Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintcup 1 Bergen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintcup 1 Bergen
Arrangørorganisasjon: Bergens TF
Dato: tirsdag 4 april 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

D-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline StrandenesFana IL213524

D13-15 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919

D16-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BohneVaregg Fleridrett
Ingunn Torød BusetGneist, IL158595
Hanne DaltveitFana IL221834
Mari Strømme LidTIF Viking185870
Ragnhild Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett184462
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett204579
Tora Aasheim NymarkTIF Viking192399

D19- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenGneist, IL192268
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering502230
Kristine FjellangerNTNUI500166
Kristine GrønlundFana IL177282
Ida Feiring HaltiaTyrving IL186181
Siri KollerudLillomarka OL198836
Rannveig NordhagenFana IL213207
Tonje Aasheim NymarkAskøy OL500914
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Gunhild Forland SlungårdAskøy OL208634
Karianne StrømmeTIF Viking195760

D40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimAskøy OL192587
Lise Balestrand GrønbechAskøy OL502425
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Kjersti BergeIL Gular195737
May-lill DammTIF Viking220770
Torill Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Siri Elisabet HelleFana IL96120
Britt KarlsenAskøy OL197152
Marian KjellevoldIL Gular188769
Trude KyrkjebøTIF Viking170700
Mai Helen LingaIL Gular487964
Liv Sylvi MeyerGneist, IL216781
Vibeke NymoVaregg Fleridrett91678
Liv OrmbergGneist, IL62532
Lene RykkjeVaregg Fleridrett211309
Ingrid SandvollGneist, IL168625
Margrete SolvikGneist, IL
Eli VerstoIL Gular195736
Vibeke ØyeIL Gular222669

D60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GjestemoenBergens TF91266
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Bjørg KocbachBergens TF180128
Bjørg MidttunBergens TF228104
Kari NatåsBergens TF209743
Marit NipenGneist, IL158529
Else Lerche RaadalFana IL184556
Ingrid RollFana IL192922
Kari SecherBergens TF199391
Nina SoligardBergens TF217014

DN (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria ChristenssonGneist, IL226188
Miranda KaufmannBergens TF159312
Emilie SolvikGneist, IL
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

HN (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett
Andreas GarforsIL Gular
Dagfinn GjerstadOsterøy IL225456
Emil Øye KragsethIL Gular212315
David Ljosvo NordvikGneist, IL226092
Håkon SolvikKlubbløs
Johannes Berge StadsnesIL Gular212583
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett174290

H13-15 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL213380
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett217102
Jonas BrackeTIF Viking223823
Andreas DaleBergens TF206541
Ulrik HellenTIF Viking208676
Mathias HeradstveitGneist, IL211612
Rasmus JordeVaregg Fleridrett222678
Magnus Strømme LidTIF Viking195921
Brage Bell LysakerFana IL211903
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett63336
Hans RogstadkjernetBergens TF226058
Tage RosenlundVaregg Fleridrett191645
Artem SapontzisGneist, IL
Sindre Haaland WesterbøGneist, IL184638

H16-18 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Rygg EikelandBergens TF206540
Magnus GjerstadVaregg Fleridrett171917
Andreas GrønbechAskøy OL502451
Jon William HammerBergens TF83178
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202222
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett182012
Martin Krokeide OttesenTIF Viking185876
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular502442
Andreas NysæterBergens TF226165
Robert Osvik AaenKlubbløs
Mathias RosenlundVaregg Fleridrett502444
Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett221418

H19- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas BergeOs Orienteringsklubb213038
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Fredrik IngelssonRehns BK
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett204540
Magne KnudsenGneist, IL207802
Jostein KvaklandVaregg Fleridrett204679
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634
Rune NygaardIL Gular207699
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett182022
Andreas G. PoldenGneist, IL204632
Kristian RykkjeVaregg Fleridrett184641
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett184321
Lars RøttingenIL Gular
Knut UtneFana IL222547
Göran WinbladRehns BK209717

H40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Kjetil DammTIF Viking215576
Helge EmhjellenIL Gular89740
Lars FjellangerFana IL168854
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bjørn HøllelandFana IL211193
Tom Øyvind JohannessenGneist, IL204707
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett182123
Håkon MogstadFana IL133167
Knut A MolvikGneist, IL204734
Tore Svein NeseAskøy OL184038
Tore NymarkAskøy OL192524
Helge NysæterBergens TF191385
Sverre Johan NærheimIL Gular94040
Sverre OttesenVaregg Fleridrett182031
Helge RosenlundVaregg Fleridrett221112
Ronny RykkjeVaregg Fleridrett500904
Tormod SkaugeIL Gular202182
Harald SodemannUBIL210057
Rune StadsnesIL Gular187280
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett174380
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154303

H60- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn L. BasbergVaregg Fleridrett217124
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Knut GjestemoenBergens TF74946
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Alfon Harald JohansenBergens TF217046
Egil KarlsenAskøy OL197044
Halvdan Ramberg MoeFana IL211523
Magnus NatåsBergens TF170836
Jan Olav OrmbergFana IL181250
Øistein PaulsenBergens TF226059
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking195881
Magne RaadalFana IL184640
Erling StrandBergens TF186000
Ørjan Eirik ValestrandFana IL208641

Annonser

IOF Eventor