Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kretsløp - Hetlandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kretsløp - Hetlandskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 17 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 113 påmeldte deltakere.

N-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Lea StokkelandÅlgård Orientering189172
Tea StokkelandÅlgård Orientering187110
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D -10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Ada C StokkelandÅlgård Orientering149899

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)212433
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL188955
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Hermine Iversen ÅseEgersund OK224843

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde OhrGanddal IL213113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)181460
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Ingrid LamarkGanddal IL174736
Ida MonsenEgersund OK38983
Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering211863
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Celina Iversen ÅseEgersund OK209950

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)220844
Kristina VollHaugesund IL Orientering193888

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL174788

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Mariann SveinsvollGanddal IL145679
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May MelingStavanger Orienteringsklubb62839
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb170304
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius RøddeGanddal IL211906

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)181492
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering184384
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212148

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)224799
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering216720
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195833
Sindre Skeie PettersonEgersund OK195800
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering217877
Tobias RøddeGanddal IL197866
Ole Kristian TaksdalGanddal IL188960
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering229677

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ivar StoklandGanddal IL197767
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering205576
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)210151
Sturla StokkelandÅlgård Orientering60595
Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL184260

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)213115
Gunnar PettersonEgersund OK191378
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)188699
Per Martin StoklandGanddal IL197870
Helge ÅseEgersund OK

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)183832
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb195873
Otte OmdalGanddal IL185860
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
TorSverre E. SkåraEgersund OK502813
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb158042
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Jan HetlandEgersund OK208645
Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb483691
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Kjell SvihusGanddal IL501674

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb181616
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Magnar NerheimSuldal Orienteringslag217144
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H17-AK (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering222627

D17-AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anita SælevikHaugesund IL Orientering183669
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering229690

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588

B-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Steinar HorpestadEgersund OK
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb173470
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Randi RothSandnes IL (Rogaland)39730
Tore RøddeGanddal IL206300
Arild SvihusGanddal IL206298
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

Annonser

IOF Eventor