Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sport 8 Sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasseSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 21 mai 2017

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte lag.

Andebu IL / Stokke IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Andebu IL / Stokke IL 2H50
1Ove Gunnar Jacobsen231205
2Elling Aakre181554
3Ove Gunnar Jacobsen
4Elling Aakre

Berger og Svelvik OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Berger og Svelvik OL 1H17
1Trude Hansen189096
2Håvard W. Pettersen188995
3Trude Hansen
4Håvard W. Pettersen

Bækkelagets SK / Nydalens SK (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Bækkelagets SK / Nydalens SK 1H17
1Marthe Gløersen501217
2Anders Vister209926
3Marthe Gløersen501217
4Anders Vister209926

Eiker OL (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Eiker OL 1D17
1Thea Dyrkorn181872
2Ane Dyrkorn180221
3Lotte Myklemyr221082
4Thea Dyrkorn
Eiker OL 1D13-16
1Christine Hoen192291
2Solveig Moen Letmolie211356
3Christine Hoen
4Solveig Moen Letmolie
Eiker OL 2D13-16
1Tomine Lysaker Sanden185888
2Silje Morlandstø149684
3Tomine Lysaker Sanden
4Silje Morlandstø
Eiker OL 3D13-16
1Oda Isnes Tyse192560
2Alvilde Lysaker Sanden185887
3Oda Isnes Tyse
4Sunniva Morlandsto217588

Eiker OL / Konnerud IL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Konnerud IL / Eiker OL 2H17
1Vegard Myklemyr192295
2Joar Gjerdahl188760
3Vegard Myklemyr
4Joar Gjerdahl

Hedrum OL (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Hedrum OL 1H17
1Sindre R Holt221384
2Jørgen Fjære203391
3Sindre R Holt
4Jørgen Fjære
Hedrum OL 2H17
1Ludvig Johnsen203443
2Espen Johnsen182118
3Ludvig Johnsen
4Espen Johnsen
Hedrum OL 3H17
1Jarle Lysnes203389
2Anders Kristian Holt182126
3Jarle Lysnes
4Anders Kristian Holt
Hedrum OL 1H13-16
1Viljan van Raaij187320
2Henrik R Holt186936
3Viljan van Raaij
4Henrik R Holt
Hedrum OL 2H13-16
1Kristian Juel johannessen186970
2Kristoffer Fjære203392
3Hanna Johansson502173
4Kristoffer Fjære
Hedrum OL 1H50
1Tom Aasrum221390
2Roger Lysnes182119
3Tom Aasrum
4Roger Lysnes

Heming Orientering (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Heming Orientering 1H50
1Lasse Arnesen196876
2Signe Astrup Arnesen196768
3Lasse Arnesen
4Signe Astrup Arnesen

Kongsberg OL (12)

NavnKlasseLagoppstilling
Kongsberg OL 1H17
1Tord Strand183842
2Håkon Lund500550
3Tord Strand
4Håkon Lund
Kongsberg OL 2H17
1Henrik André Larsen201911
2Sølve Drage502238
3Henrik André Larsen
4Sølve Drage
Kongsberg OL 1D17
1Helene Eger215112
2Marlin Haavengen206386
3Helene Eger
4Marlin Haavengen
Kongsberg OL 2D17
1Kjersti Tønnessen Bergstøl500244
2Rikke Hjelseth Larsen205915
3Kjersti Tønnessen Bergstøl
4Rikke Hjelseth Larsen
Kongsberg OL 1H13-16
1Vetle Drage502338
2Johan Eger500586
3Vetle Drage
4Johan Eger
Kongsberg OL 2H13-16
1Atle Nikolai Wøllo502815
2Halvor Løken206488
3Atle Nikolai Wøllo
4Halvor Løken
Kongsberg OL 1D13-16
1Åsne Haavengen202045
2Ingvild Langeggen192879
3Åsne Haavengen
4Ingvild Langeggen
Kongsberg OL 2D13-16
1Tale Strand158096
2Marte Karine Larsen229423
3Tale Strand
4Marte Karine Larsen
Kongsberg OL 3D13-16
1Konstanse Moholth184520
2Mari Øverby217555
3Konstanse Moholth
4Mari Øverby
Kongsberg OL 4D13-16
1Ingvild Gustafsson203004
2Helene Brandal Søfting149018
3Ingvild Gustafsson
4Helene Brandal Søfting
Kongsberg OL 5D13-16
1Elisabeth Brandal Søfting149017
2Karoline Torø183883
3Elisabeth Brandal Søfting
4Karoline Torø
Kongsberg OL 1H50
1Øyvind Drage211394
2Syver Løken178250
3Øyvind Drage
4Syver Løken

Konnerud IL (7)

NavnKlasseLagoppstilling
Konnerud IL 1H17
1Aslak Heimdal192570
2Jørgen Baklid201651
3Aslak Heimdal
4Jørgen Baklid
Konnerud IL 1D17
1Thea Sildnes Baklid187171
2Maiken Økern Hågård203655
3Thea Sildnes Baklid
4Maiken Økern Hågård
Konnerud IL 2D17
1Annette Bjørnås Krogstie212321
2Isa Heggedal500011
3Annette Bjørnås Krogstie
4Isa Heggedal
Konnerud IL 1D13-16
1Mille Vasshaug Jægtvik212335
2Jenny Baklid502696
3Mille Vasshaug Jægtvik
4Jenny Baklid
Konnerud IL 2D13-16
1Amanda Skyttersæter Saugerud198019
2Martine Jægtvik500243
3Amanda Skyttersæter Saugerud
4Martine Jægtvik
Konnerud IL 3D13-16
1
2
3
4
Konnerud IL 4D13-16
1
2
3
4

Larvik OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Larvik OK 1H17
1Jørgen Frøyd197776
2Tobias Kristensen216933
3Jørgen Frøyd
4Tobias Kristensen
Larvik OK 1D17
1Andrine Harriet Fremstad186862
2Ingrid Undstad204302
3Andrine Harriet Fremstad
4Ingrid Undstad
Larvik OK 1H13-16
1Iver Ringheim195549
2Henrik Kaupang Lye212147
3Iver Ringheim
4Henrik Kaupang Lye
Larvik OK 1D11-12
1Pernille Zagar212310
 Sigrid Bakken Hamre199590
2Maren Sofie Fremstad212562
Larvik OK 2D11-12
1Iril Ringheim180714
 
2Serine Kierulf Dirdal184000
Larvik OK 3D11-12
1
 
2

Larvik OK / Ringerike OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Larvik OK / Ringerike OL 1H11-12
1Erik Zagar212309
 
2Rasmus Berglund201737

Notodden OL (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Notodden OL 1H17
1Even-Andre Thorbjørnsen197939
2Robert Fredriksen502352
3Even-Andre Thorbjørnsen197939
4Robert Fredriksen502352
Notodden OL 1H13-16
1Jakob Schia Løe86892
2Åsmund Slokvik207902
3Snorre Slokvik159669
4Åsmund Slokvik207902
Notodden OL 1H50
1Petter Løe86885
2Harald Kvisli207900
3Petter Løe86885
4Harald Kvisli207900
Notodden OL 2H50
1Hugo A. Christensen480044
2Sveinung Rekaa480043
3Hugo A. Christensen480044
4Sveinung Rekaa480043

OK Skeidi (4)

NavnKlasseLagoppstilling
OK Skeidi 1H17
1Øyvind Flaatten89677
2Helge Gisholt94900
3Øyvind Flaatten
4Helge Gisholt
OK Skeidi 2H17
1Erling Grammeltvedt502091
2Arve Glittum188444
3Erling Grammeltvedt
4Arve Glittum
OK Skeidi 3H17
1Bjørn Polland180686
2Inge Glittum190985
3Bjørn Polland
4Inge Glittum
OK Skeidi 4H17
1Lars Rune Lie206364
2Jan Glittum194707
3Lars Rune Lie
4Jan Glittum

OL Tønsberg og omegn (13)

NavnKlasseLagoppstilling
OL Tønsberg og omegn 1H17
1Mathias Gløersen501324
2Øystein Fruseth Christiansen194880
3Mathias Gløersen
4Øystein Fruseth Christiansen
OL Tønsberg og omegn 2H17
1Trym B Island177757
2Olav Aasmundtveit Hoff196872
3Trym B Island
4Olav Aasmundtveit Hoff
OL Tønsberg og omegn 3H17
1Roar Mathisen192566
2Helge Stenerud196723
3Roar Mathisen
4Helge Stenerud
OL Tønsberg og omegn 4H17
1Trond Evensen198820
2Frode Robertsen205575
3Trond Evensen
4Frode Robertsen
OL Tønsberg og omegn 5H17
1Anders Krona Haflan174869
2Håvard Fyhn234222
3Anders Krona Haflan
4Håvard Fyhn
OL Tønsberg og omegn 1D17
1Sandra B. Robertsen205587
2Tonje Røgeberg149169
3Sandra B. Robertsen
4Tonje Røgeberg
OL Tønsberg og omegn 1H13-16
1Jakob Hjelseth199628
2Morten Krona Haflan502662
3Jakob Hjelseth
4Morten Krona Haflan
OL Tønsberg og omegn 2H13-16
1Mathea Gløersen501325
2Sondre Evensen199522
3Mathea Gløersen
4Sondre Evensen
OL Tønsberg og omegn 3H13-16
1Vetle Mathisen217662
2Håvard Røgeberg Magelssen79075
3Oliver Østby217854
4Vetle Mathisen
OL Tønsberg og omegn 1D13-16
1Lerke Hjelseth199688
2Julie Eikeland177707
3Lerke Hjelseth
4Julie Eikeland
OL Tønsberg og omegn 2D13-16
1Mari Loftesnes Kaupang199691
2Anny Horge Rogne222564
3Mari Loftesnes Kaupang
4Anny Horge Rogne
OL Tønsberg og omegn 1H50
1Odd Harald Nilsen80466
2Odd Egil Frogner203390
3Odd Harald Nilsen
4Odd Egil Frogner
OL Tønsberg og omegn 1H11-12
1Lars Loftesnes Kaupang199523
 
2Sindre Mathisen159915

Porsgrunn OL (13)

NavnKlasseLagoppstilling
Porsgrunn OL 1H17
1Dag Ausen89043
2Jon Skriubakken502929
3Dag Ausen
4Jon Skriubakken
Porsgrunn OL 2H17
1Børge Nordli183877
2Lars Ole Thunold199543
3Børge Nordli
4Lars Ole Thunold
Porsgrunn OL 1D17
1Sara Mathisen229522
2Camilla L. Rosenvold170781
3Sara Mathisen
4Camilla L. Rosenvold
Porsgrunn OL 2D17
1Janne Larsen223765
2Anniken Ausen89044
3Janne Larsen
4Anniken Ausen
Porsgrunn OL 1H13-16
1Tobias Mathisen203281
2Halvard Kornmo184355
3Tobias Mathisen
4Halvard Kornmo
Porsgrunn OL 2H13-16
1Anders L. Rosenvold187037
2Oscar Wiersdalen Thunold179252
3Håvard Skriubakken169034
4Anders L. Rosenvold
Porsgrunn OL 1D13-16
1Une Holtermann213375
2Elise Ausen213400
3Anine Kjørholt Lie213424
4Une Holtermann
Porsgrunn OL 1H50
1Dagfinn Torpe222595
2Atle Remme186202
3Dagfinn Torpe
4Atle Remme
Porsgrunn OL 2H50
1Ole Johansson200404
2Kay Jørgensen501320
3Ole Johansson
4Kay Jørgensen
Porsgrunn OL 3H50
1
2
3
4
Porsgrunn OL 1D50
1Hilde Kristine Rosenvold186852
2Eli Marie Wiig89041
3Hilde Kristine Rosenvold
4Eli Marie Wiig
Porsgrunn OL 2D50
1Eli Klovning221368
2Inger Marie Johansson89034
3Eli Klovning
4Inger Marie Johansson
Porsgrunn OL 1D11-12
1Sofie Wiersdalen Thunold176750
 Thomine Hilstan176685
2Lillian Myrland213392

Ringerike OL (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Ringerike OL 1H17
1Monica Berglund182073
2Lars Berglund71663
3Monica Berglund182073
4Lars Berglund71663

Ringerike OL / Sturla, IF (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Sturla, IF / Ringerike OL 2H13-16
1Lukas Klausen213015
2Mikkel Berglund201736
3Lukas Klausen
4Mikkel Berglund

Sande Sportsklubb (1)

NavnKlasseLagoppstilling
Sande Sportsklubb 1H50
1Widar Trømborg170747
2Øivind Fadum201595
3Widar Trømborg
4Øivind Fadum

Sandefjord OK (6)

NavnKlasseLagoppstilling
Sandefjord OK 1H17
1Hallvard Arntzen Foss186941
2Trond Gjelstad208740
3Hallvard Arntzen Foss
4Trond Gjelstad
Sandefjord OK 2H17
1Jo Børre Eikås206461
2Per Erik Larsen186898
3Jo Børre Eikås
4Per Erik Larsen
Sandefjord OK 1D17
1Signe Bredholt Jørgensen199374
2Kari Christiansen501221
3Signe Bredholt Jørgensen
4Kari Christiansen
Sandefjord OK 1H50
1Oskar Kaaløy174874
2Stine Arntzen208739
3Oskar Kaaløy
4Stine Arntzen
Sandefjord OK 1D50
1Tone Stokland188461
2Tiri Rebård199599
3Tone Stokland
4Tiri Rebård
Sandefjord OK 1H11-12
1
 Brage Eikås182096
2Gabriel Gjone213383

Skien OK (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Skien OK 1H17
1Skjalg Nysæter501323
2Gisle Nysæter217460
3Skjalg Nysæter
4Gisle Nysæter
Skien OK 1H11-12
1Kristian Ekeberg Fliid212732
 
2Gaute Nysæter170884
Skien OK 1D11-12
1Emilie Holtskog-Feremans211854
 
2Vilde Aakre Leistad212805

Stokke IL (3)

NavnKlasseLagoppstilling
Stokke IL 1H13-16
1Simen Gravningen177257
2Even Gravningen203625
3Simen Gravningen
4Even Gravningen
Stokke IL 1H50
1Runar Kittilsen169014
2Lars Martin Gjein203627
3Runar Kittilsen
4Lars Martin Gjein
Stokke IL 1H11-12
1Niclas Gunnerød159929
 
2Magnus Sigurdsson223968

Sturla, IF (4)

NavnKlasseLagoppstilling
Sturla, IF 1H17
1Sturla Frydenlund209840
2Ole Jørgen Bogen Arenth502377
3Sturla Frydenlund
4Ole Jørgen Bogen Arenth
Sturla, IF 1H13-16
1Egil Frydenlund209839
2Eivind Bogen Arenth502376
3Egil Frydenlund
4Eivind Bogen Arenth
Sturla, IF 1D13-16
1Marie Kvarme183830
2Anne Maren Eidsten159616
3Marie Kvarme
4Anne Maren Eidsten
Sturla, IF 2D13-16
1Mina Akiko Johnsen212043
2Ingeborg Kvarme67403
3Iselin Sørensen82105
4Mina Akiko Johnsen

Annonser

IOF Eventor