Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nisseo-løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nisseo-løpet
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 18 desember 2016

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

Stornisse (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth BilstadVang OL220950
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Morten FredhMåren OK208419
Ove Antvord HuldertramperLøten o-lag188987
Sofie JohanssonLøten o-lag211191
Kjetil LivenLøten o-lag186965
Andreas MeyerKlubbløs79292
Stein Arne NegårdVang OL170443
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Jan Ola PedersenVang OL221017
Anders SkjesetVang OL501416
Bjørn SolbergseterAustmarka IL408486
Marius StaffOL Toten-Troll92158
Nils Harald StaffOL Toten-Troll487977
Kristian StorsveenLøten o-lag402944
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Heidi Therese WiestVang OL173253
Marius WikstrømRingsaker OK184673
Richard Zeiner-GundersenFossum IF195814
Geir Myhr ØienRingsaker OK401512

Mellomnisse (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK209107
Jon Ivar BergersenEidskog OL160105
Kai Jostein BergersenEidskog OL176102
Ole Johan BråtenVang OL159324
Lis DæhliLøten o-lag181113
Knut EngenRaumar Orientering228075
Ingvild GjessingVang OL181651
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange217160
Grunde IsaksætreGrue IL191269
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL222089
Ingrid RavnanOL Toten-Troll76105
Tone Bleken RudVang OL173480
Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL203612
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Eli StensliLøten o-lag501070
Ane StorødegårdKlubbløs501150
Anne SørumRingsaker OK500607
Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL191111
Trond Ivar TømmervoldHamar OK95258
Torgeir VoldenLøten o-lag500148
Henning WernøeHamar OK189105

Smånisse (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering172936
Gro EllegaardVang OL84212
Ida EngenRaumar Orientering228076
Linda FredhMåren OK184147
Erik HaugenRingsaker OK92332
Knut Vidar LundKlubbløs211558
Øystein MelbyVang OL84213
Jan SveenRaumar Orientering172937
John TangenHamar OK130716
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

Mininisse (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Julie Gjessing SkjesetVang OL157996
Espen TorsethGjø-Vard OL191068
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL191165

Annonser

IOF Eventor