Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåbærløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåbærløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 17 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 239 påmeldte deltakere.

N-åpen (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Emil Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn217832
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn217824
Ole Martin Blæstrud StenbrendenSandefjord OK217585
Vetle Eckdahl BookOK Horten224468
Ella BredahlOL Tønsberg og omegn217821
Sverre BredahlOL Tønsberg og omegn217688
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn226031
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb214300
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb215111
Lars Haakon ErikssonTyrving IL151336
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK211880
Ane Røed GjertsenStokke IL223995
Georg Røed GjertsenStokke IL224350
Eline HanssonOL Tønsberg og omegn217768
Kristian HaugbergAndebu IL156975
Ludvik HiisStokke IL224030
Teodor HiisStokke IL224323
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn217836
Karen KlavenesSandefjord OK224040
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn96274
Norbert KozakSandefjord OK217055
Mathilde KristensenStokke IL224336
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn199656
Leah Myhre LefsakerAndebu IL235049
Mia Myhre LefsakerAndebu IL235046
Ana Zagar NesLarvik OK186829
Nette Zagar NesLarvik OK409347
Andreas NordvikSandefjord OK216754
Norah Elisabeth OlsenOL Tønsberg og omegn223735
Ingvild RingheimLarvik OK211958
Joel RöhrsStokke IL224303
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL63777
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn480091

D -10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK Horten213085
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Anne HaugbergAndebu IL216844
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidAsker Skiklubb212523
Ingeborg EikåsSandefjord OK181214
Ragne KlavenesSandefjord OK206452
Iril RingheimLarvik OK180714

D 11-12N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maike RöhrsStokke IL223967
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK181806

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Ingvild JohnsenHedrum OL203633
Kristin NordgårdNotodden OL222160

D 13-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OL221008
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn217822
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK224348

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise AusenPorsgrunn OL213400
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Elise StørenBø OL203364

D 17-B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mia EngehultNotodden OL197857
Astrid FodnæssAndebu IL235813
Anne Berg GjølbergLarvik OK210975
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Trude NysæterSkien OK402610
Celine Vik OlsenLarvik OK216970
Rita RaastadSkien OK502129
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK145320

D 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirunn HiisStokke IL236400
Kristin MelenOL Tønsberg og omegn
Karen RøedStokke IL211578
Silje Skatvedt StensrudOK Horten195734

D 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun GjoneSandefjord OK224334

D 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Arentz HagenSandefjord OK206254

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Turid Zagar NesLarvik OK67709
Ingrid UndstadLarvik OK204302

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK206453
Ingvild EckdahlOK Horten195859
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Liv KnudtzonOL Tønsberg og omegn199626
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Elin BordøyHedrum OL187285
Astrid BrevikStokke IL211374
Anikken Gjein DybvikStokke IL94396
Anette Kjærås FiringAndebu IL156974
Janne LarsenPorsgrunn OL223765

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken AusenPorsgrunn OL89044
Kari ChristiansenSandefjord OK501221
Ida Vår KierulfLarvik OK207502
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852
Tone StoklandSandefjord OK188461

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Elisabeth Meum JohansenOK Moss197716
Eli Marie WiigPorsgrunn OL89041

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK97977
Gro EiaOL Trollo226962
Aud KjemperudEiker OL184662
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Turid Rustand OlsenKongsberg OL502988

D 65- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari BergLarvik OK217231
Marit OddenDrangedal OL89885
Elisabeth RødAndebu IL79499
Rakel ØrenSandefjord OK186877

D 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
May Helene HansenSandefjord OK184672
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL173147
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi211595

H -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Magnus SigurdssonStokke IL223968

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn191260
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Gabriel GjoneSandefjord OK213383
Niclas GunnerødStokke IL223980
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn159915
Gaute NysæterSkien OK170884
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Erik ZagarLarvik OK212309

H 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK213426
Theodor BjørkSandefjord OK213504
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn193016
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Anders KlavenesSandefjord OK199597
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL187037
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK211220
Audun BrevikStokke IL211588
Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn195817
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Henrik R HoltHedrum OL186936
Iver RingheimLarvik OK195549
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL169034
Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn217854

H 17-B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut GjoneSandefjord OK223921

H 17-C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338

H 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn196872
Skjalg NysæterSkien OK501323
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL504150

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn238118
Eirik BrynildsenOppsal Orientering500591
Kjetil DahlSkien OK197315
Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn174869
Gjermund RørenEiker OL173451
Jørn SundbyLarvik OK159035

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Lars Georg GjertsenStokke IL211583
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Erling LefsakerAndebu IL234967
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL199543
Per Henrik ZagarLarvik OK217736

H 45- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL89043
Atle BorgersenHedrum OL203672
Kenneth DybvikStokke IL195593
Kjetil EckdahlOK Horten193895
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Rune EngehultNotodden OL207904
Øyvind FlaattenOK Skeidi89677
Trond FossSandefjord OK205484
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF183678
Per Olav GulbrandsenLarvik OK204203
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL182118
Tom KristensenLarvik OK177539
Jørn LangerudPorsgrunn OL223770
Gisle NysæterSkien OK217460
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Atle StrømHedrum OL150454
Øyvind StørenBø OL203258

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Arve GlittumOK Skeidi188444
Inge GlittumOK Skeidi190985
Jan Ivar GundersenHedrum OL182011
Morten HamreIL Hauken89505
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK174694
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Arne KristensenStokke IL96681
Roger LysnesHedrum OL182119
Bjørn PollandOK Skeidi180686
Inge RingheimLarvik OK205549
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen RaastadSkien OK211809

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss504397
Per Chr. HagenBø OL227680
Morten JohansenOK Moss221022
Svein LarsenKongsberg OL216700
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL483010

H 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL181554
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Terje LudvigsenLarvik OK216760
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Torgeir SundbyOK Skeidi217029

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge FossheimHedrum OL182064
Lars Martin GjeinStokke IL203627
Rolf GjølbergLarvik OK221255
Ragnar HillestadLardal OL502481
Runar KittilsenStokke IL211474
Roar LøkenSandefjord OK147125
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Arne D. ChristensenSandefjord TIF312748
Oddvar GjelstadSandefjord OK221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OK184585
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Anton LommeHedrum OL203285
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Steinar RuudKonnerud IL210997

H 80- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Arne LieStokke IL203623

Direkte A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål Martin EidKlubbløs228521
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK199431

Direkte B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075

Direkte C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK199487

Annonser

IOF Eventor