Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmesterskap (DM) stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskap (DM) stafett
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: søndag 3 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte lag.

H17 (14)

NavnLagoppstilling
Ganddal IL 1
1Arild Aasheim181858
2Oddvar Taksdal501146
3Alf Johan Walgermo Lima184260
Gneist, IL 1
1Bjørn Johannessen Field91151
2Mads Jørgen Skage207693
3Sturle Nordeide211077
Haugesund IL Orientering / Sauda Orienteringsklubb 2
1Jarle Solbakken158558
2Bjørn Egil Rossebø216847
3Jostein Baustad211047
Haugesund IL Orientering 1
1Bjørn Egil Vikse96611
2Knut Steffen Kvala504279
3Sigleif Steinsvåg235209
IL Gular 1
1Scott Juvik504399
2Eyvind Kjellevold Malde502442
3Tom Eirik Eikanger211413
IL Gular 2
1Tore Juvik216874
2Bård Hekland92585
3Johan Eikanger184233
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Vegard Peikli210151
2Tor Gunnar Aksland503032
3Magnus Landstad195788
Sandnes IL (Rogaland) 2
1
2
3
Stavanger Orienteringsklubb 1
1
2
3
Stord Orientering 1
1Kenneth Westerheim197944
2Bjarthe Westerheim184533
3Sveinung Rykkje199735
Varegg Fleridrett 1
1
2
3
Varegg Fleridrett 2
1
2
3
Varegg Fleridrett 3
1
2
3
Vikebygd IL 1
1Einar Martinsen188080
2Einar Marius Hjellestad Martinsen185849
3Jon Magne Svendsbøe192222

D17 (7)

NavnLagoppstilling
Fana IL 1
1Hanne Daltveit221834
2Rannveig Nordhagen213207
3Kristine Grønlund177282
Ganddal IL 1
1Vibeke Lamark189151
2Ann Karin Tjørhom216714
3Aud Hognestad Taksdal174788
Haugesund IL Orientering 1
1Kristina Voll193888
2Anita Sælevik222627
3Ingrid Eggen502230
IL Gular 1
1Eli Fjellbirkeland Johannesen207662
2Marian Kjellevold188769
3Birgitte Torbjørnsen192223
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Elisabeth Christie Ørke213139
2Wenche Margrethe Sæbbø227050
3Tone Torgersen206388
TIF Viking 1
1Mari Strømme Lid185870
2Karianne Strømme235225
3Tora Aasheim Nymark192399
Varegg Fleridrett 1
1
2
3

H156 (5)

NavnLagoppstilling
Fitjar IL 1
1Harald Westerheim79131
2Jens Øien Kloster211234
3Per Audun Kloster156884
Gneist, IL 1
1Bjørn-Inge Skage500054
2Jan Steineger146598
3Arne Wilhelm Knudsen195959
Sauda Orienteringsklubb 1
1Peter Dirksen187254
2Jon L. Grindheim158562
3Knut Ove Lien235036
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Pål Bårdsen169769
2Jone Sæbbø207867
3Bjørn Alsaker186085
Varegg Fleridrett 1
1
2
3

D156 (1)

NavnLagoppstilling
Bergens TF 1
1Bjørg Kocbach180128
2Berit Hegdal215429
3Nina Soligard217014

D13-16 (5)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1
 Ida Monsen38983
2Celina Iversen Åse209950
3Julie Puntervold204767
Ganddal IL 1
1Nora Svendsen211917
 
2Ingrid Lamark174736
3Janne Tjørhom Aasheim187124
Haugesund IL Orientering / Sauda Orienteringsklubb 1
1Selma Steinsvåg212932
 
2Alise Vikeså Solbakken223924
3Tiril Olaussen211863
Sandnes IL (Rogaland) / Ålgård Orientering 1
1Julie Aksland502999
 
2Kaja Peikli181460
3Alida Oftedal184277
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Sara Nystrøm Olsen211735
 
2Dina Torgersen207648
3Vilde Margrethe Sæbbø207851

H13-16 (11)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1Ole Andre Brandsberg224732
 Alexander Horpestad223933
2Sindre Skeie Petterson195800
3Edvin Aakre223935
Fana IL 1
1Brage Bell Lysaker211903
 
2Kristine Bog Vikane213410
3Sondre Batalden213380
Ganddal IL 1
1Tobias Rødde197866
 
2Markus Andreas Breivold212938
3Ole Kristian Taksdal188960
Ganddal IL 2
1Andreas Nybak Urdal188800
 
2Thomas Barvik Mæland211775
3Øyvind Lamark195846
Haugesund IL Orientering 1
1Tore Ruset Alne197246
 
2Aleksander Jørgensen216720
3Sigurd Paulsen Vie229677
Haugesund IL Orientering 2
1Kristoffer Jørgensen225741
 
2Magnus Engløkk151433
3Eivind Engløkk149100
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Kalle Jongenburger189038
 
2Markus Richter501266
3Omund Thu Landstad223522
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Stian Haugvaldstad152402
 Simon Fjermestad Helgesen224799
2Ola Thingbø184394
3Gustav Levang201921
Sandnes IL (Rogaland) 3
1
 
2
3
Varegg Fleridrett 1
1
 
2
3
Varegg Fleridrett 2
1
 
2
3

D/H11-12 (7)

NavnLagoppstilling
Egersund OK 1
1
 Thea Beate Puntervold204740
2Synne Skeie Petterson224852
Gneist, IL 1
1
 
2
Sandnes IL (Rogaland) 1
1Alva Christiansen195899
 
2Selma Lothine Fridheim Torp212133
Sandnes IL (Rogaland) 2
1Amalie Wathne Thingbø223975
 
2Marte Roth Aarskog212433
Sandnes IL (Rogaland) 3
1Evelyn Fernandes Nødland223561
 Marte Roth Aarskog212433
2
Sandnes IL (Rogaland) 4
1Bjørnar Peikli181492
 Eirik Wathne67813
2
Sauda Orienteringsklubb 1
1Eskil Stielstra180485
 Julie Vikeså Solbakken223991
2Järvi Stielstra220783

Mix (11)

NavnLagoppstilling
Askøy OL 1
1Tore Nymark192524
2Egil Karlsen197044
3Tove Aasheim192587
Askøy OL 2
1Andreas Grønbech502451
2Lise Balestrand Grønbech502425
3Britt Karlsen197152
Egersund OK 1
1Gunnar Petterson191378
2Christoffer Øen Kvernstuen224721
3Hilde Hetland224784
Fana IL 1
1Anders Tønnessen Rød91559
2Bjørn Batalden195907
3Marianne Nummedal79898
Ganddal IL 1
1Trond Lamark184425
2Anna Taksdal188955
3Ann-Cathrin Nybak Urdal188831
Gneist, IL 1
1Liv Ormberg62532
2Ina Hopland Skage82590
3Ingrid Sandvoll168625
Gneist, IL 2
1Kjell Skage158528
2Siren Hopland195883
3Ingelinn Molvik226081
Gneist, IL 3
1Margrete Solvik500046
2Lars Olav Tolo
3Olav Hammersland Garnes173240
Sauda Orienteringsklubb 1
1Sander Stielstra187322
2Vanessa Venema225254
3Sven Stielstra214811
Stavanger Orienteringsklubb 1
1Stein Arne Olsen195873
2Arne Jacob Nystrøm Olsen195833
3Tone Cecilie Nystrøm195678
Varegg Fleridrett 1
1
2
3

Annonser

IOF Eventor