Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM sprint Te-Ve

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: KM sprint Te-Ve
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 7 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 193 påmeldte deltakere.

Andebu IL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILH 65-181554
Elisabeth RødAndebu ILD 65-79499

Bø OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Chr. HagenBø OLH 60-227680
Inger Lise SolbergBø OLD 75-208756
Olav SolbergBø OLH 75-203367

Drangedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLD 70-173147
Marit OddenDrangedal OLD 65-89885

Hadeland OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Paul SkjakerHadeland OLH 65-89582

Hedrum OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OLD 45-187285
Bjørn Helge CeebergHedrum OLH 70-203393
Hermine GrønnebergHedrum OLN-Åpen159661
Jan Ivar GundersenHedrum OLÅpen A182011
Rikke Kristin GåsholtHedrum OLD 40-209848
Gaute Johansson HendenHedrum OLN-Åpen187323
Malin Johansson HendenHedrum OLN-Åpen187321
Hanna JohanssonHedrum OLD 15-16502173
Kristin JohanssonHedrum OLÅpen B501843
Espen JohnsenHedrum OLH 45-182118
Ingvild JohnsenHedrum OLD 13-14203633
Ludvig JohnsenHedrum OLH 17-18203443
Roger LysnesHedrum OLH 50-182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLD 45-182120
Martin NaufHedrum OLH 65-182122
Magnar ReppesgårdHedrum OLH 80-203598
Tor RingstadHedrum OLH 45-172259

Idrettslaget Dyre Vaa (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Nina BugodtIdrettslaget Dyre VaaD 50-157212

IL Hauken (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH 11-12189138
Ole Magnus StoremyrIL HaukenH -10189133

Lardal OL (7)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun Melby JacobsenLardal OLH 17-18224627
Kristin Melby JacobsenLardal OLD 13-14217355
Marit Melby JacobsenLardal OLD 19-20195885
Linn Hege RosoLardal OLD 19-20222631
Eline SchjervenLardal OLD 13-14192960
Liv SchjervenLardal OLD 40-82130
Mina SchjervenLardal OLD 15-16154292

Larvik OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andrine Harriet FremstadLarvik OKD 17-18186862
Asgeir FremstadLarvik OKH 45-216667
Lars FremstadLarvik OKH 55-500246
Maren Sofie FremstadLarvik OKD 11-12N212562
Jørgen FrøydLarvik OKH 21-197776
Per Olav GulbrandsenLarvik OKH 45-204203
Sigrid Bakken HamreLarvik OKD 11-12N212362
Ida Sofie HjortlandLarvik OKD 15-16209884
Henrik Kaupang LyeLarvik OKH 13-14212147
Randi Kristin NærumLarvik OKÅpen A180802
Ingvild RingheimLarvik OKN-Åpen211958
Iril RingheimLarvik OKD 11-12180714
Iver RingheimLarvik OKH 15-16195549
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKH 70-211532
Helge TvedtenLarvik OKH 80-169252
Ingrid UndstadLarvik OKD 21-204302
Erik ZagarLarvik OKH 11-12212309
Pernille ZagarLarvik OKD 11-12212310

Notodden OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OLH 65-480044
Robert FredriksenNotodden OLH 21-502352
Bendik Schia LøeNotodden OLH 13-16C89009
Jakob Schia LøeNotodden OLH 15-1686892
Petter LøeNotodden OLH 50-86885
Sveinung RekaaNotodden OLH 65-480043
Snorre SlokvikNotodden OLH 15-16159669
Åsmund SlokvikNotodden OLH 15-16207902

NTNUI (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie HjortlandNTNUID 21-187327

OK Horten (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ole Petter RuudOK HortenH 17-C160834

OK Skeidi (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Erling GrammeltvedtOK SkeidiH 21-502091
Aleksander Koren HalvorsenOK SkeidiH 19-20502582
Tonny LindquistOK SkeidiD 60-188464
Brita Cecilie MustadOK SkeidiD 21-132168
Maren Cecilie MustadOK SkeidiD 11-12190328
Mia Martine MustadOK SkeidiN-Åpen206187
Per-Gunnar MustadOK SkeidiH 40-190328
Kristine NaustdalOK SkeidiN-Åpen235140
Stian NaustdalOK SkeidiH 21-235141
Trym NaustdalOK SkeidiN-Åpen235032
Blu William OplandOK SkeidiH -10
Fredrik PollandOK SkeidiH 19-20172271
Tirill Liby SeipOK SkeidiD 80-211595
Birk Bjaadal WinbergOK SkeidiH -10206186
Ine Bjaadal WinbergOK SkeidiD 11-12199434
Pål WinbergOK SkeidiH 45-216881

OL Tønsberg og omegn (16)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegnH 19-20194880
Julie EikelandOL Tønsberg og omegnD 15-16177707
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnH 13-14199522
Trond EvensenOL Tønsberg og omegnH 45-198820
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnD -10502811
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnH 70-203390
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD 13-14501325
Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnH 19-20501324
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnH 15-16502662
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD 13-14199688
Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegnH 17-18196872
Silje IslandOL Tønsberg og omegnD 40-177737
Trym B IslandOL Tønsberg og omegnH 17-18177757
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnH -10199656
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnH 45-192566
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH 11-12159915

Porsgrunn OL (36)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OLH 45-89043
Elise AusenPorsgrunn OLD 15-16213400
Magnus BrodinPorsgrunn OLH 13-14213209
Jan GatevoldPorsgrunn OLH 50-221108
Adrian HagenPorsgrunn OLH 11-12N213214
Une HoltermannPorsgrunn OLD 13-14213375
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLD 60-89034
Ole JohanssonPorsgrunn OLH 65-200404
Kay JørgensenPorsgrunn OLH 65-501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD 13-14213424
Eli KlovningPorsgrunn OLD 70-221368
Magne KlovningPorsgrunn OLH 75-229517
Jørn LangerudPorsgrunn OLÅpen A223770
Janne LarsenPorsgrunn OLÅpen A223765
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLH 45-480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OLH 17-18186855
Sara MathisenPorsgrunn OLD 40-229522
Tobias MathisenPorsgrunn OLH 13-14203281
Anna MeenPorsgrunn OLD 17-18178035
Hans Christian MeenPorsgrunn OLH 45-203282
Kjell MeenPorsgrunn OLH 70-221464
Lene MeenPorsgrunn OLD 17-C
Ola MeenPorsgrunn OLH 13-14212004
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLD 15-16184432
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLH 60-206517
Atle RemmePorsgrunn OLH 65-186202
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLD 75-207889
Egil RonæssPorsgrunn OLH 75-195709
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLD 50-186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLH 50-502929
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLH 17-18213681
Dagfinn TorpePorsgrunn OLH 60-222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OLH 65-184537
Hanne VassendPorsgrunn OLD 17-18203386
Hilde VassendPorsgrunn OLD 45-203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OLD 55-89041

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbH 65-201595

Sandefjord OK (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OKH 15-16211220
Hans Gøran BjørkSandefjord OKÅpen C199487
Mai Britt BjørkSandefjord OKD 45-188443
Theodor BjørkSandefjord OKH 13-14213504
Brage EikåsSandefjord OKH 11-12182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKH 45-206461
Jonas EikåsSandefjord OKH 15-16206477
Oddvar GjelstadSandefjord OKH 75-221026
Bjørn Willy HansenSandefjord OKH 75-184585
May Helene HansenSandefjord OKD 70-184672
Emilie JohansenSandefjord OKD 13-14199605
Knut Ivar JohansenSandefjord OKH 45-86870
Arne Håkon JørgensenSandefjord OKH 50-174694
Signe Bredholt JørgensenSandefjord OKD 17-18199374
Anders KlavenesSandefjord OKH 13-14199597
Einar KlavenesSandefjord OKÅpen A199378
Ragne KlavenesSandefjord OKD 11-12N206452
Per Erik LarsenSandefjord OKH 45-186898

Skien OK (21)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Gry AakreSkien OKD 40-212833
Jens Petter W AasSkien OKÅpen B204564
Mikkel Wergeland AasSkien OKH 15-16204575
Georg S. AndresenSkien OKH 17-18181691
Grete S B HoviSkien OKD 55-184157
Silje Borge HoviSkien OKD 21-79803
Brede Ekeberg FliidSkien OKH 17-C211768
Kristian Ekeberg FliidSkien OKH 11-12212732
Harald HoviSkien OKH 40-184572
Øyvind HyllesethSkien OKH 40-190618
Bjørn Richard KirsteSkien OKH 50-195867
Eirik LarsenSkien OKH 21-222237
Vilde Aakre LeistadSkien OKD 11-12212805
Gaute NysæterSkien OKH 11-12170884
Gisle NysæterSkien OKÅpen A217460
Malene NysæterSkien OKD 15-16229992
Skjalg NysæterSkien OKH 17-18501323
Trude NysæterSkien OKÅpen A402610
Harald OmlandSkien OKH 55-184463
Rita RaastadSkien OKD 50-502129
Eli SæterdalSkien OKD 50-187091

Stokke IL (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke ILD 70-211574
Frida DalerStokke ILD 15-16203564
Anikken Gjein DybvikStokke ILD 45-94396
Jens G. DybvikStokke ILH -10195951
Kenneth DybvikStokke ILH 45-195593
Martin DybvikStokke ILH 11-12195896
Lars Martin GjeinStokke ILH 70-203627
Elin GravningenStokke ILD 40-203626
Even GravningenStokke ILH 15-16203625
Simen GravningenStokke ILH 13-14177257
Tor Sverre GravningenStokke ILH 45-176967
Niclas GunnerødStokke ILH 11-12223980
Randi HansenStokke ILÅpen A211332
Ove Gunnar JacobsenStokke ILH 65-231205
Karin KittilsenStokke ILD 65-211474
Runar KittilsenStokke ILH 70-169014
Bjørnar OlsrødStokke ILÅpen A203614
Ole Jakob OlsrødStokke ILH 19-20211582
Vigdis SigurdsdottirStokke ILN-Åpen223979
Magnus SigurdssonStokke ILH -10223968
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILH 17-C207642
Sturla SigurdssonStokke ILN-Åpen209677

Annonser

IOF Eventor