Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 2
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: onsdag 3 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 77 påmeldte deltakere.

Fredrikstad SK (19)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD -16212317
Pål AngvollFredrikstad SKH 17-196846
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SKD 11-12213545
Eirik ImrikFredrikstad SKH -16181972
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKD 50-229545
Edvard KeransFredrikstad SKH 11-12212126
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKH 13-16C212355
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD -16212091
Frank LøwengreenFredrikstad SKH 50-94058
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH -16183666
Audun NordbyFredrikstad SKH 11-12212581
Guro OttesenFredrikstad SKN-åpen212554
Sondre OttesenFredrikstad SKH -16212553
Hilde PoppeFredrikstad SKD 17-203117
Sivert PoppeFredrikstad SKH -16192398
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKD -16212552
Ingrid SteinslandFredrikstad SKN-åpen212127
Ludvik SætherFredrikstad SKH -16212630
Embla ØvretveitFredrikstad SKD 13-16C212390

Halden SK (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SKH 50-227519
Marie Lien BackstrømHalden SKD -16159032
Pål BackstrømHalden SKH 17-182029
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKH 11-12212202
Sylvia DannevigHalden SKD 13-16C212327
Jonathan EylertsenHalden SKH -16169070
Gøril FristadHalden SKD 17-501118
Vilde Hagen-TafjordHalden SKD -16227523
Alf Kristian HelleHalden SKH -16225071
Maren HenriksenHalden SKD 11-12190259
Iliana IlievaHalden SKD 17-173098
Gudmund JenssenHalden SKH 50-184539
Synne Marie JenssenHalden SKD -16211969
Tore Herman KirkebøenHalden SKH -16194817
Eilert juvkam KristiansenHalden SKH 11-12500549
Helle KvalheimHalden SKD 11-12181365
Philip Orud HovlandHalden SKH 11-12224870
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH -16213361
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SKD -16181980
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKD 11-12198906
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKN-åpen198798
Elias ThoresenHalden SKH 11-12225482
Tobias ThoresenHalden SKN-åpen
Andreas TveterHalden SKH 11-12224775
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Ville Emil WingstedtHalden SKN-åpen181249

Indre Østfold OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OKH 17-80670
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OKD 50-88624
Vegar SkinneIndre Østfold OKH 17-211658

OK Moss (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK MossH 17-175816
Christopher LadimOK MossH -16192251
Sondre LadimOK MossH -16192159
Morten Tangen FredhOK MossH 17-208419
Julie Sophie WoldOK MossD -16212076

Sarpsborg OL (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OLH 17-219144
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OLH 17-191644
Marie HansenSarpsborg OLD 17-206025
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 11-12228373
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLD -16500281
Tone Karina IngesenSarpsborg OLD 17-197788
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLD -16157166
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022
Anna Fredheim LystadSarpsborg OLN-åpen178420
Benedicte PedersenSarpsborg OLD 17-145606
Siri PedersenSarpsborg OLD 17-206021
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OLD 13-16C178485
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OLH 11-12178969
Sander Ryste OddenSarpsborg OLN-åpen178424
Dag SyversenSarpsborg OLH 50-62604

Trøsken IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILD 11-12181789
Marit Pedersen HolmskauTrøsken ILD 17-178585
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH 13-16C181790
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILN-åpen181681
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 11-12181682

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 11-12185942
Dag BrenåsVarteig OLH 50-221080
Julie BrenåsVarteig OLD 11-12222607
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 50-186140

Annonser

IOF Eventor