Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet
Arrangørorganisasjoner: Kolbotn og Skimt OL / Ås IL
Dato: fredag 7 september 2018

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 449 påmeldte deltakere.

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK180000
Britta FismenFossum IF79825
Linda FredhOK Moss506342
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Heidi StoksethHalden SK197722
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Hanne WoldOK Moss96146

D 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Ane BjørnsgaardLillehammer OK155726
Elin BordøyHedrum OL187285
Aud Ellen BrevikSturla, IF188812
Guro HarstadHeming Orientering216884
Tonje HolmOK Moss201518
May Ingela HopeModum OL204724
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Larysa MironavaModum OL63605
Marianne ReuschHeming Orientering194448
Mariann ScheiTIF Viking204670
Liv SchjervenLardal OL82130
Eli StensliLøten o-lag501070
Kari Klynderud SundførLillehammer OK183851
Vibeke ØyeIL Gular222669

D 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Anne Berit BredholtSandefjord OK191349
Inger-Helene CarlsenSturla, IF192127
Trude FixdalIL Koll190628
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Rine HanssenByåsen IL192378
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Eirin LodgaardByåsen IL502248
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Trine OldernesLillomarka OL168298
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Rita RaastadSkien OK502129
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Vanja StaffOL Toten-Troll207721

D 55- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeTyrving IL200025
Grete BerntsenMåren OK400598
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Kari ChristiansenSandefjord OK505880
Berit DanielsenTyrving IL220726
Isabelle DermineDauphiné Orientation241532
Ragnhild HaldKristiansand OK228397
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Kjersti HovFossum IF506132
Bente LineIndre Østfold OK211170
Gro Hege LudvigsenMåren OK400784
Dagrun MelkildHeming Orientering197758
Magnhild T. MølnvikFossum IF201695
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb67617
Kjersti SkantzeTyrving IL186157

D 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Grete S B HoviSkien OK502919
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Siren GreveBergens TF211515
Lena HammerVestre Akers SK170814
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Sirpa LiljaModum OL198084
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Kari Elisabeth NatvigNittedal OL157293
Liv Inger PrangerødTistedalen FL214847
Reidun Fallan SmaavikFreidig203585
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 65- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingerid Angell-PetersenFreidig214971
Ingeborg BakkenMåren OK92537
Kari BergLarvik OK217231
Lill BirkelundPorsgrunn OL192954
Berit HegdalBergens TF215429
Anne KaasaDriv IL206379
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Aud KjemperudEiker OL184662
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Astrid OrmbergFana IL222630
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL79499
Berit RøsteRingsaker OK506824
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø204751
Live Joronn YtrehusRingerike OL61051

D 70- (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering129756
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Berit Louise EskerudLillehammer OK94045
Brynhild FanuelsenFossum IF89392
Liv FeiringHamar OK182065
Astrid GjelstadSandefjord OK221371
Sidsel Graff-IversenFossum IF61040
Inger HalckMåren OK206549
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Gerd LangsethLarvik OK216681
Inger LindløvOK Moss505703
Astrid LundeDrangedal OL89887
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kari NatåsBergens TF209743
Maud NilssonHJS Vansbro OK241535
Toril RiddervoldHeming Orientering500279
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kjersti ThoStabæk IF87564
Nora UrsinFossum IF95284
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 75- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Inger Lise BjordalOppsal Orientering221319
Elin DahlenRingerike OL503360
Synnøve DalvaBø OL88670
Unni DrageHaugerud IF502419
Åste EggenMåren OK186888
Hjørdis EgnerHeming Orientering192094
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Aase Tove GoldenMåren OK214963
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Aud Margret KirkhornMåren OK236426
Torid KvaalFreidig501018
Anne-Britt NilsenKjelsås IL211322
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag83055
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

D 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK503560
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449
Johanna YtterbølGimle IF211633

D 90- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gyda LahlumOL Vallset/Stange243656

H 35- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AasLillehammer OK217865
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Erik Rytter JakobsenOK Moss217741
Donatas KontautasOK Moss503666
Pavel KraskoBelarus OF241540
Vladyslav LaskarzhevskyNash Klub207669
Håvard LucasenFredrikstad SK505669
Dmitry VorobyovBelarus OF241538

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Johan MichelsenFossum IF500153
Aksel OlsenAsker Skiklubb505300
Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering501149
Tommy SkårbøRaumar Orientering217459
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038
Morten WettergreenFossum IF504085

H 45- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Evgeny ChernenkoOk Akfa207777
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Robert FredriksenNotodden OL502352
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Espen JohnsenHedrum OL182118
Kjetil MolundTyrving IL211366
Øystein OlsenOK Moss89387
Atle PedersenFossum IF204617
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Christian ReuschHeming Orientering194449
Øyvind StoksethHalden SK501487
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 50- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK78337
Arild AndresenFossum IF165904
Kimme ArnesenHeming Orientering84024
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Dag BrenåsVarteig OL221080
Trond BrevikFossum IF501121
Nils Inge BrurbergSturla, IF181578
Roar ByeModum OL193869
Peter CarlsenSturla, IF207695
Arne DybdahlLillomarka OL149754
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering199331
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Trond FrøvollOdal OL - Orientering204721
Einar GisholtFossum IF226659
Helge GisholtOK Skeidi238122
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Stein H. HagenFossum IF504815
Morten HeirFossum IF178354
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Gunnar HopeModum OL213031
Ole IngesenSarpsborg OL144609
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Hans JevanordFossum IF206276
Christian JomaasFossum IF501016
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Hallvard KorenOK Moss504468
Lars LodgaardRaufoss IL Orientering502663
Trond LundTyrving IL501010
Roger LysnesHedrum OL182119
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Stein MellaOppsal Orientering204225
Ivar MølnvikFossum IF501251
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Svein NygårdLillomarka OL229680
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Terje NæssFossum IF204539
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Øyvind SchjelderupWing OK210013
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Rune StræteWing OK501009
Per Einar StrømHedrum OL221210
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering127154
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Ola TellesbøHadeland OL229710

H 55- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Herman BakkeLøten o-lag202141
Olav BakkenØstmarka OK203514
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Bo EngdahlIL Koll223521
Leif ErikssonModum OL87006
Nils Petter FremmingHeming Orientering501515
Jan GranstedtHalden SK89402
Petter GullikstadRøros IL483728
Jan HauglandÅrstad IL211518
Paul HinschKustein92275
Eivind HoffTyrving IL221325
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Mats JönssonKorsnäs IF OK241537
Per KaarbyFossum IF84978
Morten KarlsenMåren OK400006
Kristian KihleRingerike OL160321
Jon LahlumIL GeoForm500337
Bjørn Victor LarsenKongsberg OL180836
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Luis MahouCOTA241539
Jørgen MårtenssonModum OL86867
Sverre OttesenVaregg Fleridrett222676
Espen RaastadSkien OK211809
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Stein-Erik ScheieOK Sør181466
Terje SchjølbergRøros IL483391
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814
Eirik TandrevoldFossum IF208597
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)208640
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280

H 60- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Harald BaugerOK Moss222257
Ketil BergeVestre Akers SK205708
Morten DueMåren OK400286
Morten DåsnesRingerike OL198537
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Arve GlittumOK Skeidi188444
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Trond HegnaAsker Skiklubb170718
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Stein Jarle HelgelandHaugesund IL Orientering168467
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK241645
Harald HoviSkien OK239501
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Rune LaurantsenSkien OK505485
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bård NatvigNittedal OL217340
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Anton PlaianAsker Skiklubb191589
Jan SveenRaumar Orientering501365
Øyvind SørlieHadeland OL215505
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar502120
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Jean DermineDauphiné Orientation241534
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering91263
Vidar ElvekrokEiker OL221493
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon FredriksenHauketo IF89524
Bent GalborgenIndre Østfold OK229740
Bjørn GrindeOslostudentenes IK506358
Per Chr. HagenBø OL227680
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Svein S JacobsenTyrving IL226293
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Einar LienLøten o-lag76183
Knut MalmoRingsaker OK501243
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK211173
Torbjørn NørbechRingerike OL61050
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss155729
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering91258
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Tor SørevikTIF Viking184632
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Anders Stefan VestlundOk Kåre241531
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Terje WikstrømRingsaker OK501259
Per-Erik ØstlieDriv IL201977

H 70- (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Tore Angell-PetersenFreidig228354
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Roar BjordalOppsal Orientering183833
Leif BokerødIdd Sportsklubb84126
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Trond FeiringHamar OK202135
Ingar FinstadOK Moss239488
Jacques FlamentASUB Brussels232700
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Kurt GrønliFørde IL199757
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Christer HellströmStora Tuna OK241533
Geir HusdalTIF Viking226952
Runar KittilsenStokke IL239076
Arne LandeBø OL504467
Knut LindløvOK Moss504465
Helge LyeTyrving IL219198
Roar LøkenSandefjord OK238017
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Terje MalmHamar OK206901
Arild MoenKonnerud IL244741
Magnus NatåsBergens TF170836
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Torodd OsFørde IL211431
Thor PalmgrenHalden SK98612
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL214964
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL174746
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jørn TorgersenTIF Viking219114
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Tore VaajeAsker Skiklubb507022
Nils Olav VennevikFreidig497403
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering91259
Tormod DahlenRingerike OL211376
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Elling FrøvollSturla, IF195892
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Per HauglandÅrstad IL211480
Henrik HvoslefIK Stern193993
Olav HøiåsVang OL188709
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Magnus LandstadFreidig483336
Anton LommeHedrum OL203285
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Per LøvaasOL Trollelg209987
Øystein MadsenHaugerud IF239500
Egil NestandeFørde IL211450
Erling PedersenIL Siso226049
Henry SundsetvikOL Trollelg179385
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Lasse VråleSturla, IF147450
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Gunnar ØsterbøFreidig506812
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Tor DrageHaugerud IF502814
Bjørn EgnerHeming Orientering207009
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Svein HaukaasÅrstad IL142804
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Einar JørundlandOK Sør211619
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Stein KorenOK Moss84658
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag71619
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL82402
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Svein SolerødOL Toten-Troll215633
Arne SæterhaugByåsen IL504435
Olav TotlandFana IL208014
Jon TyldumRudsbygd IL191358

H 85- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK221114

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering234187

Direkte-1 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering197821
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering223944

Direkte-2 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering180054
Sigrid BjørgenHamar OK186177
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Elena ChernenkoOk Akfa207668
Morten FredhOK Moss208419
Charmaine FungKlubbløs241536
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Magnus Rørlien JevanordFossum IF206509
Anne Johanne Lind NørbechNydalens SK501111
Brian PoonKlubbløs207776
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501226
Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering197968
Linn Mei WaalerMåren OK212721
Julie Sophie WoldOK Moss213225

Annonser

IOF Eventor