Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 7
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 26 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 158 påmeldte deltakere.

N-åpen (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK217585
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Martin HalvorsenStokke IL224276
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Ludvik HiisStokke IL224030
Teodor HiisStokke IL224323
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Ida Sofie Rødland-RødAndebu IL235815
Karen Helene Rødland-RødAndebu IL235047
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL198919
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Pernille HalvorsenStokke IL223904
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Karoline FjæreHedrum OL157980
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D17 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Katrine GjestrumHedrum OL412930
Mathea Strøm GrønnHedrum OL150391
Antonette HesselbergLarvik OK177732
Elisabeth HesselbergLarvik OK177541
Elin Rike JohansenHisøy OK195920
Hanna JohanssonHedrum OL502173
Stefani PopovaHadeland OL152479
Tone StoklandSandefjord OK188461

D17C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sissel BentsenHedrum OL221462
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Eirunn HiisStokke IL236400
Inger MørkSandefjord OK187238
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL211374
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Mona JahreAndebu IL211393
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK39587
Katrine van RaaijHedrum OL187290
May-Britt SkramdalHedrum OL187295

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Kari BergLarvik OK217231
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Gerd LangsethLarvik OK216681
Lise LevyLarvik OK181417
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Kristian Juel johannessenHedrum OL186970
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Håkon KornmoPorsgrunn OL222572
Magnus LundAndebu IL217170
Øyvind WatterdalHadeland OL71481

H17C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut GjoneSandefjord OK223921
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338

H40 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Ernst HiisStokke IL
Einar IdlandAndebu IL234851
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Tom KristensenLarvik OK177539
Erling LefsakerAndebu IL234967
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473

H50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Dag Johnny LianAndebu IL216802

H60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL211474
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Widar Taxth LølandHisøy OK98008
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Thorolf TrolsrudBotne SK501730
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324

Annonser

IOF Eventor