Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #7
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 11 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

EasyPetro BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BILÅpen B217390

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 17-A kort195814

Halden SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Kamstrup HovindHalden SKH 17-200010
Mats NordbrødenHalden SKH 17-184943

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Terje GudbrandsenHamar OKH 17-A kort206429

Indre Østfold OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OKH/D 13-16B197991
Thomas BedinIndre Østfold OKH 17-A kort411313
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OKH/D 13-16B187003
Sture OttesenIndre Østfold OKH 17-A kort500917
Øyvind ThømtIndre Østfold OKH 17-A kort501222

Kamp/Vestheim IF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål BenjaminsenKamp/Vestheim IFÅpen B207757
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFÅpen B500057

Kongsberg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 17-222089

Kvikne IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
John SvergjaKvikne ILH 17-A kort157012

Malungs OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel HájekMalungs OKH 17-

Måren OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKH 17-A kort501317
Linn Mei WaalerMåren OKD 17-212721

NOTEAM (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sharon BroadwellNOTEAMÅpen B217033

Nydalens SK (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SKH/D 13-16B228404
Lars Ivar AarsethNydalens SKH 17-204849
Mari AarsethNydalens SKH/D 13-16B186069
Magdalena CermakovaNydalens SKD 17-215132
Alan CherryNydalens SKH 17-200459
Malin EijsinkNydalens SKD 17-197922
Håvard HagaNydalens SKH 17-196740
Jan Tore HenriksenNydalens SKH 17-A kort184297
Torstein HoleNydalens SKH 17-A kort197809
Malin SørensenNydalens SKD 17-204574
Øystein SørensenNydalens SKH 17-232977

OK Moss (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK MossD 17-501008
Henning Bratland CarlsenOK MossH 17-A kort175816
Frida Hovgaard EisvangOK MossH/D 13-16B197027
Martin Hovgaard EisvangOK MossÅpen B211642
Karl Aasmund ErøyOK MossH 17-A kort67804
Aurora GjølsjøOK MossD 17-180937
Kristin GjølsjøOK MossÅpen B182086
Kjetil KarlsenOK MossH 17-A kort222689
Donatas KontautasOK MossH 17-A kort169814
Christian SchiveOK MossH 17-207789
Christopher SchiveOK MossH 17-A kort207790

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stig Hultgreen KarlsenOppsal OrienteringÅpen B193685

Oslostudentenes IK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Are EriksenOslostudentenes IKH 17-A kort195715

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge RevhaugRingerike OLH 17-A kort214964

Ringsaker OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne SørumRingsaker OKÅpen B500607

Sarpsborg OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OLH 17-A kort222157

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjell StenstadvoldTyrving ILH 17-A kort211181

Vestre Akers SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tormod ØvergaardVestre Akers SKH 17-A kort204224

Ås-NMBU Orientering (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort210826
Idar BrekkeÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort483517
May Bente BrurbergÅs-NMBU OrienteringD 17-222337
Håkon DanevadÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort198012
Vincent EijsinkÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort91575
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort179401
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU OrienteringD 17-192379
Ivar MaalenÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort180932
Eirik NordhagenÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort91600
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-181542
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-91574
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-229709
Gunnar TengeÅs-NMBU OrienteringH 17-A kort80018
Ingrid M. TengeÅs-NMBU OrienteringÅpen B219115
Sille WinsnesÅs-NMBU OrienteringÅpen B91573

Annonser

IOF Eventor