Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skjærgårdsløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 28 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 268 påmeldte deltakere.

Andebu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 65-181554
Elisabeth RødAndebu ILD 65-79499

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbH 75-501122
Ida Kristine NordvikAsker SkiklubbD 15-16B160809

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLD 70-188991

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD 13-14217780
Thorolf TrolsrudBotne SKH 70-501730

Drangedal OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ronald BjervaDrangedal OLH 70-89878
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLD 70-173147
Marit OddenDrangedal OLD 65-89885

Eiker OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sølvi FossøyEiker OLD 21-211620
Eli Tufte HanssenEiker OLD 55-208633
Even Woldstad HanssenEiker OLH 55-221355
Nila HillerenEiker OLN-åpen213809
Aud KjemperudEiker OLD 60-184662
Rolf LundeEiker OLH 65-206414
Ellen Sofie RuudEiker OLDirekte C206497
Gjermund RørenEiker OLH 21-173451

Fossum IF (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Erik GjeinFossum IFH 45-183678
Kathinka Zahl HagenFossum IFD 13-14195897
Stein H. HagenFossum IFH 50-206289
Ivar MølnvikFossum IFH 50-501251
Magnhild T. MølnvikFossum IFD 55-201695
Richard Zeiner-GundersenFossum IFH 55-195814

Fredrikstad SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SKH 45-212300
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH 15-16202983
Laila HelminsenFredrikstad SKD 17-B
Morten HelminsenFredrikstad SKH 17-B

Gjø-Vard OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjersti GullordGjø-Vard OLD 17-C236346
Terje GullordGjø-Vard OLH 55-235903

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul SkjakerHadeland OLH 65-89582

Hedrum OL (23)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLD 13-16C221008
Elin BordøyHedrum OLD 45-187285
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 70-203393
Lill DürbeckHedrum OLD 17-C221359
Jørgen FjæreHedrum OLH 40-203391
Kristoffer FjæreHedrum OLH 15-16203392
Helge FossheimHedrum OLH 70-182064
Henrik R HoltHedrum OLH 15-16186936
Kari Reppesgård HoltHedrum OLD 45-187288
Kristin JohanssonHedrum OLD 17-C501843
Espen JohnsenHedrum OLH 45-182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD 13-14203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH 17-B203443
Kristian Juel johannessenHedrum OLH 15-16186970
Holger KjærlandHedrum OLH 13-16C221356
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 45-182120
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
May NordkveldeHedrum OLD 17-N187231
Per Dag NordkveldeHedrum OLH 60-187249
Eelco van RaaijHedrum OLH 45-173473
Viljan van RaaijHedrum OLH 15-16187320
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598

Heming Orientering (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stella EngelvoornHeming OrienteringD -10225272
Linnea Huseby-SkaretHeming OrienteringN-åpen
Astrid ReuschHeming OrienteringN-åpen194470
Christian ReuschHeming OrienteringH 45-194449
Fridtjof ReuschHeming OrienteringH 13-14194460
Marianne ReuschHeming OrienteringD 45-194448
Anne ØstvoldHeming OrienteringD 11-12197921
Einar ØstvoldHeming OrienteringH 11-12197959
Hanne Marthe ØstvoldHeming OrienteringDirekte A197748
Live ØstvoldHeming OrienteringD 15-16181518
Roger ØstvoldHeming OrienteringDirekte A195762

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten HamreIL HaukenH 50-89505

IL Tyrving (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Andreas ErikssonIL TyrvingH 21-151336
Bjørn Tore MathisenIL TyrvingH 21-216664

Klubbløs (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild HusebyKlubbløsDirekte N-kort
Mikkel Huseby-SkaretKlubbløsDirekte N-kort
Per Just SkaretKlubbløsDirekte N-kort
Merlin VervoornKlubbløsDirekte A

Kolbotn og Skimt OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lene BorthenKolbotn og Skimt OLD 55-91347
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLH 17-B98665
Geir TrøanKolbotn og Skimt OLH 70-186215

Kongsberg OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLD 15-16193062
Torgeir BrandalKongsberg OLH 55-192953
Asbjørn BræckKongsberg OLH 75-181805
Hanne BræckKongsberg OLD 70-98986
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLD 50-222089
Espen RøsteKongsberg OLH 40-204757
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OLH -10192421
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLD 11-12204756
Endre SandKongsberg OLH 11-12236449
Gro SandKongsberg OLD 17-C172220
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OLN-åpen63777
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLH 11-12217134
Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OLD 40-98606
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OLH 70-193014
Karoline TorøKongsberg OLD 15-16183883
Martin TorøKongsberg OLH 11-12216710
Svein-Olav TorøKongsberg OLH 45-503945

Konnerud IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar RuudKonnerud ILH 75-210997

Lardal OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLH 70-502481
Merete LyseboLardal OLD 40-180324
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 13-14217355
Linn Hege RosoLardal OLD 19-20222631
Even Tore SteinsholtLardal OLH 60-222259

Larvik OK (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKH 75-182002
Kari BergLarvik OKD 17-C217231
Tor Eivind EdvardsenLarvik OKH 75-177772
Heidi EriksenLarvik OKD 17-B211538
Jørgen FrøydLarvik OKH 21-197776
Anne Berg GjølbergLarvik OKD 17-B210975
Rolf GjølbergLarvik OKH 70-221255
Helge HalvorsenLarvik OKH 80-187324
Yousef KhouryLarvik OKH 13-16C96485
Terje LudvigsenLarvik OKH 65-216760
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14212147
Torstein LyeLarvik OKH 17-C502033
Iril RingheimLarvik OKD 11-12180714
Iver RingheimLarvik OKH 15-16195549
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-502669
Helge TvedtenLarvik OKH 80-169252
Ingrid UndstadLarvik OKD 21-204302

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingvild C. FleisjeLillomarka OLD 19-20183300

Modum OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
May Jorunn RognlienModum OLD 55-87079
Bård StangModum OLH 65-229574
Marta StangModum OLD 70-144646

Nittedal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin FleisjeNittedal OLD 50-502470

Notodden OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD 13-14213060
Rasmus EngehultNotodden OLH -10212066
Rune EngehultNotodden OLH 45-207904

Nydalens SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Amund SaugestadNydalens SKN-åpen208139
Fredrik SaugestadNydalens SKDirekte A502706
Marie SaugestadNydalens SKD 13-14501013
Merete SaugestadNydalens SKDirekte C208017
Ada WulfsbergNydalens SKD 15-16501377

OK Horten (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tuva Eckdahl BookOK HortenD -10213085
Vetle Eckdahl BookOK HortenN-åpen224468
Ingvild EckdahlOK HortenD 40-195859
Kjetil EckdahlOK HortenH 45-193895
Silje Skatvedt StensrudOK HortenD 17-B195734

OK Moss (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Reidun BraathenOK MossD 60-168932
Roy GjerdingOK MossH 60-197796
Elisabeth Meum JohansenOK MossD 55-197716
Monica Meum JohansenOK MossDirekte A500288
Morten JohansenOK MossH 60-221022
Donatas KontautasOK MossH 21-503666
Edvinas KontautasOK MossN-åpen169814
Hallvard KorenOK MossH 21-84741
Stein KorenOK MossH 80-84658
Per Oscar SaugestadOK MossH 70-222648
Torgeir SnilsbergOK MossH 50-67577

OK Skeidi (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiH 50-500673
Øyvind FlaattenOK SkeidiH 45-89677
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiD 17-B186982
Tron SolbergOK SkeidiH 60-502083

OL Trollo (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloD 45-216680
Jan BøhleOL TrolloH 65-221216
Gro EiaOL TrolloD 60-226962
Dag Rønning JensenOL TrolloH 70-171167

OL Tønsberg og omegn (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnN-åpen172116
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnN-åpen226031
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD -10201592
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegnH 11-12191260
Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegnH 13-14193016
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 15-16177707
Håvard FyhnOL Tønsberg og omegnH 17-B234222
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 15-16502662
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegnH 15-16199628
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 13-14199688
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnH 11-12199523
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnD 13-14199691
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegnN-åpen217836
Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegnH 15-16B79075
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnN-åpen199656
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 11-12159915
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegnD 15-16B222564

Oslostudentenes IK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Guttorm EggeOslostudentenes IKH 50-210110
Are EriksenOslostudentenes IKH 60-195715
Audrun UtskarpenOslostudentenes IKD 21-195740

Porsgrunn OL (35)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLH 45-89043
Elise AusenPorsgrunn OLD 15-16213400
Martin AusenPorsgrunn OLH 13-14229527
Magnus BrodinPorsgrunn OLH 13-14213209
Thomas BrodinPorsgrunn OLH 40-213149
Adrian HagenPorsgrunn OLH 11-12N213214
Une HoltermannPorsgrunn OLD 13-14213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 60-89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 65-200404
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 13-14213424
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 75-229517
Halvard KornmoPorsgrunn OLH 15-16184355
Jørn LangerudPorsgrunn OLH 45-223770
Janne LarsenPorsgrunn OLD 45-223765
Bjørn LiePorsgrunn OLH 45-501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 45-480109
Sara MathisenPorsgrunn OLD 40-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 13-14203281
Lene MeenPorsgrunn OLD 17-C234963
Ola MeenPorsgrunn OLH 13-14212004
Jostein MehammerPorsgrunn OLH 45-184429
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLD 15-16184432
Atle RemmePorsgrunn OLH 65-186202
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLD 75-207889
Egil RonæssPorsgrunn OLH 75-195709
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH 13-14187037
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLH 15-16169034
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 50-502929
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLH 40-199543
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLN-åpen176750
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 65-184537
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH 13-14199541
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 55-89041

Ringerike OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Helge RevhaugRingerike OLH 70-214964

Røyken OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torgeir StrandhagenRøyken OLH 60-483010

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 65-201595

Sandefjord OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OKD 45-208739
Mariann Øren ArvesenSandefjord OKD 40-206453
Frank EliassenSandefjord OKH 70-174991
Sindre FurlandSandefjord OKN-åpen211880
Sturle FurlandSandefjord OKH 45-199596
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD 13-14207890
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 75-221026
Trond GjelstadSandefjord OKH 45-208740
Benjamin GjoneSandefjord OKH 13-14213254
Daniella GjoneSandefjord OKD -10213501
Gabriel GjoneSandefjord OKH 11-12213383
Knut GjoneSandefjord OKH 17-C223921
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 75-184585
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Emilie JohansenSandefjord OKD 13-14199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH 45-86870
Anders KlavenesSandefjord OKH 13-14199597
Hilde KløvstadSandefjord OKD 50-206560
Kjetil KløvstadSandefjord OKH 55-206561
Roar LøkenSandefjord OKH 70-147125
Leif O. RebårdSandefjord OKH 80-153607

Sandefjord TIF (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne D. ChristensenSandefjord TIFH 75-312748
Svein ThorsenSandefjord TIFH 75-184643

Skien OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arnfinn SørumSkien OKH 17-C80591
Ida Therese Guttormsen SørumSkien OKD 17-B202107

Stokke IL (25)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Astrid BrevikStokke ILD 45-159003
Audun BrevikStokke ILH 15-16211588
Hallgeir BrevikStokke ILH 13-14187112
Margareta BrynhildsenStokke ILD 70-211574
Frida DalerStokke ILD 15-16203564
Anikken Gjein DybvikStokke ILD 45-94396
Jens G. DybvikStokke ILH -10195951
Kenneth DybvikStokke ILH 45-195593
Martin DybvikStokke ILH 11-12195896
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Elin GravningenStokke ILD 40-203626
Even GravningenStokke ILH 15-16203625
Pernille HalvorsenStokke ILD 13-16C178064
Eirunn HiisStokke ILDirekte C236400
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Runar KittilsenStokke ILH 70-169014
Arne KristensenStokke ILH 50-96681
Arne LieStokke ILH 80-203623
Bjørnar OlsrødStokke ILH 45-203614
Joel RöhrsStokke ILN-åpen197757
Maike RöhrsStokke ILN-åpen223967
Vigdis SigurdsdottirStokke ILN-åpen223979
Magnus SigurdssonStokke ILH -10223968
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILH 17-B207642
Sturla SigurdssonStokke ILN-åpen209677

Sturla, IF (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Peter CarlsenSturla, IFH 45-207695
Silje CarlsenSturla, IFD 15-16B212906
Grethe Lill RyengSturla, IFD 65-142519

Ås-NMBU Orientering (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingunn BergetÅs-NMBU OrienteringD 40-142835
Gunnar BjervaÅs-NMBU OrienteringN-åpen223931
Per Henning BjervaÅs-NMBU OrienteringH 45-187157
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 21-229709

Annonser

IOF Eventor