Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #6
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 7 februar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK224532
Malin SørensenNydalens SK204574
Siri UlvestadNydalens SK206420
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryNydalens SK200459
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Henrik EijsinkNydalens SK177948
Håvard HagaNydalens SK196740
Emil JönssonTyrving IL208695
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK61947
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK197869
Hans Petter MathisenFredrikstad SK180916
Thomas NipenNydalens SK197815
Anders NordbergNydalens SK181232
Svein NygårdLillomarka OL229680
Morten Nilstad PettersenTyrving IL222251
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders VisterNydalens SK209926

H 17-A kort (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Bjørn BendiktsenKonnerud IL99164
Vegard BendiktsenKonnerud IL99110
Tore BjørnerødOK Moss61943
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Bendik EliassenFredrikstad SK500903
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Morten FredhOK Moss208419
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK483755
Rein JørgensenØstmarka OK231306
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Donatas KontautasOK Moss169814
Christopher LadimOK Moss192251
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Thomas LieFredrikstad SK183732
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering180932
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenOpen iT190637
Olav NipenTyrving IL197973
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering207007
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Thomas RoskifteOK Moss501165
Christopher SchiveOK Moss207790
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Tormod ØvergaardVestre Akers SK204224

H/D 13-16B (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss170812
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Adam KristiansenOK Moss176197
Sondre LadimOK Moss192159
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030

Åpen B (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Christine BlixÅs-NMBU Orientering80046
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Linda FredhOK Moss184147
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Dag HauglandØstmarka OK224500
Selma KristiansenOK Moss176215
Vegar KristiansenOK Moss176192
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Harald WibyeOK Moss205396
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor