Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport8 Flex-O cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sport8 Flex-O cup
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 2 september 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK

D -10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering224293
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren HenriksenHalden SK190259
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL181789
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL178483

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camille JuhlDOFs Venner
Marie Lindløv JensenSarpsborg OL504498
Freya Halberg PetersenDOFs Venner
Rebecca Loft ThyssenDOFs Venner201795

D 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne AndersenKristiansand OK170604
Josephine DewettDOFs Venner200119
Marie HansenSarpsborg OL206025
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK98031
Hollie OrrHalden SK90516
Audrun UtskarpenOslostudentenes IK195740
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501250
Helle Egeberg VáriSturla, IF189050
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering91573

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche LindløvSarpsborg OL206022
Bente LineIndre Østfold OK190571
Marianne NjåsteinTyrving IL221144
Solveig SikkelandTyrving IL501595

H -10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL181681

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Markus Megard GrønliNordre Follo Orientering211738
Andreas TveterHalden SK224775

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering211957
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL181790
David Megard GrønliNordre Follo Orientering211836
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering212191

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BlågestadIndre Østfold OK215056
Sondre Zahl HagenFossum IF213227
Lukas Kjær HemmingsenDOFs Venner
Elias Hinge KrogsgaardDOFs Venner171286
Jeppe LiengaardDOFs Venner192802
Jonas Gabs RasmussenDOFs Venner485204
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering184396

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magne DæhliHalden SK500302
Peter GisholtFossum IF198904
Stein H. HagenFossum IF206289
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Jegor KostylevIFK Mora OK
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Einar MelsomFossum IF183652
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering91600
Emil StørmerFossum IF214741
Oskar StørmerFossum IF209002
Tobias SvarerDOFs Venner200831
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering501253
Marius ØieLøten o-lag501531
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 35- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Lars Ole KlavestadFredrikstad SK211416
Sindre ValsgårdIndre Østfold OK504391

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Guttorm EggeOslostudentenes IK210110
Einar GisholtFossum IF226659
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Øystein JensenSarpsborg OL206026
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL222168
Ove MartinsenHauketo IF199744
Terje Wiig MathisenNydalens SK190637
Terje MelsomFossum IF183681
Tibor VáriSturla, IF209842
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering204607

Direkte A Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AndersenEiker OL172115
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL191644
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157

Annonser

IOF Eventor