Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 2
Arrangørorganisasjon: Lardal OL
Dato: tirsdag 22 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 139 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Martin HalvorsenStokke IL224276
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D13-16C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline FjæreHedrum OL157980
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Emilie JahreAndebu IL211241
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Pernille MoltebergHedrum OL186968

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564

D15B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde Eia HoltungOL Trollo226963
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D17 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn96275
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona JahreAndebu IL211393
Inger MørkSandefjord OK187238
May-Britt SkramdalHedrum OL187295
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D17N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
May NordkveldeHedrum OL187231

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Una EdlandLardal OL141076
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn198805
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Mona GjelstadSandefjord OK89619
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lillian BergeSandefjord OK147761
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

D60 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Randi HansenStokke IL211332
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK184672
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Ludvig SkramdalHedrum OL187325
Tollef TjentlandLardal OL82132

H13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969
Hallvard TjentlandLardal OL82133

H15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Sindre R HoltHedrum OL221384
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Peder RauanLarvik OK177935

H17C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Trond Olav JahreAndebu IL216803
Asle JohnsenHedrum OL186971

H40 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Stian KvernsmyrAndebu IL211240
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Eelco van RaaijHedrum OL173473
Ian RingheimOL Trollo204716

H50 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Arne DirdalLarvik OK198720
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Roger LysnesHedrum OL182119
Haakon PettersenSandefjord OK157504

H60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747
Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn502477

H70 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Ole Richard BrattbakkSandefjord OK221374
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Runar KittilsenStokke IL169014
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H80 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Bjørn HaugenSandefjord OK207812
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor