Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkampfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkampfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: tirsdag 12 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 190 påmeldte deltakere.

D/H-10N (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Isak HovstadVaregg Fleridrett
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213596
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Sigurd Velle SivertsenBergens TF
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

D11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miranda KaufmannBergens TF229519
Therese Gurvin SkaalandFana IL206357

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823

Åpen N (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn EikelandBergens TF
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Roland KaufmannBergens TF229658
Kirsti LysakerFana IL211312
Hege OmmedalVaregg Fleridrett
Ingrid RollFana IL187032
Arne RyggBergens TF
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211309
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Runar SivertsenBergens TF
Bjørge SolliAskøy OL203381

D-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benedicte DaleBergens TF
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Emilie SolvikGneist, IL500167
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Mats Askeland HalvorsenKlubbløs
Emil HeksemFana IL211312
Kristoffer Heldal HersvikFana IL224147
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-13 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Iris SkageGneist, IL204738

H11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian DaleBergens TF201918
Oskar HeksemFana IL213352
Martin Shields LøklingGneist, IL226180
Erlend WollanFana IL213452

Åpen C (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Askeland HalvorsenKlubbløs
Jon DaleBergens TF201908
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Andreas KragsethIL Gular212521
Siv Øvrebotten LieOs Orienteringsklubb222633
Artem SapontzisGneist, IL
Kari SecherBergens TF199391
Mari StadsnesIL Gular212049
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Ingeborg StrandenesFana IL225209
Per Olaf TangenFana IL184553
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Audny TotlandFana IL96402
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

H12-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D12-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Tuva LilletvedtFana IL204590
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL238055
Annhild FetveitFana IL213415
Anne FjeldstadÅrstad IL67741
Mette GurvinFana IL195838
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Linda KlanderudÅrstad IL170307
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Bjørg MidttunBergens TF228104
Torild MyrliTIF Viking208566
Mette RogneVaregg Fleridrett174275
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Nina SoligardBergens TF217014

D65- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Marie HerigstadOs Orienteringsklubb195776
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Astrid OrmbergFana IL222630
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Hanne DaltveitFana IL221834
Marie DymbeGneist, IL168405
Erlend EkerhovdFana IL
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Ragnar KayserFana IL207632
Erling Bell LysakerFana IL94932
Tone RosenlundVaregg Fleridrett191663
Anna SchoutenKlubbløs237776
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Kjell SkageGneist, IL
Halvor Fetveit SundalFana IL213178
Guro SørevikKlubbløs
Knut UtneFana IL222547

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenTIF Viking208676
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Birk Bell LysakerFana IL211313
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

D17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Nina GogaBergens TF184202
Marian KjellevoldIL Gular188769
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Liv OrmbergGneist, IL62532
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeTIF Viking235225

H50- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Morten Lund-JohansenVaregg Fleridrett92673
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tord Bell MykingFana IL225325
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Øistein PaulsenBergens TF226059
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Rune StadsnesIL Gular187280
Erling StrandBergens TF186000
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850

H65- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn HoleBergens TF216755
Jan Olav JellestadBergens TF226061
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Lars FjellangerFana IL168854
Bård HeklandIL Gular92585
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H17- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Trond DøskelandFana IL500616
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett222571
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Geir HeksemFana IL91590
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Tore NymarkAskøy OL192524
Niklas ProforsVaregg Fleridrett204552
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Anders Tønnessen RødFana IL91559
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678

D19- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine BjørkevollOdda OL86150
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL213390
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

Annonser

IOF Eventor