Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til TV-Cupen 2017 Race3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: TV-Cupen 2017 Race3
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Kristiansand OK
Dato: onsdag 1 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

Birkenes IL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd Svaland AasBirkenes ILA-Lang203290
Steinar AasBirkenes ILA-Lang203291
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILA-Lang203401
Kristian NyhusBirkenes ILA-Kort203289

IL Høvdingen (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein Olav SyvertsenIL HøvdingenA-Kort192196

IL Imås (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan Petter LaugenIL ImåsA-Kort157080
Øyvin SimonsenIL ImåsA-Kort157021

Kristiansand OK (30)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Svaland AasKristiansand OKA-Lang201450
Ørjan Svaland AasKristiansand OKA-Lang156978
Johannes Bakke AashamarKristiansand OKA-Lang174100
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKA-Kort229986
Jack BjørnsenKristiansand OKA-Lang197830
Jan BlandkjennKristiansand OKA-Kort220759
Christian BøenKristiansand OKA-Lang197760
Gro BørteKristiansand OKA-Kort221217
Sebastian DalandKristiansand OKA-Lang181677
Bjarne FærestrandKristiansand OKA-Kort188905
Ståle GjelstenKristiansand OKA-Lang184459
John HansenKristiansand OKA-Kort208650
Holger HottKristiansand OKA-Lang213724
Øystein HålandKristiansand OKA-Lang79518
Nils Arne JohannessenKristiansand OKA-Kort187174
Rune KittelsenKristiansand OKA-Kort402905
Målfrid KonstKristiansand OKA-Kort197878
Geir KristiansenKristiansand OKA-Kort212044
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKA-Lang195884
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKA-Lang184333
Ingvild MulenKristiansand OKA-Kort80825
Roar MyhreKristiansand OKA-Kort221313
Siri Thortveit MyhreKristiansand OKA-Kort219383
Trygve Børte NomelandKristiansand OKA-Kort501209
Kristian PyttenKristiansand OKA-Lang221206
Marius PyttenKristiansand OKA-Lang197877
David RundeKristiansand OKA-Lang221505
John RundeKristiansand OKA-Lang194509
Brage TakleKristiansand OKA-Kort198046
Håvard WedegeKristiansand OKA-Lang206479

Oddersjaa SSK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Einar EkelandOddersjaa SSKA-Kort200717
Jon Terje EkelandOddersjaa SSKA-Kort211559
Sigrid EkelandOddersjaa SSKA-Kort211180

Otra IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tony HalsallOtra ILA-Kort501219
Ove KjetsåOtra ILA-Kort204645

Søgne og Songdalen OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OKA-Lang181299
Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OKA-Lang216713

Annonser

IOF Eventor