Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H50 (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)96736
Asbjørn AarvikNittedal OL172172
Arild AndresenFossum IF165904
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Jori ArrakoskiFSO95414
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Nils BerganNydalens SK191246
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Dag BrenåsVarteig OL221080
Trond BrevikFossum IF501121
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjetil DammTIF Viking215576
Håkon DanevadSentrum OK198012
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Nils EklöwOK Södertörn
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Kjetil EspedalNydalens SK501369
Anders FlågenHeming Orientering154241
Per FranzénOK Södertörn
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Helge GisholtOK Skeidi238122
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna
Christian GrotnesTyrving IL211267
Per GuståsLinköpings OK
Stein H. HagenFossum IF206289
Bjørn HallanLommedalens IL501512
Børge HarveyIL BUL-Tromsø501155
Ole Petter HaugenNydalens SK214738
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Mats HerbertTäby OK
Bjørn Gaute HerlyngGrue IL68050
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Trond HolterMåren OK412942
Harald IweIL GeoForm195754
Bjørn JohannesenKongsberg OL168407
Hallvard KorenOK Moss84741
Jon Erik KvarmeSturla, IF71508
Trond LamarkGanddal IL184425
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Geir Arne LodgaardByåsen IL500509
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Einar LunøeNydalens SK177011
Roger LysnesHedrum OL182119
Petter LøeNotodden OL86885
Syver LøkenKongsberg OL178250
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Geir NilsenViul Orienteringsklubb80004
Svein NygårdLillomarka OL229680
Tore NymarkAskøy OL192524
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Jim OlaussenHalden SK63107
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK411832
Gjermund RørenEiker OL173451
Lasse SkalleHarstad OL217654
Bent SkatvedtRaumar Orientering181054
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Jens Even StorhovFreidig182078
Harald StorrønningByåsen IL222703
Vidar StrandLierbygda OL169008
Frank SvarødIdd Sportsklubb203210
Rolv Anders SystadLyn Ski160905
Dag SyversenSarpsborg OL191634
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering62335
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Einar TesloHadeland OL487966
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Arne TorgersenBækkelagets SK195902
Pål TveterIndre Østfold OK39227
Ole TørnqvistFana IL192921
Terje UrfjellIL Imås97792
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057
Øystein WiggenByåsen IL226114
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Svend Arne YtterbølHalden SK501367
Knut Erling ØenHeming Orientering187010

Annonser

IOF Eventor