Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskap (DM) langdistanse (HOK-rankingløp 6/2017)
Arrangørorganisasjoner: Haugesund IL Orientering / Hordaland
Dato: lørdag 2 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 256 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Eivind Helgeland VikingstadTorvastad IL229444
Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Dina SandvikBjoa IL
Filip SveenHaugesund IL Orientering
Benjamin VikseHaugesund IL Orientering
Thomas VikseHaugesund IL Orientering

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering212912
Solveig Da-Yeon Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett174189
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)223561
Idun HeklandIL Gular213259
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering
Julie Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb223991
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Anna TaksdalGanddal IL188955
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde SandvikBjoa IL

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering212775
Oda Kjellevold MaldeIL Gular504497
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Alise Vikeså SolbakkenSauda Orienteringsklubb223924
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Kristine Bog VikaneFana IL213410

D 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Ida MonsenEgersund OK38983
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)200631
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Nora SvendsenGanddal IL211917
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Hanne DaltveitFana IL221834
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Kristine GrønlundFana IL177282
Kristin Löfgren JohansenVaregg Fleridrett209821
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788
Anne Kari VikingstadTorvastad IL229445

D 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Hilde HetlandEgersund OK224784
Marian KjellevoldIL Gular188769
Vibeke LamarkGanddal IL189151
Marianne NummedalFana IL79898
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Liv OrmbergGneist, IL62532
Linda RykkjeStord Orientering100200
Anne Sofie SandvikBjoa IL186974
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anita SælevikHaugesund IL Orientering206521
Birgitte TorbjørnsenIL Gular192223
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)192462

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise ChristensenTIF Viking205987
Dorine de Vries-Salaolv MINOR64312
Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb223909
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Britt KarlsenAskøy OL197152
Nina Lokøen KnudsenGneist, IL207694
Rannveig NordhagenFana IL213207
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Nina SoligardBergens TF217014

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Bjørg KocbachBergens TF180128
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ingvill VoldFana IL218600

H -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb180485
Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb220783
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148
Lars WikstrømHaugesund IL Orientering211748

H 13-14 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Sondre BataldenFana IL213380
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering149100
Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering151433
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Øyvind LamarkGanddal IL195846
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Thomas Barvik MælandGanddal IL211775
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Victor RingdalHaugesund IL Orientering211728
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)201920

H 15-16 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BohneVaregg Fleridrett217102
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Olav Hammersland GarnesGneist, IL173240
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Tobias RøddeGanddal IL197866
Mads Jørgen SkageGneist, IL207693
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett186221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Scott JuvikIL Gular504399
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering193057
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein BaustadHaugesund IL Orientering211047

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Bjørn Egil VikseHaugesund IL Orientering96611
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Kenneth WesterheimStord Orientering197944

H 40- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Jon DaleBergens TF201908
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Jarle HauglandStord Orientering197945
Bård HeklandIL Gular92585
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering504279
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Even RolsnesStord Orientering207795
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Bjørn Egil RossebøSauda Orienteringsklubb216847
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb158558
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sander StielstraSauda Orienteringsklubb187322
Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL192222
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb207867
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

H 50- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Kjetil DammTIF Viking215576
Derk de Vriesolv MINOR64321
Peter DirksenSauda Orienteringsklubb187254
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Tore JuvikIL Gular216874
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL195959
Trond LamarkGanddal IL184425
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett
Einar MartinsenVikebygd IL188080
Tore NymarkAskøy OL192524
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Torgeir StrandFana IL208120
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Harry BreilandÅlgård Orientering228413
Bjarne GimreGanddal IL200598
Jarle HeddelandØlen IL216860
Egil KarlsenAskøy OL197044
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Jan SteinegerGneist, IL146598
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H 70- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Sigved GramstadHaugesund IL Orientering182056
Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag400354
Geir HusdalTIF Viking62992
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Per Audun KlosterFitjar IL156884
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Steinar SlettemarkStord Orientering207797
Arne StakkestadHaugesund IL Orientering203477
Harald SteinslandVikebygd IL186292
Per VoldFana IL220842
Harald WesterheimFitjar IL79131
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

D15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863

H15-20B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sven StielstraSauda Orienteringsklubb214811

D35K (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D/H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias SkaugeIL Gular94064

D/H13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve HeklandIL Gular212401
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering225741
Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering212826

H17K (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johan EikangerIL Gular184233
Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)200550
Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL185849
Sturle NordeideGneist, IL211077

D17K (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingelinn MolvikGneist, IL226081
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Olena StrugalovaVaregg Fleridrett204546

B-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)158628
Bjørn BataldenFana IL195907
Siren HoplandGneist, IL195883
Ketil NummedalFana IL91688
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Kjell SkageGneist, IL158528
Lars Olav ToloGneist, IL
Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb225254

C-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BohneVaregg Fleridrett197820
Theodora Hendrika BouwmanGneist, IL236777
May-lill DammTIF Viking220770
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Thomas KristiansenKlubbløs
Sølvi Utbø SakseidStavanger Orienteringsklubb188698
Iris SkageGneist, IL204738

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor