Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Graneløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 4 desember 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

C-Åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Edith FahreHisøy OK413187
Tuva HepburnKristiansand OK184670
Kaia LøschbrandtGrane IL222589
Daniel Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193004
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Aileen RundeKristiansand OK177978
Maria StødleKristiansand OK186299
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK161016

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sara Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193012
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK212465

Damer - kort løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK221130
Julie ChristiansenKristiansand OK222169
Sigrid EkelandOddersjaa SSK211180
Marianne HaugeHisøy OK78908
Nora JohansenArendal triathlon
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186171
Siri Thortveit MyhreKristiansand OK219383
Inga Vestøl StødleKristiansand OK186309
Thea Kristine TerjesenØyestad IF allianse137130
Karine VestølVegårshei IL206428
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK176142

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve BråtenVegårshei IL179370
Malin HaugeHisøy OK212879
Silje HaugeHisøy OK193045

Herrer - kort løype (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK208690
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK152178
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Inge HaugeHisøy OK173172
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Odd-Anton HermansenKristiansand OK500623
Per Magne HoffHisøy OK412225
Erling Heggelund LiaBirkenes IL225011
Paul-Erling LiaBirkenes IL203339
Sander LindevikKristiansand OK197771
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Jonas MyhreKristiansand OK186097
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Fredrik Monrad OlsenFlosta IL187081
Pål RundeKristiansand OK182054
Øyvin SimonsenIL Imås157021
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK184353
Brage TakleKristiansand OK198046
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Per Kristian TømtIL Imås206546
Sveinung UlsteinHisøy OK412249
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

Herrer - lang løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sebastian DalandKristiansand OK181677
Jon Terje EkelandOddersjaa SSK211559
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Erling FredriksenIF Trauma181611
Kjell Arne HålandOK Sør192989
Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL203401
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK195884
Håvard NilsenVegårshei IL193624
Jon NilsenVegårshei IL134238
Finn PettersenGjerstad IL68409
Kristian PyttenKristiansand OK221206
Marius PyttenKristiansand OK197877
David RundeKristiansand OK221505
John RundeKristiansand OK194509
Mads Henrik SandnesHope IL77465
Georg SmedsaasArendal Tennisklubb
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Terje UrfjellIL Imås97792
Anders VestølVegårshei IL222559
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Håvard WedegeKristiansand OK206479

Annonser

IOF Eventor