Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Herrer åpen (99)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Dag AndersenVarteig OL222701
Vegar ArnesenIndre Østfold OK504607
Oskar ArnevikRingerike OL220771
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
August Asheim BirkelandHalden SK158423
Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL500263
Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL501103
Jussi AumoKungälvs OK
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Stian BergersenTyrving IL234974
Anders BjergaardNydalens SK221214
Simen A BjøringsøyNydalens SK181970
Håkon BlågestadIndre Østfold OK187179
Asbjørn BrathagenLarvik OK216663
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Sondre Ruud BråtenNydalens SK181939
Tormod BøeFossum IF501470
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Phil ConwayKongsberg OL201600
Thomas Damm AlsOK Pan Århus230806
Martin DammTIF Viking160716
Rickard DjerfTibro OK
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Geir ElvhaugRaumar Orientering229510
Knut EngenRaumar Orientering228075
Helge EriksenByåsen IL199601
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Knut Olav FarbrotTrøsken IL151467
Mogens FinderupOK Pan Århus199135
Audun FingarsenElverum OK216838
Morten FredhOK Moss208419
Karl FremstadBækkelagets SK211281
Snorre FrydenlundSturla, IF188810
Roy GjerdingOK Moss504397
Anders GustafssonSturla, IF189130
Peter HainesAIRE GB410028
Victor HelgessonHestra IF
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Pål JevanordOL Trollo227068
Remi JohannesenHalden SK501936
André JægtvikKonnerud IL500282
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Jeppe Kejser Dahl JensenOK Pan Århus148522
Peter KildenOK Pan Århus230700
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL188892
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Amund KorsæthTrøsken IL181787
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Mads LillevoldÅs-NMBU Orientering209106
Jørn LimiOppsal Orientering178318
Terje LinløkkenØstmarka OK210922
Are LodgaardByåsen IL216729
Einar LofthusNydalens SK181995
Oscar LyngenFreidig222709
Neil MarstonHemsedal IL483542
Svein MelbySarpsborg OL179120
Jørn MjøsterØstmarka OK200634
Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF180018
Sigbjørn ModalsliFossum IF215003
Morten MoslandOppsal Orientering402241
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Håvard MølnåsMo OK193112
Rune NygårdIndre Østfold OK222736
Henrik NykjærOK Pan Århus230802
Pål Kogstad NæssRaumar Orientering211190
Daniel OliversenTrøsken IL202062
Magnus Skauge OliversenTrøsken IL408209
Tor OlsenIF Trauma203431
Svein OtterleiØstmarka OK487816
Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK223808
Øystein RappRaumar Orientering187318
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
John RundeKristiansand OK504087
Jarle Kirkeby RuudSkimt
Fredrik SaugestadNydalens SK502706
Christopher SchiveOK Moss207790
William Resvoll SkaugOppsal Orientering209966
Kjell Petter SmågeKonnerud IL211542
Marius StaffOL Toten-Troll216850
Oskar Spets StorhovFreidig215145
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010
Asgeir StrandlieGjø-Vard OL239189
Stian SvaeØstmarka OK
Jan SveenRaumar Orientering501365
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät488246
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391
Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb504519
Edvard Welle-StrandLillehammer OK
Knut Johan WinsvoldØstmarka OK212502
Alexander Skaug YtterbølHalden SK207830
Per Henrik ZagarLarvik OK217736
Martin ØdegårdOL Tønsberg og omegn138760
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

Annonser

IOF Eventor