Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 15 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 154 påmeldte deltakere.

N-åpen (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Eilev Ellefsrød BergAndebu IL235811
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Martin HalvorsenStokke IL224276
Anne HaugbergAndebu IL216844
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Ingrid knippen KvernsmyrAndebu IL156976
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL157146
Johan Sommerstad-EidAndebu IL
Wenche StrømSandefjord OK147124

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OL187291

D13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Pernille HalvorsenStokke IL178064
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Lise StrømSandefjord OK207893

D13-16C (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Maren BruserudOL Trollo209823
Karoline FjæreHedrum OL157980
Emilie JahreAndebu IL211241
Amalie KvernsmyrAndebu IL211279
Louise Bentsen MalmquistHedrum OL181996
Marlene SkramdalHedrum OL187326

D13-16N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linn StrømSandefjord OK223916

D17 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Pernille NaufHedrum OL203284
Susanne StrømHedrum OL173293
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D17C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL203287
Sissel BentsenHedrum OL221462
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Inger MørkSandefjord OK187238
Karen RøedStokke IL211578

D17N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Synnøve BøeStokke IL236343
May Brith NordkveldeHedrum OL187231

D40 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elin BordøyHedrum OL187285
Kristin BruserudOL Trollo216680
Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn152738
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Mona GjelstadSandefjord OK84639
Kari Reppesgård HoltHedrum OL187288
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Katrine van RaaijHedrum OL187290

D50 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Tiri RebårdSandefjord OK199599

D60 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Siri Hauge FevikOL Trollo187055
Randi HansenStokke IL211332
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne Lise SagaKjose IL79064
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D70 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Astrid Reppesgård LieHedrum OL187296
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Mathias JahreAndebu IL211339
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Ludvig SkramdalHedrum OL187325

H11-12N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL186969

H15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DraveckyOL Trollo216738
Ulrik Andre StrømHedrum OL186937
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H17 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Jørgen FrøydLarvik OK197776
Trond GjelstadSandefjord OK208740
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Sindre R HoltHedrum OL221384
Trym B IslandOL Tønsberg og omegn177757
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Jarle LysnesHedrum OL203389

H17C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921
Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn199687
Asle JohnsenHedrum OL186971
Magnus LundAndebu IL

H40 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Peter CarlsenSturla, IF207695
Jørgen FjæreHedrum OL203391
Trond FossSandefjord OK205484
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Knut Ivar JohansenSandefjord OK86870
Espen JohnsenHedrum OL182118
Magne KløveStokke IL211547
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Ian RingheimOL Trollo204716
Gunnar RustanOL Trollo217026
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK88628

H50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OL221390
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Gløer GløersenOL Tønsberg og omegn184423
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn205575
Per Einar StrømHedrum OL221210

H60 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Martin NaufHedrum OL182122
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Widar TrømborgSande Sportsklubb170747

H70 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking501089
Per Øystein AndersenLarvik OK182002
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK206454
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Frank EliassenSandefjord OK174991
Svein EriksenLarvik OK186942
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Ragnar HillestadLardal OL502481
Dag Rønning JensenOL Trollo171167
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Anton LommeHedrum OL203285
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Svein ThorsenSandefjord TIF184643
Magnar ØvreåsBotne SK186281

H80 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn190256

Annonser

IOF Eventor