Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: lørdag 14 januar 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 141 påmeldte deltakere.

D 17- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Marie AriansenLillomarka OL500915
Grete S B HoviSkien OK184157
Solveig Eline BergTyrving IL203507
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Karen BjergaardNydalens SK180935
Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss501008
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Oda Marie ColquhounLillomarka OL205440
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering197922
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Ingvild C. FleisjeLillomarka OL183300
Linda FredhOK Moss184147
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL192116
Aurora GjølsjøOK Moss180937
Åsne Naadland HoloFossum IF221407
Alexandra LinløkkenØstmarka OK158320
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orientering192379
Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering91574
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Maria Rørvik HaverLillomarka OL158421
Brita Opheim SauarIL Koll501223
Malin SørensenNydalens SK204574
Siri UlvestadNydalens SK206420
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Helle Egeberg VáriSturla, IF159664
Ingunn Egeberg VáriNTNUI501086
Emilie Westli AndersenLøten o-lag114842
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Sander ArntzenAsker Skiklubb500222
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Audun BerganNydalens SK501605
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Daniel FløtreNydalens SK193116
Einar GisholtFossum IF226659
Peter GisholtFossum IF198904
Ola Peter Krohn GjessingHeming Orientering181982
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK186841
Espen JakobsenTyrving IL156843
Christian JomaasFossum IF501016
Sindre LangaasNydalens SK203666
Bjørnar LøvliAsker Skiklubb500286
Vegard LøvliAsker Skiklubb201650
Borger MelsomFossum IF199998
Einar MelsomFossum IF183652
Thomas NipenNydalens SK197815
Svein NygårdLillomarka OL206303
Ivar SeierstadIL GeoForm222581
Torkil Eide SolstadTyrving IL159534
Jørn SundbyLarvik OK159035
Øystein SørensenNydalens SK232977
Anders TiltnesTyrving IL159512

H 17-A kort (62)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL197500
Robert BanfiÅs-NMBU Orientering210826
Hallvard BergTyrving IL203634
Nils BerganNydalens SK191246
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering483517
Henning Bratland CarlsenOK Moss175816
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering226066
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Ola Torstein EndresenOK Moss501214
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Hallvard FjærLillomarka OL487949
Morten FredhOK Moss208419
Jon FærdenKolbotn og Skimt OL186847
Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL500051
Bjørn Henning GrandalTyrving IL180139
Martin GranlyLillomarka OL181270
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Olav HasaasFossum IF192554
Ståle HeitmannFossum IF500614
Jan Tore HenriksenNydalens SK184297
Øystein HoloFossum IF84871
Trond HolterMåren OK412942
Harald HoviSkien OK184572
Einar JensenNydalens SK200777
Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL89632
Isak JonssonNydalens SK204677
Sören JonssonNydalens SK224523
Kjetil KarlsenOK Moss222689
Morten KarlsenMåren OK400006
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering193685
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Tor LahlumKolbotn og Skimt OL220722
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Øyvind LøkenOK Moss187141
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje MelsomFossum IF151139
Magnus NordbrødenHalden SK222529
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Andreas RambergØstmarka OK207518
Helge RevhaugRingerike OL214964
Bjørn SandelienHeming Orientering172294
Fredrik SaugestadNydalens SK501013
Christopher SchiveOK Moss207790
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Peer StiansenNydalens SK89333
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering80018
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Geir TrøanKolbotn og Skimt OL186215
Tibor VáriSturla, IF209842
Bjørn WilladssenHeming Orientering226063
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Kristian ØstermannHeming Orientering187042
Øystein ØstermannHeming Orientering179812

H/D 13-16B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK228404
Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK197991
Gaute BerganNydalens SK191229
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Theodor LierIndre Østfold OK186901

Åpen B (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BerganNydalens SK180326
Vidar BerteigEasyPetro BIL217390
Sharon BroadwellNOTEAM217033
Tor DrageHaugerud IF78968
Kristin GjølsjøOK Moss182086
Rune HultgreenOppsal Orientering183677
Egil HusethKamp/Vestheim IF200718
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL204594
Øystein MadsenHaugerud IF78976
Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL221032
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Merete RørvikLillomarka OL204205
Sidsel SandelienHeming Orientering172855
Anne SørumRingsaker OK500607
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

Annonser

IOF Eventor