Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: tirsdag 19 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 166 påmeldte deltakere.

N-åpen (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Martin HalvorsenStokke IL224276
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ludvik HiisStokke IL
Teodor HiisStokke IL224323
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Kaia Bjørkmo RingenOL Trollo223644
Oda Huseklepp RustanOL Trollo217166
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL198919
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Pernille HalvorsenStokke IL178064
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691

D13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Karoline FjæreHedrum OL157980
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Pernille MoltebergHedrum OL186968
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D17 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annette Cecilie ArentzSandefjord OK184312
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Elin Rike JohansenHisøy OK195920
Tone StoklandSandefjord OK188461

D17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Eirunn HiisStokke IL236400
Mona JahreAndebu IL211393
Inger MørkSandefjord OK187238
Wenche TrollsåsAndebu IL195924

D17N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343

D40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL211374
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Una EdlandLardal OL141075
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Silje IslandOL Tønsberg og omegn177737
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn199627
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Ida Vår DirdalLarvik OK207502
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL79499
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951

H13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Yousef KhouryLarvik OK224434

H15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn217662
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Iver RingheimLarvik OK195549
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H15B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus LundAndebu IL217170

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL221384
Sindre Eia HoltungOL Trollo204638
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Lasse KløvstadSandefjord OK480139

H17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut GjoneSandefjord OK223921
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Ernst HiisStokke IL
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687

H40 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL195593
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Einar IdlandAndebu IL234851
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Erling LefsakerAndebu IL234967
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Kjell-Espen RingenOL Trollo221005
Gunnar RustanOL Trollo217026

H50 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Dag Johnny LianAndebu IL216802
Roger LysnesHedrum OL182119

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Bent HaflanOL Tønsberg og omegn206920
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Kai MidtskogenBotne SK62564
Martin NaufHedrum OL182122
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn203390
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL211474
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H80 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Brynjar RøgebergSandefjord TIF172269

Annonser

IOF Eventor