiserSturla, IF203306
Lukas KlausenSturla, IF213015
Filip KnudsenSturla, IF228528
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb216964
Olav MelheimSturla, IF197793
Mathias NyhaugAsker Skiklubb204534
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Jens WoldSturla, IF211942

C-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag Otter JohansenAsker Skiklubb216561

N-Åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Nilsen GladSturla, IF211925
Petter Nielsen GladSturla, IF206451
Martin HaugmoKlubbløs203552
Danie Nicolai HommeSturla, IF228442
Rebecca Grace HommeSturla, IF228451
Kristian KaiserSturla, IF229743
Aksel KlausenSturla, IF188801
Sverre Norheim-MartinsenSturla, IF228455
Borgar Syrstad-VindenesSturla, IF
Celina TychesenSturla, IF
Mia TychesenSturla, IF
Christoffer Vråle RønningSturla, IF149109
Oscar WilhelmsenSturla, IF

Annonser

IOF Eventor