Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H45 (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar Tollum AndersenKongsberg OL77313
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Tom BerganFet OL181103
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Terje BlindheimLillomarka OL187118
Torbjørn Blom-hagenFossum IF203011
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Steinar EastwoodLillomarka OL191287
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Tage EidissenSarpsborg OL191365
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Lars EnerhaugenModum OL211550
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Asgeir FremstadLarvik OK216667
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Kyrre GranFet OL180192
Lars GrandeKjelsås IL69031
Tore GranheimOK Moss89473
Asle GudimIndre Østfold OK145134
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Runar HafskjoldNydalens SK214915
Bjørn HaugeNydalens SK502450
Ståle HeitmannFossum IF500614
Dag Helland-HansenTyrving IL160979
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Christian HolmboeTyrving IL211365
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Stig InstanesSturla, IF209843
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb226300
Johan JebsenHeming Orientering204665
Paul Christian JensenBirkenes IL203340
Christian JomaasFossum IF501016
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Esten KorenNydalens SK77444
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Tom KristensenLarvik OK177539
Truls KvaaseBækkelagets SK222573
Eivind LandeEidskog OL500534
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Øyvind LienGjø-Vard OL178166
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Asgeir LiumFet OL410821
Trond LundTyrving IL501010
Dag MarcussenHarstad OL181571
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Hans Christian MeenPorsgrunn OL203282
Stig MellingRingerike OL215004
Peder NatvigIL Koll79120
Gisle NysæterSkien OK217460
Dag Steinar RagvinBø OL157187
Christian ReuschHeming Orientering194449
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Tore SandvikHalden SK192277
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Olof SmittSödertälje-Nykvarn Orientering
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Øyvind StoksethHalden SK501487
Odd StrandKongsberg OL501473
Espen SvaeSarpsborg OL144608
Andreas SylteFreidig182033
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø501099
Christian VogelsangNydalens SK82224
Jon Einar WaalerPorsgrunn OL504046
Kenneth WesterheimStord Orientering197944
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Steinar ØvreåsOK Horten239050

Annonser

IOF Eventor