Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett for Vestfold og Telemark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett for Vestfold og Telemark
Arrangørorganisasjoner: Botne SK / OK Horten / Sandefjord OK
Dato: søndag 27 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte lag.

H17 (9)

NavnLagoppstilling
Bø OL 1
1Eivind Romberg Kvaale219196
2Dag Steinar Ragvin157187
3Lars Steinar Hefre227730
Bø OL 2
1Sigve Botnen227683
2Ola Stålberg227682
3Steinar Lande88666
Hedrum OL 1
1Sindre R Holt221384
2Jarle Lysnes203389
3Jørgen Fjære203391
Larvik OK 1
1Jørn Sundby159035
2Anders Bjørningstad Kristoffersen181967
3Jørgen Frøyd197776
Notodden OL 1
1Even-Andre Thorbjørnsen197939
2Robert Fredriksen502352
3Jon Are Myhrer228498
OL Tønsberg og omegn 1
1Mathias Gløersen501324
2Olav Aasmundtveit Hoff196872
3Trym B Island177757
Porsgrunn OL 1
1Håkon Kornmo222572
2Dag Ausen89043
3Thore Kornmo222121
Porsgrunn OL 2
1Alexander Repstad Storemyr504150
2Lars Ole Thunold199543
3Hans Christian Meen203282
Skien OK 1
1Skjalg Nysæter501323
2Eirik Larsen222237
3Gisle Nysæter217460

D17 (6)

NavnLagoppstilling
Larvik OK 1
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Elin Bjerva180000
3Ingrid Undstad204302
Larvik OK 2
1Grethe B Clausen78721
2Elisabeth Hesselberg177541
3Helene Nalum Olsen186835
OL Tønsberg og omegn 1
1Tonje Rasmussen96275
2Anne Sofie Forseth Bue152738
3Lene Loftesnes199627
Porsgrunn OL 1
1Camilla L. Rosenvold170781
2Anna Meen178035
3Emilie Westin203458
Porsgrunn OL 2
1Benedikte Wiig Bøen97714
2Lenka Westin92307
3Kjersti Adéla Westin149322
Porsgrunn OL 3
1Siv Wiersdalen199541
2Hilde Kristine Rosenvold186852
3

H13-16 (14)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Viljan van Raaij187320
2Henrik R Holt186936
Hedrum OL 2
1Kristoffer Fjære203392
2Kristian Juel johannessen186970
Larvik OK 1
1Henrik Kaupang Lye212147
2Iver Ringheim195549
Notodden OL 1
1Jakob Schia Løe86892
2Åsmund Slokvik207902
Notodden OL 2
1Snorre Slokvik236512
2Bendik Schia Løe89009
OL Tønsberg og omegn 1
1Morten Krona Haflan502662
2Jakob Hjelseth199628
OL Tønsberg og omegn 2
1Mathea Gløersen501325
2Sondre Evensen199522
OL Tønsberg og omegn 3
1Oliver Østby217854
2Vetle Mathisen217662
Porsgrunn OL 1
1Tobias Mathisen203281
2Halvard Kornmo184355
Porsgrunn OL 2
1Anders L. Rosenvold187037
2Ola Meen212004
Porsgrunn OL 3
1Magnus Brodin213209
2Oscar Wiersdalen Thunold234871
Porsgrunn OL 4
1Håvard Skriubakken169034
2Martin Ausen229527
Sandefjord OK 1
1Benjamin Gjone213254
2Anders Klavenes199597
Sandefjord OK 2
1Theodor Bjørk213504
2Cornelius Bjørk211220

D13-16 (7)

NavnLagoppstilling
Lardal OL 1
1Kristin Melby Jacobsen217355
2Mina Schjerven234921
Larvik OK / Botne SK 1
1Ingrid Mobråthen217780
2Ida Sofie Hjortland209884
Notodden OL 1
1Emma Engehult213060
2Mina Borgejordet Simones213054
OL Tønsberg og omegn 1
1Lerke Hjelseth199688
2Mari Loftesnes Kaupang199691
OL Tønsberg og omegn 2
1Anny Horge Rogne222564
2Julie Eikeland177707
Porsgrunn OL 1
1Une Holtermann213375
2Elise Ausen213400
Porsgrunn OL 2
1Anine Kjørholt Lie213424
2Maria Gammelsæter Mehammer184432

H150 (10)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Anders Kristian Holt182126
2Roger Lysnes182119
3Tom Aasrum221390
Notodden OL 1
1Petter Løe86885
2Jørn Myrland500241
3Harald Kvisli207900
Notodden OL 2
1Sveinung Rekaa480043
2
3
OL Tønsberg og omegn 1
1Tor Ivar Christiansen182083
2Trond Evensen198820
3Frode Robertsen205575
OL Tønsberg og omegn 2
1Gløer Gløersen184423
2Roar Mathisen192566
3Helge Stenerud196723
Porsgrunn OL 1
1Jon Skriubakken502929
2Jan Gatevold221108
3Kjell Westin480106
Porsgrunn OL 2
1Thomas Brodin213149
2Arne Næss Johnsen206517
3Bjørn Lie501731
Sandefjord OK 1
1Roar Fjeldbo87010
2Per Erik Larsen186898
3Stein Martinsen69209
Skien OK 1
1Sigurd Holtskog211684
2Tom Saga207744
3Bjørn Richard Kirste195867
Stokke IL 1
1Morten Johnsen88658
2Arne Kristensen96681
3Bjørnar Olsrød203614

D150 (5)

NavnLagoppstilling
OL Tønsberg og omegn 1
1Tonje Røgeberg149169
2Turid Ødegård502478
3Anne-Berit Rasmussen502427
Porsgrunn OL 1
1Sara Mathisen229522
2Hilde Vassend203385
3Eli Marie Wiig89041
Sandefjord OK 1
1Mariann Øren Arvesen206453
2Tiri Rebård199599
3Tone Stokland188461
Sandefjord OK 2
1Hilde Kløvstad206560
2Lill-Ann Torp92407
3Anne Lise Andreassen97977
Skien OK 1
1Ingrid Strande195812
2Grete S B Hovi502919
3Silje Borge Hovi79803

H11-12 (5)

NavnLagoppstilling
IL Hauken / Porsgrunn OL 1
1Henrik Repstad Storemyr189138
2
Kongsberg OL 1
1
2
OL Tønsberg og omegn 1
1Sindre Mathisen159915
2Lars Loftesnes Kaupang199523
Sandefjord OK 1
1Brage Eikås182096
2Gabriel Gjone213383
Skien OK 1
1Kristian Ekeberg Fliid212732
2Gaute Nysæter170884

D11-12 (4)

NavnLagoppstilling
Larvik OK 1
1Iril Ringheim180714
2Pernille Zagar212310
Larvik OK 2
1Maren Sofie Fremstad212562
2Sigrid Bakken Hamre199590
Notodden OL 1
1Line Borgejordet Simones213013
2Sigrid Buchacz Eie212476
Skien OK 1
1Emilie Holtskog-Feremans211854
2Vilde Aakre Leistad212805

H195 (6)

NavnLagoppstilling
Hedrum OL 1
1Helge Fossheim182064
2Anton Lomme203285
3Magnar Reppesgård203598
Larvik OK 1
1Terje Ludvigsen216760
2Kåre Thorbjørnsen211532
3Rolf Gjølberg221255
OL Tønsberg og omegn 1
1Hans Stordal199690
2Stein Ødegård502477
3Odd Harald Nilsen80466
Porsgrunn OL 1
1Kay Jørgensen501320
2Jakob Kløverød172076
3Atle Remme186202
Skien OK 1
1Per Furuheim79087
2Gunnar Mosevoll132469
3Harald Hovi184572
Stokke IL 1
1Ove Gunnar Jacobsen231205
2Ragnar Niemi Berg197800
3Runar Kittilsen169014

Annonser

IOF Eventor