Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: tirsdag 26 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 128 påmeldte deltakere.

D-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL212858
Idun HeklandIL Gular213259
Tonje RykkjeStord Orientering213813
Emilie SolvikGneist, IL500167

D13-15 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Mari StadsnesIL Gular187280

D16-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn Torød BusetGneist, IL204708
Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular207662
Yola KeenlysideGneist, IL
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399
Esther ZijerveldKlubbløs

D19- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Venla Arponen SnilstveitOs Orienteringsklubb66700
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Kristine GrønlundFana IL177282
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett223868
Rannveig NordhagenFana IL213207
Linda RykkjeStord Orientering100200
Vibeke RykkjeVaregg Fleridrett206317
Vilde Hopland SkageGneist, IL92125
Arnfrid SkjævelandStord Orientering199287
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeTIF Viking235225
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

D40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica Askeland HalvorsenKlubbløs236726
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
May-lill DammTIF Viking220770
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Marian KjellevoldIL Gular188769
Liv OrmbergGneist, IL62532
Anne WestergårdVaregg Fleridrett181849
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Kjellaug HodnekvamBergens TF199678
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MidttunBergens TF228104
Kari NatåsBergens TF209743
Marit NipenGneist, IL158529
Astrid OrmbergFana IL222630
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF217014

DN (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Live GrønnevetIL Gular213393
Ragnhild Elise Garte NervoldVaregg Fleridrett
Hege OmmedalVaregg Fleridrett
Aurora Helena WikestadOs Orienteringsklubb212771
Nora Ruth WikestadOs Orienteringsklubb212808

HN (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BrackeTIF Viking223823
Kirill EikangerGneist, IL212188
Amund Eeg GenbergIL Gular504680
Gjert GrønnevetKlubbløs212382
Sjur GrønnevetIL Gular224363
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Arn Viljo WikestadOs Orienteringsklubb212804

H-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard AksnesIL Gular209822
Mats Askeland HalvorsenGneist, IL236777
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Martin Shields LøklingGneist, IL226180

H13-15 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Lars Schjølberg EvensenGneist, IL192267
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Ulrik HellenTIF Viking208676
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Isak Wendelbo NyreBergens TF229593
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645

H16-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aune DørmænenVaregg Fleridrett204681
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Knut KyrkjebøTIF Viking165661
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Eirik Bjerke OtteråTIF Viking204604
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688

H19- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Øyvind JohannessenGneist, IL204599
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Sturle NordeideGneist, IL211077
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Lars RøttingenIL Gular87574
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett208678
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett222552

H40- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil DammTIF Viking215576
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjarte EikangerTIF Viking502476
Lars FjellangerFana IL168854
Jon-Kåre HansenTIF Viking193017
Vemund HansenTIF Viking186183
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bjart Are HellenTIF Viking208567
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Kristian LøvåsVaregg Fleridrett184461
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Sveinung RykkjeStord Orientering199735
Jan SteinegerGneist, IL146598
Øistein StemmeHordaveg BIL180864
Tommy SævareidOs Orienteringsklubb502089
Ole TørnqvistFana IL192921

H60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL235218
Erling StrandBergens TF186000

Annonser

IOF Eventor