Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D13-14 (69)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Sabina AumoKungälvs OK504545
Mille Baastad BergTyrving IL211509
Marie Lien BackstrømHalden SK159032
Netta Bar-NathanLillomarka OL186113
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Ella BerstadHeming Orientering237773
Eileen BjanesTyrving IL210911
Klara BorgSödertälje-Nykvarn Orientering
Mari BrendeFossum IF504582
Gina BrevikØstmarka OK212046
Johanne Rognerud BøeFossum IF178311
Noor Dirro-HeluMåren OK203003
Mari EidsmoFreidig173137
Anne Maren EidstenSturla, IF211908
Emma EngehultNotodden OL213060
Ida Marie FlågenHeming Orientering196903
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Ingvild GustafssonKongsberg OL203004
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Elise Wærp HaugeNydalens SK194109
Ella Hedegaard RichardsonOK Pan Århus230423
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL201888
Linnea HolstTyrving IL192323
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Helene Bjørkvold JendalFossum IF179910
Tiril KihleKonnerud IL212654
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Marie KvarmeSturla, IF183830
Eira Wessel LineØstmarka OK237878
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Astrid RognstadHadeland OL180263
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Marie SaugestadNydalens SK501013
Wilmine Resvoll SkaugOppsal Orientering192707
Martine SkjelsvikLillehammer OK208587
Ida SolliMo OK212966
Frida SolsrudNydalens SK187089
Hedda SpangbergKonnerud IL212664
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Luciana Maria SvadsMåren OK503255
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Anna Taagehøi NykjærOK Pan Århus230543
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK187192
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Pia Young VikNydalens SK502698
Kristine Bog VikaneFana IL213410
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL179798
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK213286
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Embla ØvretveitFredrikstad SK212390

Annonser

IOF Eventor