Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tunevannet rundt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tunevannet rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 24 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 151 påmeldte deltakere.

N-åpen (2km) (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel AmsrudStokke IL236897
Alexander DybvikStokke IL223932
Jens G. DybvikStokke IL195951
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Niclas GunnerødStokke IL223980
Ludvik HiisStokke IL224030
Teodor HiisStokke IL224323
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Mathilde KristensenStokke IL224336
Emanuel LillevoldStokke IL236899
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Joel RöhrsStokke IL224303
Maike RöhrsStokke IL223967
Kristian Magnus RåheimStokke IL236822
Leon Storm RåheimStokke IL236888
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Magnus SigurdssonStokke IL223968
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL504396
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

D/H17- (15 km) (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OL219144
Stian BergersenTyrving IL234974
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Iliana IlievaHalden SK173098

D/H-16 (10 km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK187003
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL500281
Christopher LadimOK Moss192251
Theodor LierIndre Østfold OK186901
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

D/H17- (10 km) (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Audun BjerknesMåren OK501317
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL204600
Dag BrenåsVarteig OL221080
Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK229638
Heidi BørstadSarpsborg OL221508
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Morten FredhOK Moss208419
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Helge GisholtOK Skeidi238122
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Bjørn Henning GrandalTyrving IL502357
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK145134
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Marie HansenSarpsborg OL206025
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Espen JakobsenTyrving IL504561
Arild KirkerødSarpsborg OL185092
Hallvard KorenOK Moss84741
Margrete KrageSarpsborg OL206024
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Cathrine LillestrandTrøsken IL91536
Finn Henry LillestrandTrøsken IL91537
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Frank LøwengreenFredrikstad SK94058
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Rune S. NielsenIndre Østfold OK197966
Daniel OliversenTrøsken IL202062
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Per OsenVestre Akers SK197509
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK88624
Ane Næsset RamtvedtTyrving IL188445
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK223808
Thomas RoskifteOK Moss501165
Sveinung SyversenHamar OK502233
Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL500625
Gløer O WinsvoldSentrum OK488280
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Håvard ØstbyOL Tønsberg og omegn192300

D/H-16 (5 km) (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Ella BerstadHeming Orientering237773
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Jonas KroghOppsal Orientering203311
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D/H17- (5 km) (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Grete BerntsenMåren OK400598
Paula BerstadHeming Orientering480250
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Tov Arne BondalNotodden OL159667
Ingvar BraatenModum OL91370
Astrid BrevikStokke IL211374
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Trygve FosseGimle IF226420
Linda FredhOK Moss184147
Roy GjerdingOK Moss504397
Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL91343
Trond HolterMåren OK412942
Kjetil JacobsenHamar OK181702
Runar KittilsenStokke IL169014
Peter KlavenessMåren OK501154
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Arne KristensenStokke IL96681
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Inger NergaardStokke IL198006
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn80466
Jimmy NordliTrøsken IL501940
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Thor PalmgrenHalden SK98612
Roar PedersenOppsal Orientering203405
Siri PedersenSarpsborg OL229442
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Frode ReiersenTrøsken IL202164
Karen RøedStokke IL211578
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Egil SyverstadTrøsken IL67449
Anne SørumRingsaker OK500607
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D/H-16 (3,5 km) (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL195896
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Sondre LadimOK Moss192159
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL178485
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

D/H17- (3,5km) (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje AldárTrøsken IL143171
Eivind AmsrudStokke IL236825
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Kenneth DybvikStokke IL195593
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Eirunn HiisStokke IL236400
Ernst HiisStokke IL236827
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Stian LillegårdLillomarka OL193883
Anne Lise NyengenIndre Østfold OK187004
Lene OlsrødStokke IL236895
Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL98613
Sofie ReiersenTrøsken IL151467
Marit RöhrsStokke IL236900
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

Annonser

IOF Eventor