Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Østfoldsprinten #4 finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Østfoldsprinten #4 finale
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 14 juni 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even Woldstad HanssenEiker OLH 50-221355

Fredrikstad SK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SKD -16212317
Pål AngvollFredrikstad SKH 17-212300
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SKD 11-12202093
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SKD 11-12213545
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKH -16202983
Camilla ImrikFredrikstad SKD 17-209934
Eirik ImrikFredrikstad SKH -16181972
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SKD 50-229545
Edvard KeransFredrikstad SKH 11-12212126
Viesturs KeransFredrikstad SKH 50-213197
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKH -16212355
Amalie LøkkebergFredrikstad SKD -16212091
Frank LøwengreenFredrikstad SKH 50-94058
Runar Saur ModahlFredrikstad SKH -16183666
Audun NordbyFredrikstad SKH 11-12212581
Henrik OttesenFredrikstad SKH 17-194878
Sondre OttesenFredrikstad SKH -16212553
Sivert PoppeFredrikstad SKH -16192398
Lasse SimonsenFredrikstad SKH 17-71981
Sven SimonsenFredrikstad SKH 50-69803
Ludvik SætherFredrikstad SKH -16212630

Halden SK (15)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SKH 11-12212202
Sylvia DannevigHalden SKD 13-16C212327
Olav Milian Schmitt GranHalden SKH 17-220800
Maren HenriksenHalden SKD 11-12190259
Iliana IlievaHalden SKD 17-173098
Synne Marie JenssenHalden SKD -16211969
Tore Herman KirkebøenHalden SKH -16194817
Helle KvalheimHalden SKD 11-12181365
Thea KvalheimHalden SKN-åpen212487
Sigurd Saxe SandvikHalden SKH -16213361
Tore SandvikHalden SKH 17-192277
Tobias ThoresenHalden SKN-åpen
Liam WingstedtHalden SKH 11-12176982
Minna Sofie WingstedtHalden SKN-åpen200200
Ville Emil WingstedtHalden SKN-åpen181249

Indre Østfold OK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OKH 17-80670
Rune S. NielsenIndre Østfold OKH 50-197966
Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OKD 50-88624
Vegar SkinneIndre Østfold OKH 17-211658

OK Moss (12)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henning Bratland CarlsenOK MossH 17-175816
Anders Rostveit ElmiOK MossN-åpen217831
Kristin GjølsjøOK MossD 17-182086
Elise Holm NedrebøOK MossN-åpen487947
Sofie Holm NedrebøOK MossN-åpen202986
Erik Rytter JakobsenOK MossH 17-208926
Sol KopperudOK MossN-åpen212141
Christopher LadimOK MossH -16192251
Inger LindløvOK MossD 50-183670
Knut LindløvOK MossH 50-183686
Per Oscar SaugestadOK MossH 50-222648
Kristin TjernshaugenOK MossD 17-190570

Sarpsborg OL (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Benjamin AasenSarpsborg OLH 17-219144
Heidi BørstadSarpsborg OLD 50-221508
Marikken ChristensenSarpsborg OLD 11-12167062
Bjørn Ketil HansenSarpsborg OLH 17-191644
Marie HansenSarpsborg OLD 17-206025
Elise HaugeSarpsborg OLN-åpen
Sigrid HaugeSarpsborg OLD 11-12228373
Øystein JensenSarpsborg OLH 50-206026
Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OLD -16157166
Wenche LindløvSarpsborg OLD 50-206022
Benedicte PedersenSarpsborg OLD 17-145606
Nina Bianca PedersenSarpsborg OLD -16205978
Siri PedersenSarpsborg OLD 17-229442
Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OLD 17-94048
Helena ÅsbergSarpsborg OLD 17-500547
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLH 50-94056

Trøsken IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Halvor Ek HedlundTrøsken ILN-åpen202165
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken ILD 11-12181789
Magnus HolmskauTrøsken ILH 17-178585
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken ILH 13-16C181790
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILD 11-12181682

Varteig OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLH 11-12185942
Dag BrenåsVarteig OLH 50-221080
Julie BrenåsVarteig OLD 11-12222607
Per Olaf KlemsdalVarteig OLH 50-186140

Annonser

IOF Eventor