Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Foll-O-karusellen #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #1
Arrangørorganisasjon: Kolbotn og Skimt OL
Dato: onsdag 31 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 84 påmeldte deltakere.

Driv IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne KaasaDriv ILD 60-206379
Trond WettergreenDriv ILH 70-180270

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKÅpen B181702

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFH 50-199744

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OKD 40-229638
Øyvind ThømtIndre Østfold OKH 40-501222

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Edmund Harder FinsethKlubbløsH 13-16N

Kolbotn og Skimt OL (41)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLÅpen C204597
Selma FeylingKolbotn og Skimt OLD -12N224241
Linea FossKolbotn og Skimt OLD -12N209657
Johannes FrantzenKolbotn og Skimt OLH -12N204449
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OLD -12N209623
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 17-192116
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLD 13-14211707
Håvard GrønliKolbotn og Skimt OLH 40-211738
Maria Megard GrønliKolbotn og Skimt OLD -12N224395
Ingvild GrønvoldKolbotn og Skimt OLD -12N204410
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OLH 50-91343
Helene HarstadKolbotn og Skimt OLD -12N212790
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OLH -12N213191
Håvard HarstadKolbotn og Skimt OLH 17-221352
Elise JeksrudKolbotn og Skimt OLD -12N204427
Ulrik JensenKolbotn og Skimt OLH -12N204501
Alfred KemptonKolbotn og Skimt OLH -12N209511
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLÅpen B500563
Daniel KrilicKolbotn og Skimt OLH -12N209516
Pernille KristiansenKolbotn og Skimt OLD -12N204516
Susanne KvedalenKolbotn og Skimt OLD -12N204409
Brage LarsenKolbotn og Skimt OLH -12N204412
Eimund LarsenKolbotn og Skimt OLH -12N204444
Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OLD -12N204464
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLH 13-14211836
Albert MoenKolbotn og Skimt OLH -12N204439
Timon Alexander NorbergKolbotn og Skimt OLH -12N209622
Amund NybakkeKolbotn og Skimt OLH -12N204426
Erlend NybakkeKolbotn og Skimt OLH -12N204515
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OLH -12N224129
Martin PopaKolbotn og Skimt OLH -12N204510
Emilie RehnKolbotn og Skimt OLD 11-12211703
Erlend RehnKolbotn og Skimt OLH 50-235208
William SkaugKolbotn og Skimt OLH -12N209625
Leihla SolbergKolbotn og Skimt OLD -12N209618
Paula SolbergKolbotn og Skimt OLD -12N204454
Oliver SolgaardKolbotn og Skimt OLH -12N209620
Sondre StrandKolbotn og Skimt OLH -12N204499
Vilja StørksenKolbotn og Skimt OLD -12N213093
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLD 15-16211801
John YtternesKolbotn og Skimt OLH 50-221152

Måren OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Grete BerntsenMåren OKD 50-400598
Audun BjerknesMåren OKH 40-501317
Espen DelpMåren OKH 50-501333
Håvard EndresenMåren OKH -12N204774
Lars Petter EndresenMåren OKH 40-502121
Magnus EndresenMåren OKH 13-14213002
Erlend Bjerknes FagerlidMåren OKH 11-12192432
Andreas GjetangerMåren OKH 13-14197814
Malin GjetangerMåren OKD -12N213106
Kjersti Holt HanssenMåren OKD 50-197958
Morten KarlsenMåren OKH 50-400006
Jessica KathleMåren OKD 60-400193
Peter KlavenessMåren OKH 60-501154
Gro Hege LudvigsenMåren OKD 50-400784
Mona StrandMåren OKD 50-197992
Tove StrandMåren OKD 50-400534
Stein TurtumøygardMåren OKH 60-502381
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-212721

OK Moss (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Donatas KontautasOK MossH 17-503666
Christian SchiveOK MossH 17-207789

Sentrum OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon DanevadSentrum OKH 50-198012

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma Meyer LarssonTyrving ILD 15-16183330

Ås-NMBU Orientering (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU OrienteringH 15-16192756
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU OrienteringD 17-206914
Terjei LillehammerÅs-NMBU OrienteringÅpen B234359
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU OrienteringD -12N226012
Anne NilsenÅs-NMBU OrienteringD 40-180125
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 50-91600
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-91574
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-229709
Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU OrienteringH 40-500611
Erland SkatterÅs-NMBU OrienteringH 40-
Håvard SteinsholtÅs-NMBU OrienteringH 50-217582
Nils TveiteÅs-NMBU OrienteringH 15-16184396
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-181542
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringD 50-91573

Annonser

IOF Eventor