Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Pokalkamp 5 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Pokalkamp 5 Bergen
Arrangørorganisasjon: Gneist, IL
Dato: tirsdag 22 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

Askøy OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OLD17-192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OLÅpen B502425
Andreas GrønbechAskøy OLH17-502451
Britt KarlsenAskøy OLD50-197152
Egil KarlsenAskøy OLH50-197044
Ørjan KarlsenAskøy OLÅpen N197154
Espen MadsenAskøy OLH13-16N213160
Øyunn Bjørkaas MossigeAskøy OLD/H-10N211881
Tore Svein NeseAskøy OLH50-184038
Bjørge SolliAskøy OLÅpen N203381
Thord Nystuen SolliAskøy OLD/H-10N213700

Bergens TF (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas DaleBergens TFH12-14206541
Ingeborg Rygg EikelandBergens TFD12-16206432
Ingunn EikelandBergens TFÅpen C
Sigve Rygg EikelandBergens TFH15-16206540
Sindre EkrheimBergens TFÅpen B165469
Knut GjestemoenBergens TFH50-74946
Nina GogaBergens TFD17-184202
Otto Grahl-NielsenBergens TFÅpen B185833
Berit HegdalBergens TFD65-215429
Kjellaug HodnekvamBergens TFD65-199678
Astri Ese HoleBergens TFD65-226153
Dagfinn HoleBergens TFH65-216755
Alfon Harald JohansenBergens TFH50-217046
Miranda KaufmannBergens TFD11-12N229519
Roland KaufmannBergens TFÅpen N229658
Bjørg KocbachBergens TFD65-180128
Magnus NatåsBergens TFH65-170836
Andreas NysæterBergens TFH15-16226165
Øistein PaulsenBergens TFH50-226059
Hans RogstadkjernetBergens TFH11-13226058
Arne RyggBergens TFÅpen C
Vegard Velle SivertsenBergens TFH12-14229520
Dag SlettenBergens TFH65-184631
Ingjerd SognnæsBergens TFD65-480130
Erling StrandBergens TFH50-186000

Fana IL (46)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn BataldenFana ILÅpen B195907
Sondre BataldenFana ILH12-14213380
Ann-Elin BendiksenFana ILD17-96694
Ragnhild Marie BøeFana ILÅpen C200673
Øistein BøeFana ILH50-200454
Anne Kjersti DaltveitFana ILD50-238055
Hanne DaltveitFana ILD17-221834
Erica Juliet EideFana ILD/H-10N
Sigurd EiknerFana ILH50-179948
Erlend EkerhovdFana ILÅpen C
Annhild FetveitFana ILD50-213415
Vibeke Tefre GriegFana ILD19-195746
Kristine GrønlundFana ILD19-177282
Knut Erik GulbrandsenFana ILÅpen C186163
Emil HeksemFana ILD/H-10N211312
Geir HeksemFana ILH17-91590
Oskar HeksemFana ILH11-13213352
Kristoffer Heldal HersvikFana ILH-10224147
Karen Clementsen KayserFana ILD50-234863
Ragnar KayserFana ILÅpen B207632
Tuva LilletvedtFana ILD12-16204590
Harald LyngtunFana ILH65-199758
Birk Bell LysakerFana ILH15-16211313
Brage Bell LysakerFana ILH12-14211903
Erling Bell LysakerFana ILÅpen B94932
Kirsti LysakerFana ILÅpen B211312
Halvdan Ramberg MoeFana ILH65-211523
Tord Bell MykingFana ILH50-225325
Rannveig NordhagenFana ILD50-213207
Astrid OrmbergFana ILD65-222630
Jan Olav OrmbergFana ILH65-181250
Else Lerche RaadalFana ILD65-184556
Magne RaadalFana ILH65-235218
Harald RisnesFana ILÅpen B501352
Marie Roll-TørnqvistFana ILD12-16192919
Dagrun Daltveit SlettebøFana ILD17-213390
Torgeir StrandFana ILH50-208120
Ingeborg StrandenesFana ILÅpen C225209
Karoline StrandenesFana ILD11-13213524
Halvor Fetveit SundalFana ILÅpen B213178
Knut UtneFana ILH17-222547
Ørjan Eirik ValestrandFana ILH50-208641
Kristine Bog VikaneFana ILD12-16213410
Ingvill VoldFana ILD65-218600
Per VoldFana ILH65-220842
Erlend WollanFana ILH11-13213452

Gneist, IL (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Falch AndersenGneist, ILD11-13226181
Mariell ArntzenGneist, ILD17-192268
Marianne DymbeGneist, ILD50-183701
Marie DymbeGneist, ILÅpen B168405
Frida Ingeborg EikangerGneist, ILD/H-10N401006
Kirill EikangerGneist, ILD/H-10N212188
Johanne Ormberg EllingsenGneist, ILD/H-10N84216
Maria Ormberg EllingsenGneist, ILD/H-10N
Lars Schjølberg EvensenGneist, ILH15-16192267
Yola KeenlysideGneist, ILÅpen C
Marit NipenGneist, ILD50-158529
Liv OrmbergGneist, ILD17-62532
Ingrid SandvollGneist, ILD50-168625
Ina Hopland SkageGneist, ILÅpen AK82590
Iris SkageGneist, ILD11-13204738
Kjell SkageGneist, ILÅpen B158528
Mads Jørgen SkageGneist, ILH15-16207693
Mariell SkageGneist, ILD11-13226196
Vilde Hopland SkageGneist, ILD17-92125
Gro Birkeland SøvikGneist, ILD50-184266
Sindre Haaland WesterbøGneist, ILH15-16184638

IL Gular (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AksnesIL GularH17-86918
Sondre AksnesIL GularH13-16N180219
Vegard AksnesIL GularH11-12N209822
Hege FjellbirkelandIL GularD50-211280
Joachim GulbrandsøyIL GularH13-16N
Bård HeklandIL GularH17-92585
Idun HeklandIL GularD11-13213259
Arne JohannesenIL GularH17-61154
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL GularD17-207662
Emil Øye KragsethIL GularH-10212315
Mai Helen LingaIL GularD50-487964
Odin LingaIL GularH17-401028
Svein LingaIL GularH50-181793
Helen MartinsenIL GularD19-209975
Tobias MikkelsenIL GularH11-12N88720
Sverre Johan NærheimIL GularH17-94040
Eli VerstoIL GularD50-195736
Vibeke ØyeIL GularÅpen C222669

Klubbløs (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigurd Velle SivertsenKlubbløsD/H-10N

Os Orienteringsklubb (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Venla Arponen SnilstveitOs OrienteringsklubbÅpen AK66700
Ingvar Lindvik AuflemOs OrienteringsklubbÅpen B212803
Anita Lindvik-SævareidOs OrienteringsklubbD50-212813
Geir RognsvågOs OrienteringsklubbÅpen C82322
Turid RognsvågOs OrienteringsklubbD50-206470
Tommy SævareidOs OrienteringsklubbH50-502089

Stord Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Linda RykkjeStord OrienteringD19-100200
Sveinung RykkjeStord OrienteringH17-199735
Tonje RykkjeStord OrienteringD11-13213813

TIF Viking (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amalie DaleTIF VikingÅpen C236443
Jan Inge DaleTIF VikingÅpen C236342
Vegard DaleTIF VikingH11-13223586
Kjetil DammTIF VikingH50-215576
May-lill DammTIF VikingÅpen B220770
Marius GuibertTIF VikingH11-13223649
Ylva Svanberg HelleTIF VikingD50-157137
Ulrik HellenTIF VikingH15-16208676
Axel IngvaldsenTIF VikingÅpen B180915
Andreas Strømme LidTIF VikingH11-13195949
Magnus Strømme LidTIF VikingH12-14195921
Mari Strømme LidTIF VikingD17-185870
Torild MyrliTIF VikingD50-208566
Tora Aasheim NymarkTIF VikingD17-192399
Jan Harald Helmich PedersenTIF VikingH65-195881
Karianne StrømmeTIF VikingD17-235225

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Feiring HaltiaTyrving ILD19-186181

Varegg Fleridrett (42)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg FleridrettD/H-10N223880
Brage Løvfall AasenVaregg FleridrettÅpen C223865
Rune AasenVaregg FleridrettÅpen C
Roar BergeVaregg FleridrettÅpen B222652
Atle BergsethVaregg FleridrettH65-211500
Erik BohneVaregg FleridrettH15-16217102
Ragnhild BohneVaregg FleridrettÅpen AK184535
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettH12-14186016
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg FleridrettD-10213270
Gernot DoppelhoferVaregg FleridrettÅpen AK192629
Helge Tiger HauglandVaregg FleridrettH50-202221
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg FleridrettH17-202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg FleridrettH15-16186313
Torill Kjenes HauglandVaregg FleridrettÅpen N202223
Bodil Bergljot JohansonVaregg FleridrettÅpen C198056
Rasmus JordeVaregg FleridrettH12-14222678
Lars Stuland LarsenVaregg FleridrettH50-220011
Agnes LehmannVaregg FleridrettD11-12N195930
Ida LehmannVaregg FleridrettD17-195756
Magnus LehmannVaregg FleridrettH15-16184374
Morten Lund-JohansenVaregg FleridrettH50-92673
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg FleridrettD17-184462
Oskar Madslien SteinhaugVaregg FleridrettH15-1663336
Gro MadslienVaregg FleridrettÅpen B470006
Ingunn MartinsenVaregg FleridrettD19-223868
Vyacheslav MukhidinovVaregg FleridrettH17-224634
Eirunn Husby NordstadVaregg FleridrettD12-16204579
Vibeke NymoVaregg FleridrettÅpen C91678
Helge RosenlundVaregg FleridrettH17-221112
Mathias RosenlundVaregg FleridrettH17-502444
Kristian RykkjeVaregg FleridrettH17-184641
Ronny RykkjeVaregg FleridrettH17-500904
Stian RykkjeVaregg FleridrettH17-207688
Ørjan RykkjeVaregg FleridrettH17-184321
Oskar RøenVaregg FleridrettH17-204561
Bendik Madslien SteinhaugVaregg FleridrettD/H-10N174290
Bjørn SteinhaugVaregg FleridrettÅpen AK174380
Kristian Fredrik ThomassenVaregg FleridrettH15-16186221
Marie ThomassenVaregg FleridrettD/H-10N188791
Pål ThomassenVaregg FleridrettÅpen AK154302
Sverre Stuland TysværVaregg FleridrettH-1088730
Kasper ValestrandVaregg FleridrettH17-208678

Årstad IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gunnar J. AlsakerÅrstad ILH65-142842
Karianne AlsakerÅrstad ILÅpen B89552
Per HauglandÅrstad ILÅpen B211480

Annonser

IOF Eventor