Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D15-16 (64)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering204267
Tuva Aas StræteRingerike OL210737
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Kaisa AntonsenFredrikstad SK212709
Maya Jones ArnesenHeming Orientering171152
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Jenny BaklidKonnerud IL502696
Karoline BjørnerødOK Moss195675
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK219188
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Emma DanevadFredrikstad SK208730
Carmen DirroMåren OK203743
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Åsne HaavengenKongsberg OL202045
Malin HaugeHisøy OK212879
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632
Mia HirschIF Trauma189015
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Christine HoenEiker OL192291
Stella HolmboeTyrving IL191265
Iris HolstTyrving IL181925
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Malene Teresia JebsenHeming Orientering204667
Karen Hoel JomaasFossum IF501015
Mina JørgensenTyrving IL200361
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480
Ingeborg KvarmeSturla, IF67403
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Thea LandKonnerud IL202977
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Marie LilandNydalens SK500589
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Alexandra LinløkkenØstmarka OK203516
Kamilla LomeHamar OK189071
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Ea LunøeNydalens SK502930
Vilde Wikevand NormannTverlandet IL217868
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Ada Helene OlsenIF Trauma203326
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Hanne Eide RappRaumar Orientering206441
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Vilde RetteraasenIndre Østfold OK199148
Ingeborg RognstadHadeland OL504226
Oda ScheeleNydalens SK501067
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL502918
Tale StrandKongsberg OL158096
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering189018
Iselin SørensenSturla, IF82105
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Ada WulfsbergNydalens SK501377
Live ØstvoldHeming Orientering181518

Annonser

IOF Eventor