Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

H15-16 (71)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering192755
Herman Anker SkovbjergOK Pan Århus230670
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK212666
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Vebjørn Blom-HagenFossum IF
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
David BorgSödertälje-Nykvarn Orientering
Erlend BørliFossum IF504152
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Simen ElvhaugRaumar Orientering213746
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Kasper EngesetTyrving IL503973
Petter Liabakk EriksenByåsen IL199482
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Ferdinand FremmingHeming Orientering226030
Simen FritznerNittedal OL205387
Egil FrydenlundSturla, IF209839
Jonas GrønliFreidig215144
Tor Magnus GrøstadØstmarka OK223605
Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK186899
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Rolf Trygve HaugKongsberg OL192397
Ulrik HellenTIF Viking208676
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Anders HorveiRaumar Orientering180144
Per HøivaagTverlandet IL224941
Eirik ImrikFredrikstad SK181972
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Isak JonssonNydalens SK502695
Asbjørn KaltoftOK Pan Århus230554
Mikkel KatlaFossum IF203103
Vegard KittilsenFreidig504704
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Elias Hinge KrogsgaardSilkeborg OK170899
Sivert Sande KvermeFossum IF179826
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Jakob Schia LøeNotodden OL86892
Jon MarcussenHarstad OL213021
Runar Saur ModahlFredrikstad SK183666
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Gaute Kvittum NytrøenTynset IF187109
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Alfred PetterssonMullsjö SOK
Henrik ReuschHeming Orientering504388
Iver RingheimLarvik OK195549
Halvor RudningenHemsedal IL186090
David RundeKristiansand OK221505
Daniel Bentien SchmidtOK Pan Århus216479
Christoffer SlettenRaumar Orientering195864
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Jakob TorgersenHalden SK204760
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396
Johan Kristian UndelandSturla, IF
Anders VestølVegårshei IL222559
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113
Lars Øderud VatneBækkelagets SK221481
August Syrdal ØenHeming Orientering501505
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854
Kristian ØstermannHeming Orientering187042

Annonser

IOF Eventor