Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 6 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Pokalkamp 6 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 29 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

D/H-10N (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF60881
Josefine BlomquistBergens TF60885
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL401006
Kirill EikangerGneist, IL212188
Emil HeksemFana IL
Kristin Nesse JørgensenGneist, IL411993
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OL213596
Jakob Iversen PausAskøy OL223538
Sigurd Velle SivertsenKlubbløs
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

D11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Miranda KaufmannBergens TF229519

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius GuibertTIF Viking223649

H13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823

Åpen N (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GjestemoenBergens TF72549
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Astri Ese HoleBergens TF226153
Gard E. JørgensenGneist, IL503914
Roland KaufmannBergens TF229658
Silje ReistadOs Orienteringsklubb62068
Bjørge SolliAskøy OL203381
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302

D-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270

H-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett223880
Kristoffer Heldal HersvikFana IL224147
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730

D11-13 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Stine Marie Tefre GriegFana IL195947
Idun HeklandIL Gular213259
Karoline StrandenesFana IL213524

H11-13 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL213352
Martin Shields LøklingGneist, IL226180

Åpen C (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Løvfall AasenVaregg Fleridrett223865
Ragnhild Marie BøeFana IL200673
Ingunn EikelandBergens TF
Erlend EkerhovdFana IL
Bodil Bergljot JohansonVaregg Fleridrett198056
Bjørg KocbachBergens TF180128
Ole KragsethIL Gular181688
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Kåre RitlandFana IL192603
Ingrid RollFana IL187032
Arne RyggBergens TF
Anna SchoutenKlubbløs
Mari StadsnesIL Gular212049
Eivind StrandenesFana IL225012
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792
Ingeborg StrandenesFana IL225209
Guro SørevikKlubbløs

H12-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Andreas DaleBergens TF206541
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Andreas KragsethIL Gular212521
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Isak Wendelbo NyreBergens TF60869
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520

D12-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Kjersti DaltveitFana IL238055
Annhild FetveitFana IL213415
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Ylva Svanberg HelleTIF Viking157137
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Anita Lindvik-SævareidOs Orienteringsklubb212813
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Bjørg MidttunBergens TF228104
Torild MyrliTIF Viking208566
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL168625

D65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astrid OrmbergFana IL222630
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Ingvill VoldFana IL218600

Åpen B (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Ingvar Lindvik AuflemOs Orienteringsklubb212803
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Roar BergeVaregg Fleridrett222652
Inga Beate BøeFana IL501120
Sindre EkrheimBergens TF165469
Helge EmhjellenIL Gular502360
Per HauglandÅrstad IL211480
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Ragnar KayserFana IL207632
Jan Terje MikkelsenTIF Viking92187
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Halvor Fetveit SundalFana IL213178

H15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Knut Heikki Odland TorgersenBergens TF209742
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

D17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ann-Elin BendiksenFana IL96694
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett197820
Hanne DaltveitFana IL221834
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Silje Gulbrandsen WollanFana IL195763

H50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øistein BøeFana IL200454
Ove DrangeVaregg Fleridrett222569
Tom Eirik EikangerIL Gular211413
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Gisle JohansonFana IL
Øistein PaulsenBergens TF226059
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Rune StadsnesIL Gular187280
Torgeir StrandFana IL208120
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Rune TonaasNOTEAM207698
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

H65- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Knut Erik GulbrandsenFana IL186163
Jan LohneKlubbløs192922
Harald LyngtunFana IL199758
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Dag SlettenBergens TF184631
Tor SørevikTIF Viking184632
Per VoldFana IL220842

Åpen AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Johan EikangerIL Gular184233
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380

H17- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BjørkevollOdda OL229601
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Trond DøskelandFana IL500616
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Vemund HansenTIF Viking186183
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Bård HeklandIL Gular92585
Geir HeksemFana IL91590
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Espen RognsvågOs Orienteringsklubb502090
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678

D19- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine BjørkevollOdda OL86150
Dagrun Slettebø DaltveitFana IL213390
Siri Sjødin DrangeVaregg Fleridrett67338
Vibeke Tefre GriegFana IL195746
Kristine GrønlundFana IL177282
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Vibeke ØyeIL Gular222669

Annonser

IOF Eventor