Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Flex-o cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Flex-o cup
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 20 august 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681
Helene ScheeleNydalens SK211807
Milla SkålandTrøsken IL202172
Adele Øen SkålandTrøsken IL202173

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marikken ChristensenSarpsborg OL167062
Maren HenriksenHalden SK190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Helene Langvik StangTrøsken IL202169
Marie ScheeleNydalens SK213757

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL197985

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Oda ScheeleNydalens SK501067

D 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie HansenSarpsborg OL206025

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK229751
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK192594

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Wenche LindløvSarpsborg OL206022

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Erlend Grønlund MoenGimle IF212495

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK203671
Jonathan EylertsenHalden SK169070
Ivar HansenSarpsborg OL145603
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
Isak HoltHalden SK223537

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BjørkeHalden SK224715
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Marius Selmer-OlsenHalden SK224912

H 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir SnilsbergOK Moss67577

H 35- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein H. HagenFossum IF206289
Audun HoltHalden SK225188
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Thomas RoskifteOK Moss501165
Rune ScheeleNydalens SK207658
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Roy GjerdingOK Moss197796
Willy GrønstadGimle IF192646
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Trygve LeivestadSarpsborg OL191357

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømIL Tyrving214919

DIR AK (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF195897
Tore Grønlund MoenGimle IF205530
Espen SvaeSarpsborg OL144608

DIR B (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila HelminsenFredrikstad SK177768
Morten HelminsenFredrikstad SK202983
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL500563
Ingrid Grønlund MoenGimle IF205930
Kristine RoskifteOK Moss500905

DIR C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

Annonser

IOF Eventor