Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

D11-12 (51)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martine Arntsen HaugØstmarka OK212372
Elise Nilsen BergFossum IF71839
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Thelma BrathagenLarvik OK224339
Julie BrenåsVarteig OL222607
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering75939
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK213545
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Maren HenriksenHalden SK190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Signe HoloFossum IF193896
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering217731
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Mari KallesonOppsal Orientering206250
Mathilde KlausenFredrikstad SK213539
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Helene Margarethe KristensenHeming Orientering212599
Helle KvalheimHalden SK181365
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Ingrid LestebergKongsberg OL95250
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Isabel Desireè Haugen MartinsenFredrikstad SK
Bertine MjøsterØstmarka OK188789
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Julie Heyerdahl RødstenHeming Orientering213674
Kaja SandvikRaumar Orientering212016
Sara SandvikRaumar Orientering213080
Marie ScheeleNydalens SK213757
Emilie Skov DalgaardOK Pan Århus230402
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Julie SåheimFredrikstad SK212470
Anna TaksdalGanddal IL188955
Marthea Haaland TjoreNydalens SK224275
Gunde TumelionisFossum IF228473
Hannah Udklit KristensenOK Pan Århus230284
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering209719
Fanny Staff ValstadNittedal OL501472
Marie Bjordal VegganOppsal Orientering181795
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Pernille ZagarLarvik OK212310
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

Annonser

IOF Eventor