Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet 2017

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet 2017
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

N-åpen (73)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Hanna Andreassen AasHalden SK27117
Ola AurebekkFredrikstad SK86195
Marcus Berg-OlsenØstmarka OK
Martine Berg-OlsenØstmarka OK224006
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering224015
Håkon BryggenHalden SK177281
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Leni Isabel BråthenNittedal OL225448
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Bailo Holt DialloØstmarka OK224109
Nene Mariama Holt DialloØstmarka OK
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK212560
Dea EikedalenPorsgrunn OL213815
Solan EikedalenPorsgrunn OL213325
Tarje EspelinAsker Skiklubb500262
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Sara GuldmannOK Pan Århus230419
India HaavaldsenHalden SK225047
Sondre HafskjoldNydalens SK213784
Leah HanneborgØstmarka OK224400
Mira HanneborgØstmarka OK224398
Malin Arntzen HaugØstmarka OK212530
Elise HaugeSarpsborg OL62589
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Eskil HobølOppsal Orientering221436
Elise Holm NedrebøOK Moss487947
Audun HvenekildeOppsal Orientering
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering
Chrystel Madeleine IngebrigtsenFredrikstad SK
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK224411
Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK223694
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Kristian KaiserSturla, IF229743
Kristoffer KatlaFossum IF203225
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL223777
Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL213812
Synne KjernsmoSturla, IF211729
Eirin KolshusOppsal Orientering224010
Christian KruseOK Pan Århus229914
Signe KvalheimHalden SK211985
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Leo LundeOK Moss217757
Frida Sundt LyngøyØstmarka OK
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK22421
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK217672
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK217673
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb226295
Andreas MelheimSturla, IF216592
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Emma Nordlie MagnussenHalden SK224729
Eskil OlaussenOppsal Orientering231520
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Tanja RøskarIK Grane Arendal Orientering503506
Amund SandvikRaumar Orientering225388
Oda SandvikRaumar Orientering225540
Roger SkulstadEidskog OL81025
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504395
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK198798
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Selma Sofie SætherFredrikstad SK224883
Linde TonjerOslostudentenes IK96427
Sofie UlrichOK Pan Århus230413
Kaja Staff ValstadNittedal OL224038
Amund Kortner VogtØstmarka OK206412
Jonas Kortner VogtØstmarka OK216981
Christoffer Vråle RønningSturla, IF149109
Eivind VågsnesOppsal Orientering193868

Annonser

IOF Eventor