Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp 8

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp 8
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: torsdag 7 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 130 påmeldte deltakere.

N-åpen (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Anton AndresenMalvik IL213797
Ole Einar AndresenMalvik IL224450
Eystein AskeFreidig225496
Hedda Trelstad BakkevoldMalvik IL224343
Torvin Bergh-HansenByåsen IL212458
Kristine BraathenWing OK223587
Finn Einar BrandsenMalvik IL224018
Magnus Elden EggenWing OK203524
Ragne Fougner NordhagenNidarøst OK92076
Solveig Fougner NordhagenNidarøst OK203651
Erlend GrønliFreidig225465
Thomas GundersenNidarøst OK213799
Emma ImslandWing OK202356
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL226224
Odin Bang LukassenWing OK223512
Eirik LyftingsmoWing OK193067
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Martin MelhuusWing OK223632
Eivind Søberg MjaalandNidarøst OK203646
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Filip Leonard NolteFreidig206048
Maia Ruano StrandWing OK223613
Elias StensethByåsen IL228474
Sondre StensethByåsen IL228548
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Martin Sæther LevinFreidig225527
Oliver Vatterholm JernbergFreidig225560
Eline Jøsang WithWing OK223819

D -10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stina GåsøOL Trollelg213092
Ingeborg KolstadWing OK223812
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Nora Rossvold OtterleiByåsen IL212153
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig212777
Silja FuglemMalvik IL211848
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Karoline B. HjelmenOL Trollelg213516
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Agnes Vatterholm JernbergFreidig224073
Maria Strømdal WikFreidig213142

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril Søberg MjaalandNidarøst OK203647

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna ChristensenFreidig225367
Mari EidsmoFreidig142824
Ane Malene KolstadFreidig180130
Silje Marie NissenFreidig212787
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma B. HjelmenOL Trollelg211733

D 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elly RøskaftFreidig225505

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Hanne Helmine RogstadNidarøst OK224270
Vilde Lereim StorliFreidig179918

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Klock FletenWing OK211296
Ella Eriksen KongsvikWing OK184438
Synne Marie KvammeWing OK213255
Anna RenolenWing OK221441
Andrine VikenByåsen IL181017

H -10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver Lund GjerdeByåsen IL212228
Mathias LeroyerFreidig502096
Kristoffer LodgaardByåsen IL502488
Anders Berge MjølhusOL Trollelg69057
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366

H 11-12 (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714
Ruben Aune BenjaminsenNidarøst OK213649
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Johan BjørkanByåsen IL211950
Sven Sigurd Klæbo DrevdalWing OK202257
Tobias Eid-JohansenNidarøst OK224257
Odin GåsvikNidarøst OK225114
Alfred F. HøysæterWing OK212305
Sander M JensenByåsen IL225280
Sofus H LindWing OK213348
Kasper LodgaardByåsen IL502664
Alf Petter LynumFreidig186849
Imre Overgård FremstadByåsen IL228447
Borgar StavrumWing OK223664
Kristoffer Strømdal WikFreidig179862
Aksel VikenByåsen IL224821
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 13-14 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Martin AuneMelhus IL224269
Sigurd BraathenWing OK213155
Vetle Grønvik EkraFreidig212776
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Antonius Herskedal AmundsenFreidig224853
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Kristoffer LerliMelhus IL224281
Emil Reinertsen LeroyerFreidig192662
Petter Andreas LonaWing OK212595
August MaskeFreidig212807
Kristoffer Isachsen MelingNidarøst OK224258
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Joakim Solberg QvenildMelhus IL222229
Oskar StorlerMelhus IL224320
Vegard Ulseth SylteFreidig220833
Ørjan SæterMelhus IL225268
Erik Tofte jrMelhus IL224351
Lars Erik UglemsmoSelbu OK223630

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut HageMelhus IL234382
Mons Løfaldli HansenWing OK223690

H 13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dennis Indgjerd HolmNidarøst OK204643

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik BraathenWing OK228370
Albert Odin Klæbo DrevdalWing OK213441
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Jonas GrønliFreidig215144
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Erling Eide HustvedtWing OK502362
Vegard KittilsenFreidig153660
Jo Even KolstadFreidig179917
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Jostein RøFreidig203648
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håkon SæternesByåsen IL502484
Jonas VindalWing OK161002

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Are LodgaardByåsen IL216729

H 15-20B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens Husby AftretMalvik IL193040
Mathias Enebak IversenFreidig228080

Annonser

IOF Eventor