Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubb KM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Klubb KM stafett
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 6 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 21 påmeldte lag.

Fredrikstad SK (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Fredrikstad SK 1Klubb KM
1Embla Øvretveit212390
2Hans Petter Mathisen180916
3Runar Saur Modahl183666
Fredrikstad SK 2Klubb KM
1Signe Strand Gulbrandsen411990
2Eirik Imrik181972
3Dyre Martin Gulbrandsen208642
Fredrikstad SK 3Klubb KM
1Amalie Løkkeberg212091
2Sondre Ottesen212553
3Camilla Imrik209934
Fredrikstad SK 5Klubb KM
1Emma Sofie Steinsland212552
2Oliver Hagaseth Mydske190325
3Ida-Synnøve Kristiansen158434

Fredrikstad SK / NTNUI (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Fredrikstad SK / NTNUI 4Klubb KM
1Petter Løkkeberg209930
2Ingrid Gulbrandsen193890
3Sivert Poppe192398

Halden SK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Halden SK 1Klubb KM
1
2
3
Halden SK 2Klubb KM
1Marieluise Schmitt Gran212683
2Helen Palmer190327
3Jens Erik Mjølnerød91161
Halden SK 3Klubb KM
1Lene Sandvik123570
2Tore Sandvik192277
3Sigurd Saxe Sandvik213361

Indre Østfold OK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Indre Østfold OK 1Klubb KM
1
2
3
Indre Østfold OK 2Klubb KM
1
2
3
Indre Østfold OK 3Klubb KM
1
2
3

OK Moss (7)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Moss 1Klubb KM
1Julie Sophie Wold175924
2Thomas Roskifte501165
3Christopher Schive207790
OK Moss 2Klubb KM
1Erika Lind-Larsen
2Øyvind Løken187141
3Ingrid Bratland Tjernshaugen197030
OK Moss 3Klubb KM
1Kristine Roskifte500905
2Alfred Bjørnerød170812
3Karoline Bjørnerød145251
OK Moss 4Klubb KM
1Frida Hovgaard Eisvang197027
2Donatas Kontautas169814
3Johanne Bratland Tjernshaugen501008
OK Moss 5Klubb KM
1Kristin Gjølsjø182086
2Aurora Gjølsjø180937
3Tor Erling Gjølsjø197713
OK Moss 6Klubb KM
1Ellen Ladim212141
2Christopher Ladim192251
3Sondre Ladim192159
OK Moss 7Klubb KM
1
2Erik Rytter Jakobsen208926
3

Sarpsborg OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Sarpsborg OL 2Klubb KM
1Heidi Børstad221508
2Bjørn Tore Thoresen500625
3Ida Katrine Børstad Thoresen94048

Sarpsborg OL / Trøsken IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Sarpsborg OL / Trøsken IL 3Klubb KM
1Mathias Pedersen Holmskau181790
2Trygve Leivestad191357
3

Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1Klubb KM
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
2Benjamin Aasen219144
3Marit Pedersen Holmskau178585

Annonser

IOF Eventor