Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til IL Hauken 100 års jubiliumsløp, Mons Hamres æresløp m/ KM mellom Vestfold/Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: IL Hauken 100 års jubiliumsløp, Mons Hamres æresløp m/ KM mellom Vestfold/Telemark
Arrangørorganisasjon: IL Hauken
Dato: lørdag 6 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 250 påmeldte deltakere.

Andebu IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 65-181554
Kari Rød AakreAndebu ILD 40-97970
Elisabeth RødAndebu ILD 65-79499

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hjørdis ØvreåsBotne SKD 70-221257
Magnar ØvreåsBotne SKH 75-186281

Byåsen IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øyvind WiggenByåsen ILH 21-500061

Bø OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OLD 70-88670
Per Chr. HagenBø OLH 60-227680
Arne LandeBø OLH 70-227677
Steinar LandeBø OLH 21-88666
Dag Steinar RagvinBø OLH 21-157187
Inger Lise SolbergBø OLD 75-208756
Olav SolbergBø OLH 75-203367
Bjørn SteenBø OLH 65-80354
Margit Ryen SteenBø OLD 70-80353

Drangedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OLH 70-89878
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLD 70-173147
Marit OddenDrangedal OLD 65-89885

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Erik GjeinFossum IFH 45-183678

Halden SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håkon Raadal BjørloHalden SKH 19-20-182103

Hamar OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Jevne ArnesenHamar OKH 19-20-188688
Sverre Bang StøengHamar OKH 19-20-220919

Hedrum OL (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OLH 70-182064
Hermine GrønnebergHedrum OLN-åpen159661
Jan Ivar GundersenHedrum OLH 50-182011
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16186936
Sindre R HoltHedrum OLH 17-18203283
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-C501843
Espen JohnsenHedrum OLH 45-182118
Anton LommeHedrum OLH 75-203285
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 17-B182120
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
Per Dag NordkveldeHedrum OLH 60-187249
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598
May-Britt ReppesgårdHedrum OLD 17-C186935

Heming Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ulrik Astrup ArnesenHeming OrienteringH 19-20-226304

Idrettslaget Dyre Vaa (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nina BugodtIdrettslaget Dyre VaaD 50-157212

IL Hauken (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Magnhild Tilly BagåsIL HaukenD 70-211206
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH 11-12189138
Kent Morgan StoremyrIL HaukenH 17-B211264
Kristin Repstad StoremyrIL HaukenD 17-C189136
Ole Magnus StoremyrIL HaukenH -10189133

Kjose IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise SagaKjose ILD 60-79064

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun HeimdalKonnerud ILH 19-20-183721

Lardal OL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481
Audun Melby JacobsenLardal OLH 17-18224627
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 13-14217355
Marit Melby JacobsenLardal OLD 19-20195885
Eline SchjervenLardal OLD 13-14192960
Liv SchjervenLardal OLD 40-82130
Mina SchjervenLardal OLD 15-16154292
Even Tore SteinsholtLardal OLH 60-222259
Hallvard TjentlandLardal OLH 13-1482133
Monica Tveit TjentlandLardal OLD 17-B502577
Tollef TjentlandLardal OLH -1082132

Larvik OK (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 75-182002
Kari BergLarvik OKD 17-C217231
Grethe B ClausenLarvik OKD 40-78721
Serine Kierulf DirdalLarvik OKD 11-12184000
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 75-177772
Heidi EriksenLarvik OKD 17-C211538
Andrine Harriet FremstadLarvik OKD 17-18186862
Asgeir FremstadLarvik OKH 45-216667
Maren Sofie FremstadLarvik OKD 11-12N212562
Jørgen FrøydLarvik OKH 21-197776
Anne Berg GjølbergLarvik OKD 17-B210975
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 45-204203
Helge HalvorsenLarvik OKH 80-187324
Sigrid Bakken HamreLarvik OKD 11-12N212362
Kristian Kaupang LyeLarvik OKN-åpen217755
Yousef KhouryLarvik OKH 13-16C224434
Ida Vår KierulfLarvik OKD 50-207502
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14212147
Randi Kristin NærumLarvik OKD 60-180802
Jørn SundbyLarvik OKH 21-159035
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532
Helge TvedtenLarvik OKH 80-169252
Erik ZagarLarvik OKH 11-12212309
Pernille ZagarLarvik OKD 11-12212310

Notodden OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 65-480044
Robert FredriksenNotodden OLH 21-502352
Harald KvisliNotodden OLH 50-207900
Petter LøeNotodden OLH 50-86885
Sveinung RekaaNotodden OLH 65-480043
Heidi SchatvetNotodden OLD 50-207905
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-16207902

Nydalens SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SKH 19-20-502911
Håvard TorpeNydalens SKH 21-483355

OK Horten (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Petter RuudOK HortenH 17-B160834

OK Skeidi (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 50-500673
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 45-89677
Helge GisholtOK SkeidiH 21-94900
Arve GlittumOK SkeidiH 50-188444
Inge GlittumOK SkeidiH 50-190985
Erling GrammeltvedtOK SkeidiH 21-502091
Lars Rune LieOK SkeidiH 40-206364
Bjørn PollandOK SkeidiH 50-180686
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 75-211595
Tron SolbergOK SkeidiH 60-502083

OL Tønsberg og omegn (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 50-182083
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 19-20-194880
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 15-16177707
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegnD 17-B198805
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 13-14199522
Trond EvensenOL Tønsberg og omegnH 45-198820
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnD -10502811
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-203390
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 19-20-501324
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 19-20-174869
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 15-16502662
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 13-14199688
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-18196872
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 11-12199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 13-14199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegnD 40-199627
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnH 45-192566
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 11-12159915
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnH 60-80466
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD 15-16222564
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnD 21-184066

Porsgrunn OL (48)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLH 45-89043
Elise AusenPorsgrunn OLD 15-16213400
Martin AusenPorsgrunn OLH 13-14229527
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLN-åpen213456
Truls FjeldstadPorsgrunn OLH 40-200431
Jan GatevoldPorsgrunn OLH 50-221108
Adrian HagenPorsgrunn OLH 11-12N213214
Mona HoltePorsgrunn OLD 40-229515
Une HoltermannPorsgrunn OLD 13-14213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 60-89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 65-200404
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OLH 21-188892
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 13-14213424
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 75-229517
Jakob KløverødPorsgrunn OLH 70-172076
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-16184355
Håkon KornmoPorsgrunn OLH 17-18222572
Thore KornmoPorsgrunn OLH 21-222121
Jakob KristensenPorsgrunn OLN-åpen229523
Julie KristensenPorsgrunn OLD 11-12N229518
Jørn LangerudPorsgrunn OLH 45-223770
Janne LarsenPorsgrunn OLD 45-223765
Kaja Torpe LienPorsgrunn OLD 21-155713
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLH 55-222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 45-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-18186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 40-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 13-14203281
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-18178035
Hans Christian MeenPorsgrunn OLH 45-203282
Lene MeenPorsgrunn OLD 17-C
Ola MeenPorsgrunn OLH 13-14212004
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 60-206517
Atle RemmePorsgrunn OLH 65-186202
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 50-502929
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18213681
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 60-222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 65-184537
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-18203386
Hilde VassendPorsgrunn OLD 45-203385
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OLD 17-B199544
Arvid WennerstrandPorsgrunn OLN-åpen130711
Emilie WestinPorsgrunn OLD 19-20203458
Kjell WestinPorsgrunn OLH 50-480106
Lenka WestinPorsgrunn OLD 45-92307
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 55-89041

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 65-201595

Sandefjord OK (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKD 60-97977
Stine ArntzenSandefjord OKD 45-208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 40-206453
Brage EikåsSandefjord OKH 11-12182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 45-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Hallvard Arntzen FossSandefjord OKH 19-20-186941
Sindre FurlandSandefjord OKN-åpen211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 45-199596
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 75-221026
Trond GjelstadSandefjord OKH 21-208740
Daniella GjoneSandefjord OKD -10213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 11-12213383
Knut GjoneSandefjord OKH 17-C223921
Ella Arentz HagenSandefjord OKD 17-18206254
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 75-184585
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Emilie JohansenSandefjord OKD 13-14199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH 45-86870
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH 50-174694
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-18199374
Roar LøkenSandefjord OKH 70-147125
Tone StoklandSandefjord OKD 55-188461

Skien OK (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 17-B212833
Jens Petter W AasSkien OKH 17-B204564
Mikkel Wergeland AasSkien OKH 15-16204575
Grete S B HoviSkien OKD 55-184157
Silje Borge HoviSkien OKD 21-79803
Kjell DolvaSkien OKH 70-185921
Knut ErichsenSkien OKH 17-C211674
Sindre Flatin ErichsenSkien OKH 11-12211704
Inger-Lene FlatinSkien OKD 17-C211786
Brede Ekeberg FliidSkien OKH 17-B211768
Kristian Ekeberg FliidSkien OKH 11-12212732
Ingunn GåsoddenSkien OKD 55-185626
Sigurd HoltskogSkien OKH 17-B211684
Emilie Holtskog-FeremansSkien OKD 11-12211854
Juliette Holtskog-FeremansSkien OKD -10212977
Harald HoviSkien OKH 40-184572
Øyvind HyllesethSkien OKH 21-190618
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Rune LaurantsenSkien OKH 60-114912
Leif Håkon LeistadSkien OKH 17-B224440
Vilde Aakre LeistadSkien OKD 11-12212805
Frode NysæterSkien OKH 21-184473
Gaute NysæterSkien OKH 11-12170884
Gisle NysæterSkien OKH 45-217460
Hanna NysæterSkien OKD 17-18201437
Malene NysæterSkien OKD 15-16229992
Simon NysæterSkien OKH 19-20-184474
Skjalg NysæterSkien OKH 17-18501323
Åse NysæterSkien OKD 45-184475
Harald OmlandSkien OKH 55-184463
Espen RaastadSkien OKH 55-211809
Rita RaastadSkien OKD 17-B502129
David SolliSkien OKH 17-B219554
Vigdis SolliSkien OKD 17-B169015
Arnfinn SørumSkien OKH 17-C80591
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OKD 17-B202107

Stokke IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke ILD 70-211574
Anikken Gjein DybvikStokke ILD 45-94396
Jens G. DybvikStokke ILH -10195951
Kenneth DybvikStokke ILH 45-195593
Martin DybvikStokke ILH 11-12195896
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Elin GravningenStokke ILD 40-203626
Even GravningenStokke ILH 15-16203625
Simen GravningenStokke ILH 13-14177257
Tor Sverre GravningenStokke ILH 45-176967
Niclas GunnerødStokke ILH 11-12223980
Randi HansenStokke ILD 60-211332
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Runar KittilsenStokke ILH 70-169014
Arne KristensenStokke ILH 50-96681
Arne LieStokke ILH 80-203623
Magnus SigurdssonStokke ILH -10223968

Annonser

IOF Eventor